Yeni Sezonda İlk Antreman Taraftara Açık - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Sezonda İlk Antreman Taraftara Açık

Cevap: Yeni Sezonda İlk Antreman Taraftara Açık

LigTv,NtvSpor ve bilumum medyaya değil.Yönetim açıklama yapana kadar bekleyelim derim.Onların amacı adlıkları reklam gelirleri ve ne amaçla yayın yapdıkları belli...Yönetim teyit etsin sonra konuşalım.

Lincoln'ü çok seviyorum, ne güzelde ağzımız açık bekletiyor bizi.

- Lincoln'ü gördün mü la ?

- Yok lan yine gelmemiş !

- Hay Lincoln diye ben senin.

- Gelmez olm o.

İşte taraftarın 3 yıldır çektiği tam olarak budur. Ve Lincoln artık Elemenya veya Russia, Katar hatta Hell'in dibine kaddar yolu var.

Aynen renktaş.

Sakatlık olayını atlatırsa Linderoth ilk 11'in değişmez oyuncusu olur.Gerek oyun zekası gerek kabiliyeti ile şu an kadromuzdaki en iyi ön liberodur.

Lincoln gelince,Rijkaard "Merhaba" deyip eline bir zarf tutuştursa ve zarfın içinden Brezilya'ya sadece gidiş bileti olsa çok sevineceğim.

Lincoln neden izinli olsun ki?Ne Milli Takimda oynuyor ne de takimi icin bisey yapiyor.Farki ne Lincoln´ün digerlerinden?

Ya da gercekten konusuldugu gibi, Lincoln inanilmaz bir anlasma yapmis.

Tatiliyle vs..Ya da 200000 Euro ceza vermek hosuna gidiyor...

25 Haziran'da gelmezse konuşalım bence.Ya da yönetim bugün gelmesi gerekiyordu gelmedi desin sonra asalım keselim.Rica ediyorum soysop konusu karışık olan medyaya inanmayın.Doğru bile söylese inanmayın.

LigTv,NtvSpor ve bilumum medyaya değil.Yönetim açıklama yapana kadar bekleyelim derim.Onların amacı adlıkları reklam gelirleri ve ne amaçla yayın yapdıkları belli...Yönetim teyit etsin sonra konuşalım.

Abi lütfen koruma şu adamı bana. Ligler bitmeden giden Lincoln. Milli takımında oynamayan Lincoln, buraya geç gelen Lincoln, ama yıldız olan da Lincoln !? Nasıl oluyor bu, nasıl bir sözleşme imzalamışız biz bu adamla, ne demişler sözleşmede. Ya adam 3 senedir geç geliyor 3.

Bu adam gitmeli ne yapıp edip 3 e 5 e bakmadan gitmeli. Bu işle kim ilgileniyorsa lütfen artık Lincoln gitsin !

2saat22dakika sonra rakibimiz belli oluyor.(Ne alaka?Bilmem aklıma geldi gömim dedim.)

Abi lütfen koruma şu adamı bana. Ligler bitmeden giden Lincoln. Milli takımında oynamayan Lincoln, buraya geç gelen Lincoln, ama yıldız olan da Lincoln !? Nasıl oluyor bu, nasıl bir sözleşme imzalamışız biz bu adamla, ne demişler sözleşmede. Ya adam 3 senedir geç geliyor 3.

Bu adam gitmeli ne yapıp edip 3 e 5 e bakmadan gitmeli. Bu işle kim ilgileniyorsa lütfen artık Lincoln gitsin !

Kimseyi korumuyorum ama medyanın yaptığı habercilik belli.Ben Şahenk denilen Koç denilen zihniyetin yaptırdığı haberlere inanmam.Kimsede inanmasın.

Hatta bu adamların ürününü her kullanışınızda FB'ye transfer bütçesi sağlıyorsunuz onuda ekleyim.

Kimseyi korumuyorum ama medyanın yaptığı habercilik belli.Ben Şahenk denilen Koç denilen zihniyetin yaptırdığı haberlere inanmam.Kimsede inanmasın.

Hatta bu adamların ürününü her kullanışınızda FB'ye transfer bütçesi sağlıyorsunuz onuda ekleyim.

Tamam iyi diyosun, doğru diyosun ama. Bu adam bizi böldü resmen. Hani bi umut görsek adamda..

Galatasaray yeni sezon hazırlıklarına bugün Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapılan çalışma ile başladı.

Bu sabah saat 09:00’da Acıbadem Hastanesi’nden gelen ekip oyunculardan kan alımı yaparak sağlık testlerinin ilk aşamasına başlandı.

Teknik direktör Frank Rıjkaard, antrenör Johan Neeskens, kondisyoner Albert Roca saat 10:30’da futbolcularla bir tanışma toplantısı gerçekleştirdi.

Bu toplantının ardından saat 11:00’da oyuncularımız gruplar halinde sıçrama ve laktat testlerine katıldı.

Öğle yemeğinin ardından saat 14:00’da oyuncularımızın sağlık testlerine Acıbadem Hastanesi’nde devam edilecek.

Bu sabah yapılan çalışmaya Tobias Linderoth, Barış Özbek, Shabani Nonda, Emre Aşık, Yaser Yıldız, Aykut Erçetin, Aydın Yılmaz, Orkun Usak, Volkan Yaman, Mehmet Güven, Mustafa Sarp, Emre Güngör, Uğur Uçar, Serkan Kurtuluş, Semih Kaya, Ferdi Elmas, Alpaslan Erdem, Serkan Çalık, Murat Akça, Özgürcan Özcan, Fırat Kocaoğlu, Emirhan Ergün, Emrah Yollu, Emre Çolak, Cem Sultan, Serdar Eyilik, Caner Öztel, Erhan Şentürk katıldı.

Üniversite sınavları bulunan Servet Çetin izinli olarak bu çalışmaya katılmadı.

Geri kalan oyuncularımız 25 Haziran Perşembe günü sezon hazırlık çalışmalarına başlayacak. Harry Kewell ise 1 Temmuz 2009 tarihinde çalışmalara katılacak.

Bu sabah yapılan çalışmada hazır bulunmayan Cassio Lincoln için Yönetim Kurulunun alacağı kara doğrultusunda yaptırım uygulanacak.

Takımımızın haftalık çalışma programı önümüzdeki saatlerde resmi sitemizden duyurulacaktır.

Galatasaray.org

Lincoln lig bitmeden gitti. Ne milli maç oynadı ne bir şey. Ne izinmiş yahu. Bitmiyor bir türlü.

Üst Alt