Yeni Sezon Forma Tanıtımı Yapıldı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Sezon Forma Tanıtımı Yapıldı

Taraftar formasini giymis bizimkiler, bana oyle geldi.

DArFf4SXYAE1Mzz.jpg

Ortadaki çakma çuvalı giymişler hem fiyat hem kalite olarak %120 oranında fark var.

Boyle sacmalik mi olur? Ucuz forma taraftar formasi mac formasi diye ayirimi ilk defa goruyorum..hadi mactaki kadar kalite olmasin da ucuz forma nedir arkadas rezillik

Bence tasarım fena değil ama o futbolcuların giydiği kalıp ne öyle ya. Skandal.

Bu dursun bir işi de doğru düzgün yapsa gerçekten düşüp bayılacam.

Kamuflaj tarzi alternatif bir forma güzel düşünce olur hazır modayken denenmesi lazım.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kac senedir nedir bu mor takintisi.

Ne bileyim komple turuncu yap, komple kirmizi yap, komple sari yap niye hep mor yav.

Kac senedir nedir bu mor takintisi.

Ne bileyim komple turuncu yap, komple kirmizi yap, komple sari yap niye hep mor yav.
Hiç sorma benim de canımı sıkıyor bu durum. Komple kırmızı, turuncu, siyah, beyaz, sarı vs... anlarım da yok mercan rengi yok mor forma falan garip garip işler. Tasarımlar desen zaten ucube gibi.

Dursun varken zaten forma almam da dursun gitse dahi alınacak forma yok 3 senedir. Mevcut şartlarda 4 yıldızlı klasik Metin Oktay forması dışında bir şey alınmaz.

K023-E65743_209_4_large.jpg

Babalar gibi şunu alıp giyeceksin. Ben de var bir tane 4 yıldızlı değil bir de çok eskidi yıprandı. Şu 4 yıldızlı olanı alayım diyorum sonra dursun aklıma geliyor vazgeçiyorum. Gerçi Metin Oktay forması almak için şart koşul tanınmaz tatava yapmadan gider alınır. Ben de her halükarda alacağım sanırım. Ama bunun dışında dursun varken çakmak bile almam.

Bu ne anasını satayım yav
4.png

Bu formalarla çıkardıklarının uzaktan yakından alakası yok Dursun özellikle en kalitesiz olandan mı bastırdı ne yaptı ?

Giyilen formaların maç formasıyla uzaktan yakından alakası yok.

Biri 100 diğeri 300 TL

GALATASARAY ARMASI BİLE FARKLI.

Üst Alt