Yeni 10 ve Kaptan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni 10 ve Kaptan

Cevap: Yeni 10 ve Kaptan

Arda burada efsane olmak istiyorum derken aslında önemli bir mesaj daha verdi. Bu mesajdan şu anlama ulaşıyoruz: "Galatasaray'da uzun yıllar top koşturacağım."

Ekleme:

Evet beyler. Resmi sitede de güncelleme yoluna gidilmiştir. Lincoln'ün numarasına dikkat edin derim. Şaka gibi.

https://www.galatasaray.org/futboltakimi/

Su anda numara yok Lincoln icin. degistirmisler herhalde. Kac numarayi vermislerdi?

"Galatasaray UEFA Kupasını alırken ben gazoz kasasının üstünde Harry Kewell'ı izliyordum, ben bu adama nasıl kaptanlık yapayım diye devam ettirdi cümlesini :)

Hayırlı olsun yeni 10 Arda Turan yakışır sana kaptanlık

bir de keşke ülker yazısı numaranın altında olsaydı isimler üstte.

ya sadece basın toplantısında sarfettiği cümleler bile ne kadar hakettiğini gösteriyor kaptanlığı ve şanlı Metin Oktay'ın 10 numarasını hak ettiğini, umarım f5 medyası bundan öncede her başarılı olduğu anda yürüttüğü karalama kampanyasını daha sık hale getirmez kaptanlıktan sonra başkada bir isteğim yoktur, ayrıca resmi sitedeki lincoln olayıda ayrı bir hoşuam gitti :D

şunu GS kulübü kanıtladı ki Tüm ilkler ve güzellikler bizim camia da gerçekleşiyor.

BEn şimdiye kadar kendi altyapısında adam çıkartıp 22 yaşında Kaptan + 10 numara veren kulüp görmedim. Avrupa da var ama bizde yok Real de Raul - Roma da Totti vs..

AT10 diye bir marka olur umarım ARda mız ve AT10 denince herkes onu bilir aynı CR9 R10 gibi.. haydı bakalımm...

şunu GS kulübü kanıtladı ki Tüm ilkler ve güzellikler bizim camia da gerçekleşiyor.

BEn şimdiye kadar kendi altyapısında adam çıkartıp 22 yaşında Kaptan + 10 numara veren kulüp görmedim. Avrupa da var ama bizde yok Real de Raul - Roma da Totti vs..

AT10 diye bir marka olur umarım ARda mız ve AT10 denince herkes onu bilir aynı CR9 R10 gibi.. haydı bakalımm...

O zaman alay konusu oluruz valla diğer takım taraftarlarınca.

AT10

:)

ardaa.jpg

Ardanın konuşmasını dinledim GS sitesinde , şimdide GS tv de konuşuyor gerçekten akıllı ve zekice konuşuyor, gerçek manada kaptanımızı bulduk sanırım.

Hem mutavazı hemde paylaşımcı, hemde GSlıgını her zaman ifade eden , hulasa ikinci bir KRAL METİN OKTAYIN 2009 versiyonu olan ARDA geliyor [ geldi bile ]

Şimdide semboller yerinde daha güzeldir dedi gerçekten ,ARDA nın zekası aynı oyun kabiliyeti gibi [ PIRIL PIRIL PARLIYOR. ]

Barselona başkanı Laporta nın gazeteye verdigi beyanatında ,[ REAL para VERİR ALIR BİZ İSE YETİŞTİRİRİZ ] bunu Türkiyede uygulasak ,FB- BJK onlar sadece para vererek oyuncu alır [10 MİLYON AVROYA YAKIN TOPUZ , 8 MİLYON AVROYA YAKIN İSMAİL belkide 10 MİLYONA TABATA gidebilir .]

GALATASARAY a gelince ARDALAR,EMRELER,SERDARLAR,MURATLAR,ERHANLAR, vs diger yetenekli oyuncular yetiştiririz, para verip alanların unuttukları bir şey var.

Para verip en iyi oyuncuyu [çok şöhretli olan ı ] alabilirler ama onların , sadece kabiliyetlerini alırlar, biz ise yetiştirdigimiz oyuncuların sadece kabiliyetleri degil onların [ YÜREKLERİ ile ] GS ya candan ve samimi olarak mücadele ederler.

İşte para babalarının anlamadıgı bu, paranın gücünün, [YÜREKTEN GELEN GÜCE ] yetmedigini , hatta halada yetmiyecegini anlamıyorlar.Ne kadar Profesyonel olunsada esas meseleının sahada mucadele ederken ,profesyonel mucadelenin bir yere kadar gidecegini.Ama yürekten baglı oyuncunun o profesyonel ,oyuncaya karşı yürekten mucadelesi ,her zaman [CESUR YÜREKLİLERİN ZAFERİ ] yle biter [ Hatırlayın UEFA finalınde kolu askıda BÜLENTİ AKLIMIZA GETİRDİGİMİZ de ZAFERLER hep CESUR YÜREKLİLERİN olur.. [ o finalden önce kırmızı kart görüp , finalden kaçan GS ya ihanet eden sözde profesyonel olan sezeryanla FEBEŞLİ olan EMREZİK gibi profesyonlerin TARİH ler onların ihanetlerini yazarken ,karakterinide ortaya çıkarır. Ama TARİH ler CESUR YÜREKLİLERİ TARİH E ALTIN HARFLERLE yazarken onların , sözde PROFESYONEL DEGİL , ÖZDE CESUR YÜREKLİ GERÇEK PROFESYONEL OLDUKLARINI YAZAR...

:005: :007:

ALLAH ARDA IN YARDIMCISI OLSUN İNŞALLAH KAPTANLIGI HAYIRLI UGURLU OLSUN ALLAH ONU UTANDIRMASIN.. :m26: :wave:

Yolun Açık Başın DİK

ŞAMPİYONLUK lar senin le daha da çok OLSUN

SAYGILAR...

:

Lincoln efendinin numarası yok resmi sitede:D

Yakışır Arda'ya hayırlı olsun sonunda hakeden kaptanlığı ve 10 numarayı aldı:)

Ardanın bu yıl kaptan olacağı üç aşşa beş yukarı belli idi,bu süreci hızlandıran en büyük olay ise fenerin ardaya transfer girişimi olayı oldu.Azize Galatasaraya karşı başlattığı psikolojik savaşda klüb yönetimi ardayı kaybetmemek ve onun performansını bozmamak adına takımda çok büyük radikal değişikliklere gitti.İlk etapda kangren olan lincolnün bileti kesildi,sonrasında gençere önem verilerek tam anlamı ile gençleştirme operasyonuna gidildi.Bu tip durumlar elbetteki önemli,arda daha öncesinden 10 numaralı formayı giymek istemediğini açıkca beyan etmişdi.Elbetteki 10 numara olayı her Galatasaraylı oyuncu için ağır bir numaradır,geçmişden günümüze klübümüzdeki 10 numara formayı giyen oyuncular efsane olmuşdur dolayısı ile arda belkide gençliğinden ötürü bu yükü kaldıramayacağını düşünerek istememiş olabilir yada lincoln varken almak istememiş olabilir ama bir kez daha gördükki 10 numaralı forma birilerini mutlu etmek için verilmiyor,takımdaki oyuncuların,yönetimin ve en başta taraftarın her şekli ile kabul ettiği bir oyuncuya veriliyor.Bu nokta çok çok önemli zira haldun üstünelin "biz metin oktayın 10 numarasını ardaya emanet ediyoruz" sözleri çok çok manidardı,bu nokta es geçilmemeli,bilhassa üstünde durulup konuşulmalıdır zira böylesi bir teklif ardaya veriliyor ise Galatasaray ardasız bir takım kurmak istemediğini açıkça ortaya koymuş bulunmaktadır dolayısı ile ardanın yurtdışı transfer olayıda benim görüşüm artık imkansız gibidir.Sezon ortası yada sonu tekrar bir sözleşme yenilemesi olursa hiç şaşırmayın derim.Bu yönetim ardaya bu yükü veriyor ve güveniyor ise ardanın yurtdışı olayıda kilitlenmiş demekdir.

Sonuç itibari ile taraftarın gönlü olsun diye bu operasyon yapılmamışdır,aksine takımdaki hiyerarşinin bozulmaması ve takım oyuncularının ardayı çok sevip saymasının,yönetimin uzun vadede ardalı bir takım düşünmesinin (ki adnan polat sezon sonunda gelecek yıl takımı arda odaklı takım kuracağız demişdi reijkard alınmadan önce) bu operasyonu hızlandırdığını düşünüyorum.Birde daha kamp başlamadan fenerin ardaya transfer dedikodusu çıkartmasıda elbetteki yönetimin ipleri daha sıkı tutmasına neden oldu.

Ayrıca ince bir detay,10 numaralı lincoln formalarının elde kalması ve zarar etmesinin ardınan 10 numaralı arda formalarının kapış kapış gideceğinide yönetim hesap etmişdir ancak elbetteki bu nokatada maddi konular 2.planda tutulmalı ve öyle değerlendirilmelidir.

Ardaya ve klübümüze hayırlı olsun,bence yönetim sezon başından beri sürdürdüğü yapıcı ve radikal kararlarına bir yenisini daha ekleyerek çok büyük bir virajı kazasız atlattı.

Reklamın numaranın üzerinde olmasından bir çok kişi rahatsız ama ben cidden çok mutluyum. Çünkü formamı üzerime çektiğimde saçlarım uzun olduğu için oyuncunun ismi hiç görülmezdi ve numara neredeyse kapanırdı. Alacağım yeni formada ülker reklamları bende görünmez, saçlarım çok rahat bir şekilde kapatır. :D

Şu resmim de aylar öncesinin, saçlarım numarayı kapamasın diye saçları hafif öne atmışım, şimdi neredeyse numara da kapanmak üzere :D

Reklamın görülmesini istemiyorsanız hepiniz saç uzatın. :p

Reklamın numaranın üzerinde olmasından bir çok kişi rahatsız ama ben cidden çok mutluyum. Çünkü formamı üzerime çektiğimde saçlarım uzun olduğu için oyuncunun ismi hiç görülmezdi ve numara neredeyse kapanırdı. Alacağım yeni formada ülker reklamları bende görünmez, saçlarım çok rahat bir şekilde kapatır. :D

Şu resmim de aylar öncesinin, saçlarım numarayı kapamasın diye saçları hafif öne atmışım, şimdi neredeyse numara da kapanmak üzere :D

Öyleyse arda formasını alınca bir resim yenilemesi olur hocam :D

Siz şanslısınız belki ama ben memnun değilim bu olaydan.Reklam altta olsa iyi olacakdı ama sponsor firma iyi para vermiş belliki üste aldırdılar reklamı.Bu sezon sanırım bu şekilde olacak formalar...

Öyleyse arda formasını alınca bir resim yenilemesi olur hocam :D

Siz şanslısınız belki ama ben memnun değilim bu olaydan.Reklam altta olsa iyi olacakdı ama sponsor firma iyi para vermiş belliki üste aldırdılar reklamı.Bu sezon sanırım bu şekilde olacak formalar...

O konuda yapacak bir şey yok cidden. Görüntü olarak belki kirlilik yaratıyor ama konuşulan rakam da az buz bir rakam değil. Günümüzde böyle para kazanılıyor. Bazen neden adam gibi sponsorluklar alınmaz, iyi para kazanılmaz denir ama hoşumuza gitmeyen bir firma söz konusu olunca haliyle para ve hoşnut olmak arasında gidip geliyoruz.

Oyuncunun ismi reklamın altında olursa gerçekten hiç olmaz diye düşünüyorum!Ayrıca öyle'de çok çirkin oluyor bence Arjantin , Kolombiya takımlarının'ki gibi!

Üst Alt