Yeniden Dos Santos! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeniden Dos Santos!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yeniden Dos Santos!

Eğer bizimkiler akıl edebildiyse Dos Santos'un transferini gerçekten güzel haber. Stoch peşinde koşana kadar hazır bizde olanı göremediler. Gerçi Adnan Sezgin'in transferde en yetkili isim olduğunu düşünürsek Gio'yu da bizden önce kapan biri olur sanırım.

Cevap: Dos Santos kalıyor !

Sen konuyu bir anla öncede konu oyuncularla ilgili değil yönetimin yaptığı transfer yanlışlarından bahsediyoruz.Merak etme GALATASARAY ın başarılı olması herşeyden önce gelir benim gözümde.

Ben konuyu anladim, fakat sen Stoch'un kaptirilmasini hazmedememisin arkadasim. Emin ol elindeki Giovani 2 tane Stoch eder. Yigit Sardan'in oldugu yonetimden korkma.

Ben konuyu anladim, fakat sen Stoch'un kaptirilmasini hazmedememisin arkadasim. Emin ol elindeki Giovani 2 tane Stoch eder. Yigit Sardan'in oldugu yonetimden korkma.

Ben zaten Adnan Sezginin olduğu bir yönetimden korkuyorum.Transferlerde görünen oki Adnan Sezgin ilginecek.Buda beni endişelendiriyor.Stoch un kaptırılması evet doğru başta sinirimi bozmuştu ama artık olmuş bitmiş yapıcak bişey yok.Sonuçta messiyi kaptırmadık.Yalnız senin yanıldığın bir nokta var bende santosu beğeniyorum ve kalmasını istiyorum.Ama oda artık bizim formamızı giymicek seneye çünkü opsiyon zamanı geçti.

Ben zaten Adnan Sezginin olduğu bir yönetimden korkuyorum.Transferlerde görünen oki Adnan Sezgin ilginecek.Buda beni endişelendiriyor.Stoch un kaptırılması evet doğru başta sinirimi bozmuştu ama artık olmuş bitmiş yapıcak bişey yok.Sonuçta messiyi kaptırmadık.Yalnız senin yanıldığın bir nokta var bende santosu beğeniyorum ve kalmasını istiyorum.Ama oda artık bizim formamızı giymicek seneye çünkü opsiyon zamanı geçti.

Transfermarkt'ta da 10 Haziran diye belirtiliyor.

bir çok takım istemesine rağmen kendi tercihi önemli ki rijkaard la çalışmayı istiyor......

bence 1 yıl kiralanma düşünülebilir........

ingilizler biraz indirim yapsa alacagız da... para yüzünden gerçekleşemiyor bu transfer...

Ya 7 Milyon verip şu adamı almıyoruz ya. Ne diyeyim ben daha ya? Adamlar gidiyor Queresma'yı alıyor cimrilik edip şu adamı almıyoruz.

Yazık, çok yazık.

Ya Stoocha 9m veriolar bilmem Querasmaya bilmem kaç m veriyiolar Bi Gio ya 7 yi çok görüyolar ...Yazık ya.

Her geçen gün biraz daha zorlaşıyor transferi. Stoch için (3.5 milyon €) 1 ay uğraşıp alamıyorsak, Giovani için beklentiye dahi girmemek gerek aslında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt