Yekta Kurtuluş Galatasaray'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yekta Kurtuluş Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yekta Kurtuluş Galatasaray'da

ahahahah bende anlamiyorum

25 yasina yeni girene, 26 yasinda diyorlar , sadece Semih icin degil, gercekten Türkiyede genelde böyle bu ))))

Evet ben de alismakta zorluk cekmistim bu hesaplari anlamakta. Almanya'dan Türkiye'ye tasinmistik ben orta okuldayken, sinifimda kime yasini sorsam benden 1 yas büyük. Meger hepsi gün almis.. ne demekse? :)

Yekta ismini kendim fazla tanimasamda, bu forumda cok konusulan ve istenen biri. Hayirli olsun, umarim basarili olur. Milli Takimada cagrildi sanirsam. Basarilar Yekta, Hosgeldin.

galatasaray'a alabilecegimiz 5 yerliden 1 tanesini aldık..

cok istiyodum yektanın gelmesini gerçekten cok istiyodum hele ki hollanda maçında son 5 dk da olsa topu ayagına aldıgı pozisyondan sonra daha da bi ısındım yekta'ya..galatasaraylı oldugunu serin bi ifadeyle korkmadan acıklaması da ne kadar vefa sahibi olabilecegini gösteriyodu zaten..

hayırlı olsun gerçekten cok iyi bi transfer yaptık.

yerli olarak alabilecegimiz diğer 4 oyuncunun 2sini muhakkak almalıyız..

onlar ise gençlerbirliginden soner ve manisaspordan yiğit incedemir..

mustafa sarp ve barıştan daha yürekli,daha akıllı oynayacaklardır..heleki soneri asla kaçırmamalıyız..gerçekten cok iyi bi kumaşı var.canlı gözlede izlemiş biri olarak ciddi ciddi bizim ortasahamızı 5 yıl rahat rahat yönlendirebilcek vasıflara sahip..attıgı frikiklerde cabası..yigit incedemir ise mücadelesini topu olumlu kullanmasıyla birleştiriyo..ondan da fayda saglarız..

diğer 2si ise volkan şen ve özgür çek ama şu anda bu 2 oyuncunun da mevkisinde alternatif bollugu var almazlar sanırım :)

hadi be ednanlar alın şu sonerle yigiti.

zürriyet gazetesi yine çarpık çarpık vermiş maliyetini,

tam olarak ne kadar ödendi bonservis için?

semih kaya kartalspor a2yle maçlara çıkyodu. çocuğu süründürdüler.gitsin kasımpaşada oynasın. :)

bizimkilerde anlasma yapmasini bilmiyorlar. sozlesmeye koyacaklar en az su kadar mac oynayacak diye bir madde bakalim a2 ye gonderebiliyorlarmi. biz gelistirsin tecrube kazansin diye kiraliyoruz adamlar a2 ye gonderiyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt