Yeniden Dos Santos! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeniden Dos Santos!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Dos Santos kalıyor !

Ben böyle becerksiz transfer komitesi hayatımda görmedim.Adnan Sezgin olduğu sürece bu takımdan birşey beklemiyorum.İsterse 10 tane Aslantepe yaptırın.Şu saçmalıklar olduktan sonra anlamı yok.

Ben böyle becerksiz transfer komitesi hayatımda görmedim.Adnan Sezgin olduğu sürece bu takımdan birşey beklemiyorum.İsterse 10 tane Aslantepe yaptırın.Şu saçmalıklar olduktan sonra anlamı yok.

aynen oyle. transfer komitesi demeyelimde adnan sezgin diyelim. üstünelinkiler ortada en kötüsü para ediyor... jo diyenler olursa zaten kiraliktı fazla bir para verilmedi...

Stochu 1-2 milyon için kaçırdıktan sonra gioya 7 milyon verenlerin aklını öperim. Devre arasından beri bu takımın transfer politikası yerlerde sürünüyor.

yonetime sallamak icin hazirkita bekliyorsunuz sanki transfer sezonu sona ermis hic futbolcu transfer etmemis gibi yaziyorsunuz yeter artik yaa

Mutlaka alınmalı. Afrika maçında ayakta kalan tek isimdi. İlerleyen maçlarda Turnuvaya damgasını vurabilir.

yonetime sallamak icin hazirkita bekliyorsunuz sanki transfer sezonu sona ermis hic futbolcu transfer etmemis gibi yaziyorsunuz yeter artik yaa

Biz transfer etmeyecekler diye sallamıyoruz.Mutlaka yapacaklar.Ama böyle yıldızları sorumsuzca elinden kaçırırsan adama dur derler.Ribery,Stoch,Gio.Borumu bunlar.Seneye Arda gidiyor.Kimle doldurcak bizim yönetim yerini.Gidipte 30 m dolar verip Hamsik gibi gençlerimi almayı düşünüyor.

adam olacak çocuk bokundan belli olur derler. Bu sene bunlardan birşey olmaz. Stochu kaçırdıktan sonra dahada akılsız hareketlerde beklenir. Ayrıca sorun işbilmezlik değil sadece. Yönetimde uyuşmazlık, çatlak nedersen bazı sorunlar var. Ben haldun üstünel'in de yakında istifa edeceğini tahmin ediyorum.

Biz transfer etmeyecekler diye sallamıyoruz.Mutlaka yapacaklar.Ama böyle yıldızları sorumsuzca elinden kaçırırsan adama dur derler.Ribery,Stoch,Gio.Borumu bunlar.Seneye Arda gidiyor.Kimle doldurcak bizim yönetim yerini.Gidipte 30 m dolar verip Hamsik gibi gençlerimi almayı düşünüyor.

Arda bele$e gitmez diye dusunuyorum, kewell'i bilmem ama gio mutlaka alinmali, ribery daha onceki yonetimin hatasi ayrica stoch transferinde ben bizim yonetimi kesinlikle suclamam herkesin kendine gore butcesi var ve 2012 yilinda borclari duzene sokmaz isek avrupa kupalarina katilamayiz Adnan baskani dinlemediniz galiba uefa bundan boyle gelir-gider dengesini oturtmayan klupleri avrupa maclarinda men edicek bu yuzden ayagimizi yorganina gore uzatmamiz lazim stoch olmadiysa ne yapalim hele biraz sabir gun dogmadan neler dogar baskanimiza sonuna kadar guveniyorum.

Sol kanatta oynayabilse fena olurdu ama sağ tarafı sevdiğinden Keita'yı kesebileceğini sanmıyorum.

Umarım kalır.Bazı oyuncular bir sene alışma süreci geçirirken bu oyuncu 6 ayda nasıl alışacak ve kendisini ispatlayacaktı ki?

En kötü 1 yıl daha kiralanır umarım.

Genç ve yetenekli bir oyuncu.Ligimizde böyle oyuncuları görmek güzel.

kesinlikle alınması lazım hele ki bu saatten sonra opsiyon hakkı ne zaman bitiyor acaba transfermarkt.de'ye göre galatasaray'la olan sözleşmesi 30 haziran 2010'a kadar yazıyor ama tff nin sitesinde 31 mayıs bitiş yazıyor bilen var mı ?

Ne alakası var Adnan Sezgin'le şimdi ? Yüksek bonservis ücretinden dolayı alamıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt