Yeni Transferimiz Kim Olur ? - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Transferimiz Kim Olur ?

Cevap: Yeni Transferimiz Kim Olur ?

Ya bişeys söyliycem;

Bu aziz ardayı hangi parayla alıcakmış fenerbahçeye onu anlamadım ben?

Yani adamların neredeyse bizim kadar borcu var topuzla özeri banka kredisiyle alıyorlar ardaya 22 milyonu nereden bulacaklar.Eğer piyasada söylendiği kadar parası olsa fenerin ne josico nede maldonado ayarında adamlar izlemezdik takımlarında.Biz şu parasız halimizle bile fenerin yanına yaklaşamıyacağı takım kuruyoruz.Düşünün artık fenerbahçeninde bizimki kadar mali problemleri var basın yansıtmıyor.Bizimki kadar göz önünde değil...

sana katılıyorum ancak 1-2 şeyi yazmayı unutmuşsun.azize o paraların bir çoğunu karapa olarak kullandı.medya zaten azizenin kıçından ayrılmıyor.medyada aferdersiniz it gibi biliyor azizenin kara para akladığını.ama işlerine gelmeze yazmak

Arkadaslar biseyi itiraf etmem gerekiyor.Sizden bunca zamandir sakladim.

Ben bizzat sahsen Haldun Üstünel´im....

Evet Ahmet kardesimiz tanidigimiz bir sahsiyettir.

Kendisi biraz erkenden basliyor...Dün raki masasi kurduk, kendisini de cagirdik, Fenerbahceli oldugunu bildigim icin sevinsin diye Arda´yi verdik size dedim..

Kendisi cok ciddiye almis...Kendine gelince de büyük bir heycanla bu konuyu gündeme tasimis.Ahmet Bey´in bu olayin sadece bir saka oldugunu kabullenmesini bekliyoruz...

Haldun Üstünel

arkadaslar biseyi itiraf etmem gerekiyor.sizden bunca zamandir sakladim.

Ben bizzat sahsen haldun üstünel´im....

Evet ahmet kardesimiz tanidigimiz bir sahsiyettir.

Kendisi biraz erkenden basliyor...dün raki masasi kurduk, kendisini de cagirdik, fenerbahceli oldugunu bildigim icin sevinsin diye arda´yi verdik size dedim..

Kendisi cok ciddiye almis...kendine gelince de büyük bir heycanla bu konuyu gündeme tasimis.ahmet bey´in bu olayin sadece bir saka oldugunu kabullenmesini bekliyoruz...

Haldun üstünel

:d:d:d

Arkadaşlar üzülerek söylüyorum;

"Elbet bir gün buluşacağız,

Bu böyle yarım kalmayacak."

Tüm kalbi kırıklara gelsin.

Üst Alt