Yeni Formalar Tanıtıldı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Formalar Tanıtıldı

Cevap: Yeni Formalar Tanıtıldı

bu formalar icinmi calıştınız aylarca ey nike. tek kelime isterseniz benim verecegim sonuc berbattır. bu formalar sadece gs arması icin alınır

sarı forma güzel her zaman istemişimdir sadece sarı olan bir forma ve sonunda geldi :) siyah bekliyodum ama bu kadar kötü olacağını beklemiyodum

Siyah forma biraz tuhaf.Sanki farklı bir takıma ait gibi.Üstünde Galatasaray amblemi olmasa Gençlerbirliği forması falan sanırsın.Bizi çağrıştırmıyor sanki.

Siyah forma biraz tuhaf.Sanki farklı bir takıma ait gibi.Üstünde Galatasaray amblemi olmasa Gençlerbirliği forması falan sanırsın.Bizi çağrıştırmıyor sanki.

Yeterince pet şişe bulamadıkları için sarı renk ekleyememişler! Sarı formaların da henüz satışa çıkmadığı düşünülürse...:asd:

Formalar güzel ama yazı fontları hiç hoşuma gitmedi. Hangi yılda yaşıyoruz yaa... Fifa 98 de vardı o fontlar. Nike a hiç yakıştıramadım. Keşke özel bi font olsaydı...

Parçalı forma futbolcuların üzerinde fena durmamış renkler ters olsada kolların farklı renk olması biraz daha ii durmuş adidas a oranla ama yinede olmamış..Siyah forma! yada benim şahsi görüşüm pazar malı üzerine GALATASARAY amblemi yapıştırılmış t-shirt tam anlamıyla rezalet!! Sarı forma bana manchester maçını hatırlattığı için hoşuma gitti ama yinede biraz daha modernize edilebilirdi armamız veya reklamlar falan..Neyse yapacak birsey yok birdahaki seneyi bekleyecez...

Siyahı bende beğenmedim.Bari siyah haricindeki renk sarı veya kırmızı olsaydı. Sarı forma güzel olmuş. Parçalıya laf yok zaten. Siyah yerine sarı formanın tam tersi kırmızı ya da çubuklu düşünülse daha iyi olurdu.

Keşke bizim de sponsorumuz Kappa olsa.Roma da sarı kırmızı ama ben şimdiye kadar onların yarısı kadar bile güzel bir formamız olduğunu görmedim.Ya da bilmiyorum bu tamamen benim zevkim ama forma budur abicim.

RomaHSS0708_kappa.jpg

Kırmızının tek bir tonu var sanıyor galiba bizimkiler.

Olmamış olmamış olmamış...

Şu uyuz telekom yazısını değiştirin diye diye taraftarın dilinde tüy bitti. Anaokulu öğrencilerine forma yapar gibi o yazı karakteri nedir öyle ya... Telekom logosunu koyarsın olur biter saçmalamanın alemi var mı...Küçük detaylarla hareketlendirilip farklılaştırılmaz mı, bu kadar tasarım özürlü bir forma olabilir mi? Adidas formayı alıp yakasını tek renk yap renkleri yer değiştir nike logosunu çak oldu bitti...Zerre kadar özenilmemiş, yerseniz diye forma yapmışlar ama taraftar bunu yemez...

Fatih hoca bu işlerle çok ilgiliydi, hatta 1996-2000 yılları arasında giydiğimiz o güzelim formalarda kendi fikirlerini uygulatmıştı, o bakımdan çok umutluydum ama bu defa hoca bu işin üstüne pek eğilmemiş anlaşılan...

Daha sezon başlamadan kısmetse önümüzdeki sene doğru dürüst formalarımız olur dedirtmeyi başardılar...Bravo doğrusu...

Formalar çok büyük hayal kırıklığı yarattı. Adidasın parçalısı, 2010 daki beyaz forması ve geçen seneki çubuklusu yemin ederim çok daha güzeldi formalardan.

Parçalı standart zaten,diğerlerinde de yaratıcılık zayıf olmuş.Transferlerimiz gibi beklentilerimiz büyük olduğundan hayal kırıklığı diyebiliriz.

Özellikle sarı formaya bayıldım. Siyah formayı da arada değişiklik olsun diye giyerler, ama satışı az olur herhalde. Ben bir sarı alırım belki.

portonun formalarıda tanıtıldı. nikeın elit katagorisnde olmasına hatta uefayı kazanmasına rağmen onlarda katalog giydiler

rezillik.sarı formanın İBB formasından ne farkı var söylermisiniz.insanın forma alası bile gelmiyo.o siyah formadan bahsetmek bile istemiyorum.dışarıda dolaşırken bile giymem onu...

Üst Alt