Yeni 10 ve Kaptan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni 10 ve Kaptan

Cevap: Yeni 10 ve Kaptan

Forma alacaklar tahminim ülker yazısı yerine oyuncu isimleri yazdırır gibime geliyor.Teknik olarak bu mümkünmüdür bilemiyorum anlaşmalar gereği ama çoğunluğun bu şekilde forma almak isteyeceği belli.Bİrde geçen yıllarda alınan lincoln yazılı formalarında isimlerinin değiştirileceğine eminim.İşin güzel bir tarafıda artık 10 numara arda forması alanlar uzun yıl bu formaları giyebilcekler tribünlerde..

Oyuncunun ismi reklamın altında olursa gerçekten hiç olmaz diye düşünüyorum!Ayrıca öyle'de çok çirkin oluyor bence Arjantin , Kolombiya takımlarının'ki gibi!

Benimkisi espriydi zaten. :) Çünkü üzerime geçirdiğim formalarda isimler ve numaraların yarısı saçlarım yüzünden görünmüyordu, takıldım. Bana da görüntü olarak güzel gelmiyor ama ortada iyi bir para olduğu için ve şu an için Barca gibi paralı bir takım olmadığımız için reklam olayında sindirmeye çalışacağız.

arda'nın kaptanlığına ne kadar seviniysem kaptanlığın ayhan'dan alınmasına da o kadar üzüldüm.

umarım ayhan benim dert ettiğim kadar dert etmiyordur. :)

arda'nın basın toplantısından bir bölüm;

"Ayhan Akman'a teşekkür ederim. İnanılmaz bir ağabeylik yaptı ve 22 yaşında birine kaptanlığı verdi. Herhalde kendi oğluna verilse bu kadar mutlu olurdu."

bu noktada ben ayhan'ın göstermiş olduğu olgunluk ve anlayışı da tebrik etmek istiyorum.

yeni 10 numaramız, yeni kaptanımız camiamıza hayırlı olsun! :)

10'ları lincolnler değil Arda'lar giyecek !

#10 Metin OKTAY

#10 Arda TURAN

#10 Işıl ALBEN

Diğer bir konu kaptanlık mevzusu, ben biraz erken olduğunu düşünüyordum ama kaptan olmasına da çok sevindim, saha içinde bazen sinirlerine hakim olamıyor ama Arda bu yükün altından kalkacaktır. Ayhan abinin 2.kaptan olmasıda beni biraz üzdü. Resmi sitedeki açıklamalarından sonra ne yaptığını çok iyi bilen biri canlandı gözümde.

Yürüyedur ARDA !

10'ları lincolnler değil Arda'lar giyecek !

#10 Metin OKTAY

#10 Arda TURAN

#10 Işıl ALBEN

Diğer bir konu kaptanlık mevzusu, ben biraz erken olduğunu düşünüyordum ama kaptan olmasına da çok sevindim, saha içinde bazen sinirlerine hakim olamıyor ama Arda bu yükün altından kalkacaktır. Ayhan abinin 2.kaptan olmasıda beni biraz üzdü. Resmi sitedeki açıklamalarından sonra ne yaptığını çok iyi bilen biri canlandı gözümde.

Yürüyedur ARDA !

Hagi'yi de eklemek lazım oraya. Metin Oktay kadar efsanedir. Emeği çoktur.

Ardaya sorulan bir soruda Ardanın cevabı dikkatimi çekti Ardaya sorulan soruda bir hayalini gerçekleştirdin diger hayalin Avrupaya gitmegi ne zaman gerçekleştiriceksin sorusuna" ben bunu düşünmüyorum bana efsane olmanın yolu açıldı ve ben bunu degerlendirmek istiyorum dedi."Yani ben bir Bülent Korkmaz gibi sadece Galatasaray formasını giymek istiyorum gibi birşey dedi. Ben öyle anladım

Ardaya sorulan bir soruda Ardanın cevabı dikkatimi çekti Ardaya sorulan soruda bir hayalini gerçekleştirdin diger hayalin Avrupaya gitmegi ne zaman gerçekleştiriceksin sorusuna" ben bunu düşünmüyorum bana efsane olmanın yolu açıldı ve ben bunu degerlendirmek istiyorum dedi."Yani ben bir Bülent Korkmaz gibi sadece Galatasaray formasını giymek istiyorum gibi birşey dedi. Ben öyle anladım

bende öyle anladım ki kaptanımız da bunu anlatmaya çalıştı bence:)

arda'nın kaptanlığına ne kadar seviniysem kaptanlığın ayhan'dan alınmasına da o kadar üzüldüm.

umarım ayhan benim dert ettiğim kadar dert etmiyordur. :)

arda'nın basın toplantısından bir bölüm;

"Ayhan Akman'a teşekkür ederim. İnanılmaz bir ağabeylik yaptı ve 22 yaşında birine kaptanlığı verdi. Herhalde kendi oğluna verilse bu kadar mutlu olurdu."

bu noktada ben ayhan'ın göstermiş olduğu olgunluk ve anlayışı da tebrik etmek istiyorum.

yeni 10 numaramız, yeni kaptanımız camiamıza hayırlı olsun! :)

Ayhani her gecen gün daha cok sevmeyi basladim valla.

InsAllah gecen sezon gibi formda olur ve ilk 11 de yerini alir.

Cok iyi yolda Ayhan.

Arda ya da kaptanlik ve 10 numara hayirli ugurlu olsun.

Bunu okuduktan sonra baska söze gerek yok...

Tekrer, Helal olsun sana Ayhan.

Bu konunun üstüne çok fazla yoruma gerek yok olması gereken oldu itiraz edecek kimsenin de olmayacağını düşünüyorum .

Ayhani her gecen gün daha cok sevmeyi basladim valla.

InsAllah gecen sezon gibi formda olur ve ilk 11 de yerini alir.

Cok iyi yolda Ayhan.

Arda ya da kaptanlik ve 10 numara hayirli ugurlu olsun.

Bunu okuduktan sonra baska söze gerek yok...

Tekrer, Helal olsun sana Ayhan.

ayhan bu formayı terletmeyi en çok hak eden oyunculardan. istikrarlı, özverili, çalışkan. ağabeylik ne demek biliyor.

ben kendisine kaptanlık yaptığı süreç için teşekkür etmek istiyorum, bence başarılı bir kaptandı.

bu arada hangi sitede hatırlamıyorum bir mesaj takıldı sabah gözüme;

"arda-ayhan iklisi rijkaard-neeskens gibi olabilirler. tecrübelisi genç olanına yardımcı olur." gibisinden.

güzel bir benzetme gerçekten. :)

8379212.jpg

Bence güzel oldu ama Lincoln'ün yerinede transfer olmayacak gibi fakat Lincoln ile Arda bir oyuncu değilki biri daha iyi öteki kötü anlamında değil stiller farklıdır Arda bu genç yaşta bu sorumlulukları alabilirmi ? Umarım yönetim bunların hesabını yapmıştır.

çok sevindim galatasarayımıza yakışan, taşıdığı formanın değerini bilcek ve metin oktay ruhunu her çıktığı maça yansıtabilcek bir insan arda. Tebrik ediyorum ardayı hayırlı olsun takımımıza.

Üst Alt