Yeni Forma Fiyatı ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Forma Fiyatı ?

Cevap: Yeni Forma Fiyatı ?

Üstelik bu ülkelerin milli gelir ve refah düzeyi Türkiye'den kat kat büyük. Barcelona'daki bir taraftar 100 euroya bile forma alabilir ama Türkiye'de 40 euro bile çoğu insan için fazladır.

Bizim ülkenin alım gücüyle bile biz bu kadar formayı nasıl satıyoruz zaten aklım almıyor. Biz mucizeyi gerçekleştiriyoruz limitlerimizi zorlayarak bunlar daha beter kucaklama peşinde. Çok seviyorlar ya taraftarı ondan.

Bunlar sınırlı sayıda üretilen hatıra koleksiyon tarzı bir formaymış sanırım ya.

Bunlar sınırlı sayıda üretilen hatıra koleksiyon tarzı bir formaymış sanırım ya.

O zaman Allah'tan 100. yıl bu soygunculara denk gelmedi. Çok şükür bir 100. yıl formamız var. Koleksiyon için yapılan eşya böyle olmaz. Maçta giyilen formaları satarsın Allah ne verdiyse fiyatlandırırsın da mesela. Ama 90 lira olan da 175 lira olan da aynı arasındaki fark sadece göğüsteki bir logo.

Bizim için önemini biliyorlar ve bizi kazıklamaya çalışıyorlar bunun daha başka bir açıklaması yok...

O zaman Allah'tan 100. yıl bu soygunculara denk gelmedi. Çok şükür bir 100. yıl formamız var. Koleksiyon için yapılan eşya böyle olmaz. Maçta giyilen formaları satarsın Allah ne verdiyse fiyatlandırırsın da mesela. Ama 90 lira olan da 175 lira olan da aynı arasındaki fark sadece göğüsteki bir logo.

Bizim için önemini biliyorlar ve bizi kazıklamaya çalışıyorlar bunun daha başka bir açıklaması yok...

Kesinlikle haklısn renkdaşım ama işte hep diyorum ya adamlar bizi taraftar olarak klubun parçası olarak değil ya müşteri , ya enayi yada çapulcu olarak görüyorlar.Herkesi kendileri gibi holding çocuğu sanıyorlar.

Pahalı olduğu kesin ama alacağım. Yanlış anlamayın, yönetime destek olmak için falan değil ama eğer almazsam bu formayı hep aklımda kalacak. TTA açılışına atfedilmiş formayı keşki alsaymışım diyeceğim..

Bu arada yönetimin yaptığı çok ayıp gerçekten, her taraftarın hakkı var bu formadan edinmeye. Normalden daha da ucuza satılsaydı keşki, eminim daha fazla kazanç elde edilirdi.

Adam taraftarı potansiyel müşteri gibi görüyorlar İngiltere ligi takımlarını sahipleri gibi sanki babalarının takımı.

Mutd Forması bile 40€

O paraya ev faturalarımı ödüyorum lan ben.Evlat acısı olur gidip öyle bi para versem.

Sadece 250 adet üretilmiş arkadaşlar, yaygaraya gerek yok. Size bana değil o forma.

Ben kolleksiyonumda olsun isterdim 1 adet ama bütçem yok.

Pahalı, hemde çook. Öyle yada böyle gidip formayı alıp kulübe kazanç sağlarız sorun değil ama karşılığını sportif başarı olarak göremiyoruz ya en çok koyanda bu.

Açılış Maçına Özel Sınırlı Sayıda Forma 175 TL

15 Ocak 2011 tarihinde oynanacak Türk Telekom Arena açılış maçı olan Galatasaray – Ajax karşılaşmasına özel logolu formalar hazırlandı.

Adidas’la yapılan ortak çalışmayla 4. formamız olan 3 Çubuklu formamız hem Klasik Galatasaray logomuz hem de açılış maçına özel hazırlanan logonun yer aldığı özel bir tasarımla sınırlı sayıda üretildi.

Adidas'ın 2010 – 2011 sezonunda Galatasaray Futbol Takımı için uluslararası Adidas model ve teknolojilerini uygulayarak hazırladığı tüm formalarda olduğu gibi özel bir kumaş teknolojisi kullandığı bu forma, Adidas’ın ClimaCool® adını verdiği bu teknoloji ile spor sırasında vücudun en çok ısınan bölgeleri tespit edilerek özel tasarlanmış havalandırma kanalları ile iç ve dış hava akımı oluşturuluyor. Böylece vücudun kuru ve serin kalması sağlanıyor. Bu da futbolcuların vücut ısılarını 90 dakika boyunca ideal seviyede tutarak dayanıklılıklarını artırıyor.

Sınırlı sayıda üretilen ve Türk Telekom Arena açılış maçında futbol takımımız tarafından sadece o güne özel kullanılacak olan bu formanın yalnızca 250 adeti sadece www.gsstore.org resmi satış sitesi üzerinden 175.00 TL’ye satışa sunulmuştur.

Siz de bu özel formaya sahip olmak istiyorsanız. www.gsstore.org resmi satış sitemizi ziyaret edin.

Açılış Maçına Özel Sınırlı Sayıda Forma 175 TL - 07.01.2011 20:22 (GS PAZARLAMA A.Ş.) / Galatasaray.org
Harbiymis.

Üst Alt