Yayın İhalesine Kulüpler Talip: 'Türk Modeli' - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yayın İhalesine Kulüpler Talip: 'Türk Modeli'

Ligin futbol kalitesi, TFF nin yediği haltlar, hakemlerin yalan yanlış yönetimleri ve eyyamları, Yayın platformlarının kalitesizliği, taraftar profilinin gelir düzeyi..

Hangisini tutsan elde kalıyor !! Yayın ihalesi için üzerine para vermezlerse iyidir.

Bu ligin 16 takimli olmasi lazim. Dusme cikma olayi da bundesliga gibi olmasi lazim
fazladan takimla ligin icine etmeye gerek yok zaten her sene daha les hal aliyor.
16 takim
son 2 dusus +-1 playoff

yabanci kurali olacaksa da sayi 11 olup +li olmamali net 11 bitti gitti

Yayinlarin youtube uzerinden yayinlanmasi da olabilir zaten orada da parali uyelik sistemi var ya katil mi neydi oyle uyelikle izletirsin

Ligi böyle pakette A-B olarak ikiye bölecekler olarak yorumladım. Sonra liderler şampiyonluk için herhalde final maçına çıkacak gibi gibi. 😑

GS ve TS, fb ve jk bir pakette olur sanki.
Sahte kura çekimiyle de iki oluşacak lig tamamlanır. 😂 İkinci ligler bildiğim böyle zaten. Kırmızı ve beyaz grup diye. Daha neler göreceğiz bakalım 😔

Ligi böyle pakette A-B olarak ikiye bölecekler olarak yorumladım. Sonra liderler şampiyonluk için herhalde final maçına çıkacak gibi gibi. 😑

GS ve TS, fb ve jk bir pakette olur sanki.
Sahte kura çekimiyle de iki oluşacak lig tamamlanır. 😂 İkinci ligler bildiğim böyle zaten. Kırmızı ve beyaz grup diye. Daha neler göreceğiz bakalım 😔

finaller bizim işimiz ama haksızlık olur böyle

finaller bizim işimiz ama haksızlık olur böyle

Fb için uydurulmuş model net. Sekiz sene oldu heriflerin. 😂 TS başkanı da Anadolu ekipleri de kazansın vs demişti. Demek ki böyle çözüm bulunmuş. Taraftar sayısına bakarak GS ve fb ts ve jk gibi Anadolu ekiplerini de doyuracak. Hem de eski GS fb rekabeti hedefleniyor herhalde. Benim gördüğüm bu. Ama bu dizaynla olacak şey mi. Bana göre de saçma...Ama burası Türkiye.

Üst Alt