Yeniden Dos Santos! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeniden Dos Santos!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Dos Santos kalıyor !

dos santos zaten forvet değil adamın işi topu alıp içeri girip asist yapması onuda gayet iyi yapıyor adamın ayağına top çok yakışıyor.

Ne alakası var Adnan Sezgin'le şimdi ? Yüksek bonservis ücretinden dolayı alamıyoruz.

Bana herkesi savunun Adnan Sezgin'i savunmayın.Bonservis bedeli diyorsunuz.Bu kulüp daha geçen sene 16 milyon euro'ya Keita ile Elano'yu aldı.Bonservismiş,para yokmuş hikaye.Artı olarak Türk Telekom ile 100 m dolarlık dev anlaşma yaptık.Seneye staddan gelcek gelirler var.Kime suç bulalım.Adnan Polata mı,Halduna mı

Bana herkesi savunun Adnan Sezgin'i savunmayın.Bonservis bedeli diyorsunuz.Bu kulüp daha geçen sene 16 milyon euro'ya Keita ile Elano'yu aldı.Bonservismiş,para yokmuş hikaye.Artı olarak Türk Telekom ile 100 m dolarlık dev anlaşma yaptık.Seneye staddan gelcek gelirler var.Kime suç bulalım.Adnan Polata mı,Halduna mı

Yokmuş işte abi para yokmuş.Ne hikayesi.Olsa Stoch'u alırdık ki,ondan daha pahalı şuan Gio'yu almak.Adnan Sezgin'le ne alakası var bu durumun.

Mehmet topaldan gelen 5 milyon euro çöp oldu heralde.

katılıyorum bırde cıkıp transfer butcemız 5 m demıyecekler o zaman kac senedır cl ye gıdemıyorsun basarısızlıklar bırbırını kovalıyo sen gıdıp bu sene transferde boyle butce daraltmasına gıdersen bu taraftarında sabrı tukenır

Yönetimde biliyorsa ozaman 3 ay uğraşıp biz stochla ciddi ilgineniyoruz diyip taraftarı umutlandırmıcak.:rolleyes:

Sizin egolarınız tatmin olsun diye demediler onu, demek zorunda oldukları için dediler borsa işleri yüzünden.

İlgilendik,bütçemize uygun hale getirmeye,bonservisini aşağıya çekmeye çalıştık.Klübün biri Chelsea'nin istediği parayı verdi ve aldı.Doğru olanı yaptılar.Size buradan ak kara gibi gözüküyor ama yönetim klüp menfaatleri için uğraşıyor.

Sizin egolarınız tatmin olsun diye demediler onu, demek zorunda oldukları için dediler borsa işleri yüzünden.

İlgilendik,bütçemize uygun hale getirmeye,bonservisini aşağıya çekmeye çalıştık.Klübün biri Chelsea'nin istediği parayı verdi ve aldı.Doğru olanı yaptılar.Size buradan ak kara gibi gözüküyor ama yönetim klüp menfaatleri için uğraşıyor.

Sen yönetimdesin galiba hayırdır..Evet 5.5 milyon euro bonservisli adamı 2.5 milyon euro ya indirmeye çalışmak çok mantıklı gerçekten.Şuan taraftarınn büyük çoğunluğu yönetime tepkili bana doğru yapmışlar gibi yönetimi savunma.Seneyede mustafa sarp lı gökhan zanlı barışlı ayhan lı kadro görmek istiyorsan problem yok.

Sen yönetimdesin galiba hayırdır..Evet 5.5 milyon euro bonservisli adamı 2.5 milyon euro ya indirmeye çalışmak çok mantıklı gerçekten.Şuan taraftarınn büyük çoğunluğu yönetime tepkili bana doğru yapmışlar gibi yönetimi savunma.Seneyede mustafa sarp lı gökhan zanlı barışlı ayhan lı kadro görmek istiyorsan problem yok.

Transfer sezonu yeni başladı farkında mısın ?

Bu sene bütçemizi zorlamadan transfer yapmamız şart.İnce eleyip sık dokumalıyız.Benim sabrım var.Ayrıca Stoch için dediğin rakamların doğru olduğunu düşünmüyorum.Adnan Sezgin'de Chealsea 6 milyon Sterlin istedi dedi,5,5 milyon'a vermiş olamazlar dedi.Hangisine inanacağız.

Taraftar diyorsun taraftar dediğin nedir ki ? Koltuğunda oturup o gelsin bu gelsin diyen ama ürün satışlarında klübe gelir getirmede ezeli rakibinin yanında ezilen,destekten çok köstek olan grup.Yönetimin yerinde olsam Galatasaray taraftarına bu bile fazla derim.

Transfer sezonu yeni başladı farkında mısın ?

Bu sene bütçemizi zorlamadan transfer yapmamız şart.İnce eleyip sık dokumalıyız.Benim sabrım var.Ayrıca Stoch için dediğin rakamların doğru olduğunu düşünmüyorum.Adnan Sezgin'de Chealsea 6 milyon Sterlin istedi dedi,5,5 milyon'a vermiş olamazlar dedi.Hangisine inanacağız.

Taraftar diyorsun taraftar dediğin nedir ki ? Koltuğunda oturup o gelsin bu gelsin diyen ama ürün satışlarında klübe gelir getirmede ezeli rakibinin yanında ezilen,destekten çok köstek olan grup.Yönetimin yerinde olsam Galatasaray taraftarına bu bile fazla derim.

Bizde biliyoruz heralde 15 20 verip adam alamıcağımızı.Ama adam sattık adam 5 e daha servetten en kötü 4 5 gelir. Elano dünya kupasında oynuyor en kötü 7 eder bu piyasasıyla onu alıcak klüp çoktur.Bunları toplayınca 20 ye yakın para eder.Hepsimi borca bunun hiçmi transfere para gelmicek.Ayrıca stochun 5.5 milyon euro + 2 taksit olduğunu açıkladılar resmi sitesinde.Adnan sezgin her zaman olduğu gibi yanılmış.Son olarakta taraftarı küçümsemişin baya taraftar bir külübün en büyük gücüdür bunu unutma.Nese konumuz burda Santos sapmasın fazla.Sen Adnan Sezgine destek vermeye devam et.

Bizde biliyoruz heralde 15 20 verip adam alamıcağımızı.Ama adam sattık adam 5 e daha servetten en kötü 4 5 gelir. Elano dünya kupasında oynuyor en kötü 7 eder bu piyasasıyla onu alıcak klüp çoktur.Bunları toplayınca 20 ye yakın para eder.Hepsimi borca bunun hiçmi transfere para gelmicek.Ayrıca stochun 5.5 milyon euro + 2 taksit olduğunu açıkladılar resmi sitesinde.Adnan sezgin her zaman olduğu gibi yanılmış.Son olarakta taraftarı küçümsemişin baya taraftar bir külübün en büyük gücüdür bunu unutma.Nese konumuz burda Santos sapmasın fazla.Sen Adnan Sezgine destek vermeye devam et.

Pardon biz Serveti,Elano'yu sattıkta benim mi haberim yok.Bak kendin de diyorsun bunları satınca 20'ye yakın para gelir diye.O zaman bu endişe neden.Daha yeni başladı transfer sezonu.Zamanı gelince ihtiyaç ve bütçe doğrultusında transfer yapılacak zaten.Sabır biraz.

Neyse benim çıkmam lazım.Yazdıklarını okuyacak ve cevap verecek vaktim yok.Devam ederiz sonra.

Pardon biz Serveti,Elano'yu sattıkta benim mi haberim yok.Bak kendin de diyorsun bunları satınca 20'ye yakın para gelir diye.O zaman bu endişe neden.Daha yeni başladı transfer sezonu.Zamanı gelince ihtiyaç ve bütçe doğrultusında transfer yapılacak zaten.Sabır biraz.

Neyse benim çıkmam lazım.Yazdıklarını okuyacak ve cevap verecek vaktim yok.Devam ederiz sonra.

Bende zaten sattık demedim ki ama büyük ihimal benim dediğim fiyatlara satılacak bu adamlar.Bende endişe var oda Adnan Sezginin Transfer işieriyle uğraşmasından dolayı.Bekliyoruz zaten sabır dan başka çare yok.Umarım Santos kalır ilk aşamada.

Cevap: Yeniden Dos Santos!

Elano'yu okutsak şöyle 7-8 m euroya eldeki 5.5 TL eklenince sağlam bir ön libero bulsak büyük adım atmış oluruz. Geçen showTV sabah haberlerinde 3 minik genci konuk ettiler. 3 genç Dünya Kupası kompozisyonu hazırlamışlar. Yarışmayı kazanmışlar muhtemelen şimdi Afrika'da maçları babalarıyla canlı izliyorlar. 2 kız bir erkek, erkek GALATASARAY'lı. Sunucu soruyor hangi futbolcu ile sahaya çıkmak istersin falan filan bizim GALATASARAY'lı tosun Elano diyor. Sunucu tekrar soruyor "çok mu seviyorsun Elano'yu" :) "Neden Messi değil Elano" tarzında sorular soruyor. Bizim tosun da cevap veriyor Hayır, "Messi'yi herkes tercih eder onunla sahaya çıkmam zor ama Elano olur" "Onu kim tercih eder" tarzında birşey diyor sonra ekliyor "Galatasaray'da ne yaptı ki" diyor. Şimdi diyeceksiniz çoluk çombalak ne anlar ama o şanslı genç şu an Afrika'da :) Bizlerin klavyeden yaptığı yorumları bu genç yaşta maçları canlı izleyerek yapacak. Elano'suz günler.

Koskoca GALATASARAY ne zamandan beri oyunculara bagimli oldu? Hangi takimi tuttugunu unutma.

Koskoca GALATASARAY ne zamandan beri oyunculara bagimli oldu? Hangi takimi tuttugunu unutma.

Sen konuyu bir anla öncede konu oyuncularla ilgili değil yönetimin yaptığı transfer yanlışlarından bahsediyoruz.Merak etme GALATASARAY ın başarılı olması herşeyden önce gelir benim gözümde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt