Yekta Bursaspor Yolcusu mu? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yekta Bursaspor Yolcusu mu?

Cevap: Yekta Bursaspor Yolcusu mu?

Ondan dolayi Yekta nin kalmasini istiyorum.

Yekta kalsin Ayhan a da lafim olmaz.

Ayhan i örnek gösterdim cunku yekta yi gönderince Ayhan kaliyor alternatif olarak,bu yastan sonra Ayhan yapamaz.

Bencede Yekta kalmalı zaten daha 25 yaşında genç sayılır.Kendiside Galatasaray'ldır.

kasımpaşada oynarken gs formasıyla kapalıda gs-fener maçı izleyecek kadar delikanlı ve ardadan daha karakterli ve hasta galatasaraylıdır.bu çocuk gidemez.kendi değerlerimize sahip çıkalım beyler...

ayhanı bu yaşında 4-3-3 oynayan Galatasaray'ın orta sahasında 10 maçtan fazla oynatmak , o güzelim saçlarıyla şampuan reklamında oynatmak kadar mantıklı , o yüzden yekta kalmalı

Forumlarında öyle bişey yokmuş sanırım tamamen bir dedikoduymuş galiba.

Pimi çekilmiş bombayız hepimiz anında Hoca ya Başkana Ceyhuna bile yahu sallamayan kalmadı.Yeminle insanın canı acıyor bizi böyle görünce.Yahu elin oğlu hırsız dolandırıcı başkanını ölümüne koruyor ama biz bilmişlik yapmak için , eleştri yapmak için insanları alaşağı etmek en büyük zevkimiz oluyor.

Çok acayip bir hal aldık taraftar olarak.

Herkesin kendine ait bir yorumu var.

Konunun ceyhun a gelmesinin nedeni su,Yekta gitse orta sahada alternatif olarak ceyhun ve ayhan kaliyor.

Ben ceyhun u begenmiyorum,begenen begenir bu beni ilgilendirmez ama ben ceyhun u daha once tribunden canli da izledigim icin begenmiyorum.

Benim nasil ki herkesin yorumuna saygim var onlardan da kendi yorumuma ve dusuncelerime saygi bekliyorum bu kadar basit.

Arkadaşlar Yekta kaliteli bir oyuncu ama onun en iyi oynayabileceği yer ofansif ortasaha bölgesi sol ya da sağ kanatta olabilir. Ancak Fatih hoca bu bölgelerde yektayı asla düşünmüyor anlaşılan ki o mevkiye oyuncu arayıp duruyoruz. Ben Arda 'nın yerinde oynarsa çok başarılı olacağını düşünüyorum.

Arkadaşlar Yekta kaliteli bir oyuncu ama onun en iyi oynayabileceği yer ofansif ortasaha bölgesi sol ya da sağ kanatta olabilir. Ancak Fatih hoca bu bölgelerde yektayı asla düşünmüyor anlaşılan ki o mevkiye oyuncu arayıp duruyoruz. Ben Arda 'nın yerinde oynarsa çok başarılı olacağını düşünüyorum.

Futbolda alternatif diye bir kavram var. O bölge bir kişiye mi emanet edilecek? Bu kadar yerli sıkıntısı yaşarken üstüne en iyi yerli Arda gitmişken elimizdeki genç, yetenekli ve Galaatsaraylı bir yerli oyuncuyu göndermek tam zırvalık olur.

Bir takimin gucu sahadaki ilk 11'nin oldugu kadar yedek kulubesinin de kalitesiyle olculur. Hele bu Galatasaray gibi gidenin gelmedigi bir kulupse.

Yelta'yi gondermek sacmaliktan baska bir sey olmaz. Bursaspor'dan Sercan'i alip Yekta kiralik + 2 milyon ise dahi yanlis, 3 ver Yekta kalsin. Selcuk sakatlandiginda, Sabri cildirttiginda yerine kimi koyacaksin?

Futbolda alternatif diye bir kavram var. O bölge bir kişiye mi emanet edilecek? Bu kadar yerli sıkıntısı yaşarken üstüne en iyi yerli Arda gitmişken elimizdeki genç, yetenekli ve Galaatsaraylı bir yerli oyuncuyu göndermek tam zırvalık olur.

Haklısın tabii alternatif olmalı mutlaka.Ama benim söylemek istediğim Fatih hoca o bölgeye adam aramak yerine Yekta yı değerlendirmeyi hiç düşünmüyor demekki.

Yekta solda da oynuyor diye biliyorum. Alternatif olabilir ama Fatiih'in egosu beni delirtiyor haber dogruysa.

Üst Alt