Yeni 10 ve Kaptan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni 10 ve Kaptan

Cevap: Yeni 10 ve Kaptan

Takım kaptanlığı ve 10 numara, büyük sorumluluk ister. Arda'nın genç yaşına rağmen bu onurlu görevi layıkıyla yapabileceğine inanıyorum.

Haydi hayırlısı olsun.

"O Lincoln'ün forması değil, Metin Oktay'ın formasıydı. Lincoln o formaya layık olamadı"

Alkışlar Haldun Üstünel'e.

ASlan parçası gerçekten herşeyi hak ediyor konuşması duruşu herşeyi süper.

Ayhan abisinin yaptığı jest ve destek inanılmaz geçrekten Ayhan AKMAN a da teşekkür etmesi onore etmesi süper.

10 numara giymek istemezdim ama Metin Oktay söz konusu olunca herşey değişir dedi.

Gündemi GS belirledi bugün.

66 Bi efsane olcaktı Arda için ben değiştirmesine sevinmedim ama formasını alıcam :)

İŞTE KAPTAN

kaptanarda.jpg

İŞTE 10 NUMARA

B_436baeca17560c9b216bb35551d550b6.jpg

Yıldız bir transfer yapılmış kadar sevindim bu habere:) Parçalının arkasında her 10 görüşümüzde o futbolu bırakana kadar "Arda" ismini görürüz inşallah:) Hayırlı olsun

Arda burada efsane olmak istiyorum derken aslında önemli bir mesaj daha verdi. Bu mesajdan şu anlama ulaşıyoruz: "Galatasaray'da uzun yıllar top koşturacağım."

Ekleme:

Evet beyler. Resmi sitede de güncelleme yoluna gidilmiştir. Lincoln'ün numarasına dikkat edin derim. Şaka gibi.

https://www.galatasaray.org/futboltakimi/

Üst Alt