Yeni Stadımızda Gördüğünüz Eksiklikleri Bize Yazın - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Stadımızda Gördüğünüz Eksiklikleri Bize Yazın

Cevap: Yeni Stadımızda Gördüğünüz Eksiklikleri Bize Yazın

Merdiven düzeni... Özellikle Sivas maçında hoş gözükmedi bana. Bölük- pörçük bir durum oluştu taraftarlar oturunca oraya.....

Saha zemini kaygan olmasin bunu ozenle dikkat edilsin, yoksa Kayeri stadinda ki gibi basimizi agritir.

Tel orguler kalksin

Stadin isitma sistemi

Misafir tribun alttan uste alinsin

Ust tribun katlarin isiklandirmasi ve sahanin isiklandirmasi

Aslanli yol, daha renkli, agaclar vs

Stada adam gibi yildiz transferi yapilsin. Baris, Ayhan, Mustafa Sarp, Gokhan Zan, Aykut gibi kalite yoksunu oyncular gonderilsin. Defansif orta saha, oyunu cift yonunu oynayabilen oyuncu alinsin.

Koltuklara basilmamasina karsi onlem alinsin

Yonetim istifa etsin

Maç sonu ulaşım sorununu öncelikli olarak çözmeye çalışsınlar.Stada gidenler özellikle o konuda talepte bulunacaklardır.

beyler Amerika'da ki stadlarda taraftarlarin herhangi bir durumda stadin guvenligine sms mesaj gonderebiliyor. Numarayi tam olarak hatirlamiyorum ama mesela Soldier Field stadinin icinde kocaman bir levha vardir. Stadyum guvenlik gorevlisi icin xxxxx numarasina sira ve koltuk numarasini yaz gonder. Turkiye'de ki stadlarda boyle bir uygulama var mi bilmiyorum..

Bunu da yazıp göndercem çok iyi olur.Hepimiz yazalım ki buna da ilgi göstersinler.

Gri beton tonlarından kurtulunsun. Boyaysa boya,kaplamaysa kaplama ne yapılacaksa yapılsın. Sarı kırmızı olsun stad. Bu hususlar tez yerine getirilsin.

1-Oyun alanını sınırlayan çizgilerden kameraya yakın olan taraftaki çimenlerin üzerine Galatasaray yazılsın.

2-Oyuncuların tünelden sahaya çıktıkları bölgeye Uefa Cup ve Super Cup maketleri koyulsun.

3-Tünel çıkışının sahaya yakın kısmına sarı kırmızı renkler de iç ve dış düzenleme yapılsın.

Stad,akustik her şey muazzam ama;Lig tv'nin çekim yeri berbat ötesi.Sahaya daha yakın olmalı.

Statta beşiktaşın oynama düşüncesinin gerçekleşmeyeceğine dair açıklamanın yapılmaması eksikliğini görüyorum.

İyi akşamlar. Bugün staddaydım, birkaç şey aktarabilirim elimden geldiğince.

- Işıklandırma konusunda, sözleşmede bulunan ışık şiddeti sağlanmış. Saha içi olsun tribünler olsun hiçbir sorun yok, fakat kuvvetlendirilmek istenirse kulübe kalmış. İlave takılmak istenirse takılır, şu anda her şey yolunda. Hatta Sarper bey Allianz Arena'nın ışıklandırmasından kat kat iyi olduğunu söyledi.

- Kırılan koltuklar yenilenmeyecek bilindiği üzere. kulüp isterse, kendi kasasından verip yeni koltukların takılmasını sağlayacak.

- Rakip seyirci tribünü tamamen üst kata taşınıyor, üst taraf sağa ve sola genişliyor. Yani sadece Sivas maçına has bir durum değil. Bundan sonraki maçtan itibaren alt kattaki koltuklar Galatasaraylılar için satışa sunulacak. Şu anda o çalışmalar yapılıyorumuş, kafes içine alma olsun, içerideki mimari durumlar olsun.

Ayrıca staddayken köşelerdeki tırtıklı görünümü düzeltme çalışmaları vardı.

- Kulübün stadla ilgili profesyonel hiç bir ekibi yok. Bir tane bile çöp bulamamamızın sebebi de kulüp. Stada gelen temizlik şirketinden maç esnasındaki güvenlik görevlilerine kadar bir kalitesizlik var, kulübün sorumluluğunda. Zamanla inşallah...

- Loca katlarında ise son rütuşlar yapılıyor diyebiliriz, 2 hafta içerisinde stadın teslimi var.

- Çimler pek hoş durumda değil gibiydi şahsi fikrim. Bu 2 haftalık maç arası çimler için iyi gelecek, zaten suni ışıklandırmalar da sürekli açık.

Sarper bey ile ilk defa görüşmemize rağmen kendisi gayet ilgili davrandı ve yardımcı oldu. Allianz Arena'nın içinden bazı fotoğraflar gösterdi, duvarlar her yerde bembeyaz, tavanlarda hiç bir kaplama yok, görsel olarak bizim stadın iç kısımlarının yanına yaklaşamaz. Sütun kolonlar orada da beton görünümlü bırakılmış, ama alt kısımlarında çelik süpürgelikleri bile yok. İçeride kalabildiğim sürede gözlemleyebildiklerim bunlar..

GSfans

Yazdım

Galatasaray Futbol Takımı

Başkan

Yönetim Kurulu

Teknik Direktör

Bence herkes bir kalıp gibi bunu yazsın atsın resmi siteye.O zaman belki akılları başına gelir.1 kişinin ki iplemezler ama ÇOK KİŞİ YAZARSA OLUR.

Biri

"Sahanın kenarında orta saha çizgisinin her iki hizasında nou camp ta barcelona amblemi olduğu gibi bizde de galatasaray amblemi koyulmasını,eğer olmazsa inönü stadındaki gibi yine aynı yerlere galatasaray sk yazılmasını istiyorum"

yazabilir mi ? Ben yazamıyorum çünkü bir kullanıcı en fazla 10 istek yazabiliyormuş.

Bunu gerçekten çok istiyorum olursa güzel olur.

Stadımı devlet yaptığı için mi koltuklar kırmızı beyaz? yoksa ilerleyen günlerde sarı kırmızı olacak mı :D

Koltuklar hep kırmızı kalacak.

Daha boğucu bir atmosfer olması için tek renk ve bu tondaki kırmızı seçildi. (Renk kartela adı "Arsenal Kırmızısı" dır.)

Koltuklar, Güneydoğu Anadolu 'da enjekte edilmişler, ihaleye giren firmalardan birinden duyduk ki, bu işte pek tecrübeleri yok, galiba ilk kez Sinan Erdem 'e koltuk yaparak bu işe girmişler. Üstelik rengin uv (ultraviolet) dayanımı düşükmüş, bu da güney gören yerler ilk yaz sonunda solabilir demektir.

Epeydir aklımdaydı bu bilgi, ancak yazma fırsatı buldum.

O koltuklarda da ucuza kaçmışlar yani öyle mi? :eek:

2 haftada bi degişiklik oldu mu açıkcası meark ediyorum.2 haftada neler olmaz normalde

en azından stad çevresine 2 ampul içeride ısıtıcı koymuslar mıdır.

yapmadılarsa ayıp

çıkışda metro önündeki izdiham tabiki en kısa sürede çözülmeli çoluk çocuk ezilme tehlikesi atlatıyor.

maraton alt fiyat ne kadar? (Kapalı)

fb'li angutların yeni lafı bu oldu. Stadınızı dolduramıyosunuz

Allah aşkına bizim ne kadar onların ne kadar?

Üst Alt