Yeni Formalar Tanıtıldı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Formalar Tanıtıldı

Cevap: Yeni Formalarımızı Beğendiniz mi ?

Şu taraftar ne zaman verdiği paranın hakkını tam anlamıyla alacak

Bu mu elit kulüp formaları?

2 günlük tasarım ürünü gibi duruyor

Siyahın begenilmemesinin sebebini açıklıyorum bakın dinleyin sonra sorup duruyorlar

Birinicisi ve en rezili ..ruh der ki bilmem ne diye diye yıllarca uğraşmış gibi gelip katalog ürünü verip bizi salak yerine koydular

İkincisi hani armanın yanındaki detaylar

Üçüncüsü Nike ve siyah dedin mi insanın aklına Brezilya siyahi geliyor kuru bir siyah bu

Dördüncüsü hani siyah formadaki "mükemmel" sarı detaylar

Beşincisi "seneye de giyeriz" mantığıyla forma yapmışlar sanki su resmi sitedeki siyah formanın resmine bakın emekli amca tişörtü insan biraz slim fit yapar yani resmen Nike bizle tavşanın Kralı'nı gecti yok mü söyle tepki koyacak taraftar!?

Cevap: Yeni Formalar Tanıtıldı

Siyah formayı hiç beğenmedim ama diğerleri güzel.Şimdi bu durumda formaları beğenmiş mi oluyorum beğenmemiş mi?Ankete ne cevap veriyim?:eek:

o1205.jpg

AKAR!

Sadece bunu alirim!

Formaya bak! Hey yavrum! Iste asaletin simgesi bu!

Bukadar zor mu nike böyle forma yapmak?

Şu taraftar ne zaman verdiği paranın hakkını tam anlamıyla alacak

Bu mu elit kulüp formaları?

2 günlük tasarım ürünü gibi duruyor

adamlar formayı tasarladıktan sonra bizim pazarlamaya sunarlar.pazarlama kabul etmezse başka tasarımlar sunarlar.demekki pazarlamamız bunları kabul etti.firmaya suç bulmamak gerek.

BU Forma güzel mi?? belki güzel degil ama bununla yakaladigimiz basarililar icin benim icin en GÜZEL Forma bu !!

2000-2001%2BHome.JPG

krc-genk-10-11-nike-football-kits-1.jpg

news_manset_resim_5c_Omer_Hiddink_Cetin01.jpg

Elitmişmiş,bildiğin katalog forma.Freiburg ile genk in aynısı.Tasarım bile değil.Aynısının rengini değiştirmişler,o kadar :eek:

adamlar formayı tasarladıktan sonra bizim pazarlamaya sunarlar.pazarlama kabul etmezse başka tasarımlar sunarlar.demekki pazarlamamız bunları kabul etti.firmaya suç bulmamak gerek.

2-3 ayda yapılmış formaları mecbur kabul ediceklerdi yoksa yeni sezona eski tasarımlarla çıkılacaktı

Nike bizimle JB geçiyor

Soldaki forma Fener'in şike rezilliği ile yarışır ama geçemez orası ayrı ... Ulan slim fit niye yapmadılar arkadaş ya!

öle aga slim fit falan ters bize bütün millet modayı takip etsin taraftarlarının sevicegi formalar yapsın ama biz hala böle arma var diye ses çıkarmayalım her senede dövünelim

Üst Alt