YellowFriday! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orada ironi yapıyorum tabi ki 2.5 yıl da kulübü batırdı ama kendi gittiği seçimi kaybetmesinden dolayı kurtulduk bu da bir adımdır bundan sonra dursun özbek seviyesinde bir başkan adayının da geleceğini sanmıyorum hatta gelecek tüm başkanların bu hataları yapmamasını sağlayacaktır çünkü öyle bir dip seviye de gitti ki bütün başkanlar geçmişe bakıp bunu yapmayalım diyecekler :D

Dinazorlar getirir yinede çok şey yapmayalım biz ama cengiz başkana güveniyorum ben önümüz açık.

Dinazorlar getirir yinede çok şey yapmayalım biz ama cengiz başkana güveniyorum ben önümüz açık.

İlk sandıklarda dursun özbek ağırlıklı çıksa da fark çok yoktu o dinazorlar bile artık doğruyu anladı ve o sandıklarda farkın ciddi bir biçimde açılmasını engelledi. Bu geçtiğimiz 2.5 yıl tüm camiaya bir ders olduğuna inanıyorum ve bundan sonra liseli / lisesiz ayrımında çok yapılacağını sanmıyorum projesi olan gelir

Yaşadıkları şehirde store olmayan taraftarlarımız umarım magdur olmazlar. Keşke sunucuları güçlendirseydi gsstore. Böyle olacağı belliydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt