Yeni Forma Fiyatı ?


Cevap: Yeni Forma Fiyatı ?Bunlar bu fiyata forma sattıklarına göre transfer bombasını daha patlatmadılar demekki. :D Olsun, kim gelirse gelsin Türkiye'de 175 liraya forma sa-tı-la-maz. Nah satarlar o formayı.hurriyet_gucer.jpg
Bunlar bu adami yildiz diye getirirler.
 
Cevap: Yeni Forma Fiyatı ?Çok çok fazla. Bu paraya Türkiye'de geçinemeyen aileler var. Ayıptır günahtır yahu. Bu fiyata asla almam.
 
Cevap: Yeni Forma Fiyatı ?Yaziklar olsun be.Formaya 2 tane logo koydular diye fiyati tavan yapmislar.Ayip be.Goren de Ronaldinholar,Messiler bize transfer olmus sanirlar.
 
Cevap: Yeni Forma Fiyatı ?Bu forma 1000 tane satış yapamaz Türkiye genelinde.

Yaparsa ayıp,günah.

Bu takım şu anda ligde lider,Uefa kupasında yoluna devam ediyor olsa yarın gider alırdım.

Şu anda da bu forma diğerleri gibi 90tl civarında olsa da alırdım.Fakat bu yaptıkları taraftar ile dalga geçmek.

Herkesin protesto etmesi lazım.
 
Cevap: Yeni Forma Fiyatı ?Bir logonun fiyatı 85 lira mı? Bizim dandik futbolculara da logo dikip satsınlar bari 10 milyon euroya. Tepki mesajı gönderecekseniz hep beraber gönderelim ortak bi mesaj, yoksa ben bireysel mesajımı gönderiyorum gsstore'a.
 
Cevap: Yeni Forma Fiyatı ?70 Euro'ya Bastian Schweinsteiger(Almanya) forması aldım . Bizim forma ile aynı fiyat . Duble Kazım için 175 lira para verip bizim takımın formasını almam arkadaş .
 
Cevap: Yeni Forma Fiyatı ?Sırf 200 liralık alışveriş yapıp, TTArena'ya bedava bilet kampanyası yüzündendir bu fiyat. Yoksa Dünya geneli 1000 tane satamazlar bu fiyata. 15 gün içinde bu fiyat yarı yarıya düşer. Yine sahtekarlık yapmışlar, sözde bedava bilet veriyorlar. :asd: Böyle rezalet bir yönetim, Sudan liglerinde bile yoktur.
 
Cevap: Yeni Forma Fiyatı ?Terbiyesizliğin daniskası olmuş. Üzerinde logo olan formaları 175 liraya satıp logosuz çizgili formaları 90 liraya satacaklarsa forma falan çıkarmasınlar. Benim o formayı alma nedenim logo zaten. Yoksa niye alacaktım ki bu sene forma? Neyi hakettiler bu sene?Ayrıca stad hatırası sınırlı sayıda falan olsa bile 175 liraya forma nedir yahu? İyiden iyiye kodamanlar kulübü yaptılar. Ayıptır be günahtır babanızın kulübü mü bu sizin at oynatıyorsunuz?Asgari ücreti sorsan bilmez adamlara iş yaptırırsan böyle olur işte. Ağlanır başkan ondan sonra "feneriumun satışları bizi katladı taraftarımıza sesleniyorum bik bik bik"İnşallah 1000 tane bile satmaz da rezil kepaze olursunuz...
 
Cevap: Yeni Forma Fiyatı ?"real madrid'in ic saha formasi 53€, barcelona formasi 75€, man utd formasi 35£, man city formasi 35£, galatasaray formasi 86€":)
 
Cevap: Yeni Forma Fiyatı ?Metin oktay başkan olsaydı bütün herkese gs formanı giydirmek için fiyatı minumum tutardı ama bizimkilre çok para göz avrupa takımlarının forması bu kadar yoktur..
 
Cevap: Yeni Forma Fiyatı ?"real madrid'in ic saha formasi 53€, barcelona formasi 75€, man utd formasi 35£, man city formasi 35£, galatasaray formasi 86€":)Üstelik bu ülkelerin milli gelir ve refah düzeyi Türkiye'den kat kat büyük. Barcelona'daki bir taraftar 100 euroya bile forma alabilir ama Türkiye'de 40 euro bile çoğu insan için fazladır.
 
Üst Alt