Yekta Kurtuluş Galatasaray'da - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yekta Kurtuluş Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yekta Kurtuluş Galatasaray'da

Alakası yok abi, Maxi Rodriguez'in sözleşmesi biteceği sezon 1,7 milyona L'Pool'a transfer oldu.Biz ise küme düşecek bir takımın oyuncusunu sözleşmesi biterken bile 3,5 milyon verip aldıysak bu hiçbirşeyden anlamadığımızın en büyük göstergesi.Hiç mi hiç istemedim bu transferi, adamlar sezon sonunda beleşe çıkacak oyuncularından 3,5 milyon gibi bi para kazandılar.Onların kurnazlığı mı bizim salaklığımız mı bilmiyorum artık.

Alakası yok avrupa transfer piyasası ile iç piyasayı karşılaştrıman olmamış.Bu oyuncuyu aldık cünkü ihtiyacımız vardı mecburduk,işi şansa bırakamazdık ki keza Türkiye de transferler gün geliyo sırf rakip takım almasın diye de yapılabiliyo sezon sonu risktir.Süha nın bir lafından da fiyatın neden buralara vardığını anlayabilirdiniz.Pek çok takım istedi onu en ciddisi Galatasaray dı dedi ben adım gibi eminim ki fb bjk yada tabzon fiyatı arttırmak için araya girdi.Bu transferde şartlar böyle idi alındı hayırlı olsun.

Sözleşmesi bitmiyordu Taner. 2013 yılına kadar uzatılmıştı. Bence bonservis bedeline bu kadar takılmasak iyi olur, zaten önemli olan yıllık kazancıdır. Ne olursa olsun Türk statüsünde alabileceğimiz en iyi orta saha oyuncusunu aldık. Mutlaka takıma katkısı olacaktır.

Valla Adem,TFF'nin sitesinden de Transfermarkt'den de baktım Yekta'nın sözleşmesi 31 Mayıs 2011 dedi mi bitiyor.Altı ay sonra boşa çıkacak elemana 3,5 milyon verilmesini asla benimseyemem.Para yok diye inim inim inliyoruz, gidip de boşa çıkacak oyuncuyu pahalı bir fiyata alıyoruz.

Alakası yok avrupa transfer piyasası ile iç piyasayı karşılaştrıman olmamış.Bu oyuncuyu aldık cünkü ihtiyacımız vardı mecburduk,işi şansa bırakamazdık ki keza Türkiye de transferler gün geliyo sırf rakip takım almasın diye de yapılabiliyo sezon sonu risktir.Süha nın bir lafından da fiyatın neden buralara vardığını anlayabilirdiniz.Pek çok takım istedi onu en ciddisi Galatasaray dı dedi ben adım gibi eminim ki fb bjk yada tabzon fiyatı arttırmak için araya girdi.Bu transferde şartlar böyle idi alındı hayırlı olsun.

Ne alakası var arkadaş, Yekta'nın Galatasaray'lı olduğunu cümle alem biliyor.Hal böyleyken ön protokol imzalayıp sezon sonunda beleşe almak varken neden bu kadar para verilsin?Ayrıca çok ihtiyacımız var diyorsun ama Yekta gelince tek başıa bizi istediğimiz noktaya mı taşıyacak?Yarım sezon daha beklenilip sonra beleşe alsan kötü mü olacaktı?Salağın önde gideni bizim yönetim.

Valla Adem,TFF'nin sitesinden de Transfermarkt'den de baktım Yekta'nın sözleşmesi 31 Mayıs 2011 dedi mi bitiyor.Altı ay sonra boşa çıkacak elemana 3,5 milyon verilmesini asla benimseyemem.Para yok diye inim inim inliyoruz, gidip de boşa çıkacak oyuncuyu pahalı bir fiyata alıyoruz.

TFF'ye baktım da doğruymuş, 2013 yılına kadar uzatılmış.

asdams.png

TFF'ye baktım da doğruymuş, 2013 yılına kadar uzatılmış.

asdams.png

Yeminle biraz rahatladığımı söyleyebilirim.Yoksa altı ay sonra boşa çıkacak adama 3,5 milyon vermek akıl kârı değil.Şimdi normal sayılabilir, hatta 3 olsaydı düz hesap daha iyi olurdu.Hem zaten resmi açıklama gelmedi daha, bilmiyoruz zaten ne ödeneceğini.Belki daha düşüktür, belki daha yüksektir.

Ne alakası var arkadaş, Yekta'nın Galatasaray'lı olduğunu cümle alem biliyor.Hal böyleyken ön protokol imzalayıp sezon sonunda beleşe almak varken neden bu kadar para verilsin?Ayrıca çok ihtiyacımız var diyorsun ama Yekta gelince tek başıa bizi istediğimiz noktaya mı taşıyacak?Yarım sezon daha beklenilip sonra beleşe alsan kötü mü olacaktı?Salağın önde gideni bizim yönetim.

Ya üstad transferler tuttuğu takıma göre mi yapılıyor Türkiye şartlarında parayı veren düdüğü çalar mantığını idrak edememişiz hala.Daha dün gibi bir günde iki forma birden giyen insanlar hafızalarda Aurelio nun tuvaletten kaçırılması rıdvanın ön protokol sonrası fenere imza atması gecnız bu on protokolleri.Mesele yi tek başına istediğimiz noktaya taşıyacak mı olayına getirmişsin.:) Bana alınabilecek o seviyede başka Türk oyuncu söyle ben daha kelam etmem artık.Var olanlarının da geçmiş senelerde piyasadan nasıl toplandığını gördük.Madem yetistiremiyosun öyle yada böyle parasını vereceksin alacaksın sezon sonu beklenseydi sözleşme bitseydi de alınsaydı diyorsun o anca Ali turan da olur hani kayserinin bile istemediği Ali turan da.Ayrıca not: 3.5 6 taksit şeklinde kabaca 600 bin senelik verilecek makul bir transferdir.

Yektayi adeta "elimizde kalacak, Galatasarayda acayip isler dönüyor" diyip, apar topar basin toplanti yaparak (4) dakikalik, "simdide almayin eger yiyorsa" dedi kasimpasasipor kulübü ))))))

İyi oyuncu ama forumda kimse doğru düzgün tanımıyor, orta sahaya yazanlar var :)

yekta kurtuluş selcuk inana falan alternatif olamaz ,orta göbekde oynayacak fiziksel yeterliligide hiç yokdur ,oynayabilecegi en iyi yer sağ acık gibi olur,tekrar ediyorum inanılmaz büyük kazık olmuş,kendinden emin olan varsa büyük bir iddiaya girmeye hazırım...

.

Yekta'yı genç sayıyorsanız diyecek birşey bulamıyorum.Adam gelmiş 25 yaşına 2 sene sonra piyasası kalmayacak bu adamın ve aldığın bu paraya satma imkanın hiç yok.4 Milyon Euro 'ya avrupadan gurbetçi gençlerden getirirdin en az 2-3 tane.
Barış geldi de noldu? Gurbetçi diye diye kazma adamları dolduracağıma yekta gibi,sezer gibi adamları alırım.

yekta kurtuluş sizin zannettiginiz gibi iki yönlü bir orta saha oyuncusu degildir ,evet sag iç oynar ama iki yönlü orta saha oyuncusu degildir bunu zamanla görecegiz..

yekta kurtuluş sizin zannettiginiz gibi iki yönlü bir orta saha oyuncusu degildir ,evet sag iç oynar ama iki yönlü orta saha oyuncusu degildir bunu zamanla görecegiz..

Sağ iç diyorsun, iki yönlü oynayamaz diyorsun. Bir adam orta sahanın iç bölgesinde oynuyorsa demek ki oyunu da iki yönlü oynuyor da orada oynuyor. Yoksa kaydırırsın kanada kanatta oynar.

0 yönlü bam dan 1 yönlü yektaya geçmekte başarı,Kaç tane tam anlamıyla çift yönlü Türk oyuncu var bizim alabileceğimiz?

Yektanin öyle b2b vari 2 yönlü olmadigini biliyorum ama sag icte oynar. Galatasarayda oynadigi icin elinden geldigi kadar 2 yönlü oynar, yani öyle kasimpasada oldugu, ofansta istedigi gibi takilip, defansa bos ver diyecek degil ya.

Yada söyle düsünelim, baris sag ic oyniyorsa, Yekta oynamaz mi.

Ben sana söyleyim, mis gibi oynar.

Ayrica ciktigi ilk milli macta Hiddinkte sag ice koymustu yanilmiyorsam yektayi.

zaman gösterecek dedim, elanoda ve hatta misimovic bile aynı niyetlerle alındı..

Bak, defansif anlamda pek iyi sayılmaz dersen anlarım ama oyunun iki yönünü de oynayamaz dersen işler değişir. Zaten Yekta'dan kesicilik beklemiyoruz; sadece takım savunmasını aksatmasın, hücuma da destek versin yeter de artar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt