Yekta Bursaspor Yolcusu mu? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yekta Bursaspor Yolcusu mu?

Cevap: Yekta Bursaspor Yolcusu mu?

Nedir bu Ayhan düşmanlığı anlamıyorum.Adam yıllardır Galatasaray'a hizmet etti.1 sene daha kalsa takımda abilik yapsa ne olacak?Seneye zaten futbolu bırakacak.1 sene boyunca yan gelip yatan Kewell'ı , Baros'u baş tacı yaparsınız.Ayhan gibi bu takıma yıllarca hizmet etmiş bir oyuncuyu 1 yıl kötü oynadı diye silersiniz.Bu mudur Galatasaray taraftarlığı?Ayrıca Culio çok üat düzey bir topçu değildi.Geçen sene herkez kötü olduğu için aradan biraz sivrilmeyi başarmıştı.

arkadaş isyanında haklı ayhana çok yükleniyoruz ama şunu net bi şekilde söyliyim ayhanın şu anda Galatasaray futbol takımına katkısı "0"

ayhanın takımda olması hiç bir şey ifade etmiyor , oynadığı maçlarda takıma zarar veriyor , bunu abartısız söylüyorum

Hayır Ayhan Yekta'dan daha iyi değil.Bencede Yekta kalmalı ama FT göndermek istiyorsa birşey diyemeyizki ortada kesin bişey yok.Eğer yektada giderse kesin bir Türk orta saha almamız gerekir yoksa olmaz.Elde kaliteli yedek oyuncu kalmadı.

Ondan dolayi Yekta nin kalmasini istiyorum.

Yekta kalsin Ayhan a da lafim olmaz.

Ayhan i örnek gösterdim cunku yekta yi gönderince Ayhan kaliyor alternatif olarak,bu yastan sonra Ayhan yapamaz.

arkadaş isyanında haklı ayhana çok yükleniyoruz ama şunu net bi şekilde söyliyim ayhanın şu anda Galatasaray futbol takımına katkısı "0"

ayhanın takımda olması hiç bir şey ifade etmiyor , oynadığı maçlarda takıma zarar veriyor , bunu abartısız söylüyorum

Haklısın Ayhan'ın yaşıyla orantılı olarak performansı çok düştü ama bence 1 sene daha kalmasından zarar gelmez.Son 10 dk felan girer.

Vallah yalan olmasi icin dua ediyorum,Culio'ya ses cikarmadim ama Yekta giderse gercekten cok uzulurum.

Forumlarında öyle bişey yokmuş sanırım tamamen bir dedikoduymuş galiba.

Pimi çekilmiş bombayız hepimiz anında Hoca ya Başkana Ceyhuna bile yahu sallamayan kalmadı.Yeminle insanın canı acıyor bizi böyle görünce.Yahu elin oğlu hırsız dolandırıcı başkanını ölümüne koruyor ama biz bilmişlik yapmak için , eleştri yapmak için insanları alaşağı etmek en büyük zevkimiz oluyor.

Çok acayip bir hal aldık taraftar olarak.

Üst Alt