Yekta Bursaspor Yolcusu mu? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yekta Bursaspor Yolcusu mu?

Cevap: Yekta Bursaspor Yolcusu mu?

Aptalligin onde gideni olur kimse kusura bakmasin elde tutulur dogru duzgun 5-6 Turk oyuncumuz var neredeyse . Ve biz bi tanesini yolluyoruz . Gozun kapali ilk on bire yazamasan da ilk 18'e yazabilecegin bir oyuncudur Yekta . Fatih Terim kendi almadiklarini yolluyor herhalde neyse diyecek cok bir sey eger dogruysa bu haber ... !

Fatih hoca'ya guvenim sonsuz ama sacmalamaya basladi,Culio'yu gönderdi ayhan kaldi.

Simdi de yekta gidiyor ayhan yine kalacak.

Nedir bu Ayhan düşmanlığı anlamıyorum.Adam yıllardır Galatasaray'a hizmet etti.1 sene daha kalsa takımda abilik yapsa ne olacak?Seneye zaten futbolu bırakacak.1 sene boyunca yan gelip yatan Kewell'ı , Baros'u baş tacı yaparsınız.Ayhan gibi bu takıma yıllarca hizmet etmiş bir oyuncuyu 1 yıl kötü oynadı diye silersiniz.Bu mudur Galatasaray taraftarlığı?Ayrıca Culio çok üat düzey bir topçu değildi.Geçen sene herkez kötü olduğu için aradan biraz sivrilmeyi başarmıştı.

Yok artik hangi mantikla yollaniyor?

Selcuk veya Melo sakat olunca kim oynayacak hücuma yönelik?

Bi Ayhan var elimizde, onun da performansi belli.

Yekta gibi ilk 11'de oynamasi gereken bi degeri, elimizden cikariyoruz, yaziklar olsun.

Dunya'nin en yavas futbolcusu ceyhun var,onu oynatiriz.

Allah korusun Selçuk İnan 3 hafta sakatlansa , yerine kim oynayacak ? 35 lik ayhanmı , stoperden dönme ceyhunmu ?

Nedir bu Ayhan düşmanlığı anlamıyorum.Adam yıllardır Galatasaray'a hizmet etti.1 sene daha kalsa takımda abilik yapsa ne olacak?Seneye zaten futbolu bırakacak.1 sene boyunca yan gelip yatan Kewell'ı , Baros'u baş tacı yaparsınız.Ayhan gibi bu takıma yıllarca hizmet etmiş bir oyuncuyu 1 yıl kötü oynadı diye silersiniz.Bu mudur Galatasaray taraftarlığı?

Kalsin kalmasina da Yekta nin sucu ne?

Ayhan Yekta dan daha iyi mi?

Böyle bir saçmalık yaparlarsa, çok kötü olur,çok üzülürüm.

Kaliteli yerli oyuncular bol ya elimizde,fazla geldi Yekta galiba! ?

Ayrıca,Yekta bizden biri yahu : ( Bizim gibi taraftar...Hakikaten çok üzülürüm.:/

Nedir bu Ayhan düşmanlığı anlamıyorum.Adam yıllardır Galatasaray'a hizmet etti.1 sene daha kalsa takımda abilik yapsa ne olacak?Seneye zaten futbolu bırakacak.1 sene boyunca yan gelip yatan Kewell'ı , Baros'u baş tacı yaparsınız.Ayhan gibi bu takıma yıllarca hizmet etmiş bir oyuncuyu 1 yıl kötü oynadı diye silersiniz.Bu mudur Galatasaray taraftarlığı?

Bana dememissin ama kendi adima cevap vereyim . Birincisi Ayhan GS'ye babasinin hayrina hizmet etmedi . Ikincisi artik bu abilik ablalik ayaklarini bir kenara birakmamiz lazim . Mesela Scholes Manu'da bu yasa kadar abilik yaptigindan degil futbol oynadigindan kaliyordu . Ucuncusu seneye futbolu birakacagi mechul . Dorduncusu kendi adima ne Kewell'i ne Baros'u bas taci yapmadim GS'nin menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yapmak gerekir . Besincisi Ayhan bir senedir degil en az uc senedir kotu oynuyor . Altincisi Budur .

Yattık hep beraber timsaha ona buna sallamaya başladık olay konuyla alakasız olan Ceyhun a kadar geldi bakalım.

Yanarım yanarım değerlerimize itin kopuğun hırsız başkanına sahip çıktığı kadar çıkamıyoruz anında yol veriyoruz.Taraftarımız gerçekten çok büyük.

Ftw Bindokuzyuzbes

Bursalı arkadaşlara göre Yekta Bursaspor'a kiralık verilmiş deniliyor... (via@Salih_Yilmaz @brknctl )

@enderhayriuysal Ender Uysal

@ftw1905 @brknctl YALAN HABER HEMDE AĞA BABASI

ben fatih hocayi anlamiyorum, adam bi taktimi, is bitmistir.

culio ve yektayi kadroda düsünmedigi cok belliydi, ikiside yollandi

Kalsin kalmasina da Yekta nin sucu ne?

Ayhan Yekta dan daha iyi mi?

Hayır Ayhan Yekta'dan daha iyi değil.Bencede Yekta kalmalı ama FT göndermek istiyorsa birşey diyemeyizki ortada kesin bişey yok.Eğer yektada giderse kesin bir Türk orta saha almamız gerekir yoksa olmaz.Elde kaliteli yedek oyuncu kalmadı.

Valla 80 yıl ceza alcak küfür ederim. Lan satcaksanız Barosu satın. Yerli niye satıyonuz. En iyi yerli gitti. Şimdi kalan yerlilerden en iyi 2. si gidiyor. Adamı 4 m e alınca nası sevinmiştim. Para umrumda bile olmadı. Gecen sene istedigim 2 oyuncu (selcuk yekta) yanyana gelmişken ve yerli kalitesi magma seviyesinde iken satarsanız isterseniz messiyi getirin forma almam. Cokta tın biliyom ama deliririm gercekten.

Yekta gibi hem iyi alternatif hemde iyi bir Galatasarayli olan bir futbolcuyu satmak yanlis bir karar olur.

Insallah yalan haberdir.

Üst Alt