YETER! | Siirt ve Hakkari'de 7 şehit - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

YETER! | Siirt ve Hakkari'de 7 şehit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: YETER! | Siirt ve Hakkari'de 6 şehit

Bu ülkeyi silahla bölmek imkansız.Ama türlü entrikalarla,oyunlarla,iç karışıklarla kardeşi kardeşe kırdırmak en kolay olay.Durum oraya doğru gidiyor.Bu açılım teranesi de bu oyunun en büyük parçası...

Gidiyoru mu kaldı daha .. Zaten şu an o duruma düştük .. Bakıyorsun açılım maçılım diye sokaklarda bağıran insanlar daha neye bağırdığını bile bilmiyor .. Bu durum başka ne olabilir ki ? .. Diyorum ben bu iktidarın da derdinin açılımla demokrasi sağlamak yok haklar tanımak bilmem ne olduğunu sanmıyorum .. Amaçları Diyarbakır'ı da AKP himayesine almak .. E zaten Tayyip efendi'nin kendisi söyledi Diyarbakır'ı istiyoruz çünkü Amerika orayı ortadoğu'nun merkezi yapacak diye .. Bu işler böyle dönüyor arkadaş yoksa açılım maçılım dava değil ..

Diğer yandan sen terör örgütü başına bu ülkede konuşma hakkı , istekte bulunma hakkı tanıyorsan daha bu işin siyaseti falan kalmamış demektir .. Dediğin gibi bizi silahla bölemezler zarar verirler ama bölemezler .. Fakat yine dediğin gibi türlü oyunlarla bu işi yapabilirler .. Hatta yapıyorlar ..Tek kelime edemiyoruz ..

Cevap: YETER! | Siirt ve Hakkari'de 7 şehit

TEERörün tekrar canlanmasının tek sebebi olağan üstü halin kalkması ve özel harekattan vazgeçilmesidir.

not:Özel harekatın sistem olarak kullanılmasından yanayım ancak zamanın çetecilerinede karşıyım lakin teröröü bitirmiş midir? evet

Özel harekatın şu anda arazide olmamasının sebebi askerden daha tecrübeli ve dolayısıyla başarılı olmasıdır.Bu kadar basit.

Üç beş çapulcunun yaptığı olumsuz davranışları tüm camiaya yayıp kıçlarına tekmeyi bastılar.

Şimdi 20-22 yaşındaki çocukları sürsünler o arazinin çakalı olan teröristin üstüne.

Daha kaliteli bir yaşam sürmek istiyorlarsa 20 çocuk yerine 2-3 çocuk yapsınlar.

Siz sanıyormusunuz ki her kürt ailenin 5den fazla çocuğunun olmasının bilinçsizlik olduğunu....

Amaçları belli batılı aileler en fazla 3 çocuk yaparken onlar en az 5 çocuk yapacak 30-40 yıl sonra sayıca bizden sayıca üstün olacaklar.İleride Mondros hesabı o bölgede nüfusun fazla olduğu yer onların olacak.

Burak demişti dersiniz...

Amerika şuan bizi kaybetmemek için elinden geleni yapıyor.Farkında değilsiniz bence..

Bakın Türkiye bor madeninin %97'sine sahip. Bor'un ileride benzinin yerine geçeceğini biliyorsunuzdur. Bor dediğimiz şey bir parçası otomobilin 1 yıllık benzin ihtiyacını karşıladığı söyleniyor. Düşünün dışa kapalı olduğumuzu,düşünün tam bağımsız bir devlet olduğumuzu.. Benzin madeni bittiğinde bor madeni yükselecek ve %97'si bizde. Amerika Türkiye'nin gelişmemesi için elinden geleni yapıyor,yapacak.Eğer ki iktidar değişirse, eğer ki

komünizm ülkemize gelirse Türkiye dünyanın en büyük ülkelerinden olacak. Türkiye'de adamın biri suyla çalışan araba yaptı, adam bi ay içinde suikaste kurban gitti. Kim ? Niye öldürür bi düşünün..

Bu şehit haberleri , bu açılım saçmalıkları devam edecek. En azından bizler de askere gidene kadar devam edecek.Satılmış adamlar başımıza gelecek.Korkuyorum ki ülke, ya iç savaşa sürüklenecek yada çağ dışı bir darbe yaşayacağız.

Komünizmle ilgili böyle bir tehlikeyi amerikanın ciddiye alacağını sanmıyorum. Zaten komünizmle alakası olmayan yüzde kırklık bir iktidar var başta ve geri kalanlardan sadece yüzde 20 si buna yatkın. Onların bile çok küçük bir kısmı bunu dile getirebilir ,zira insanlar sindirildi. Zaten biz komünist olsak bile amerika nın çok umurunda olmaz. En azından eskisi kadar. Deniz Gezmiş dönemindeki kadar... O zaman için söylediklerin doğruydu. O zaman soğuk savaş vardı. Herkes yanına destek toplamaya çalışıyordu. Deniz Gezmiş de Atatürk ün bursa nutkunu ve hareketini baz alarak(bana göre) böyle bir hareket başlattı. Doğru ya da yalnış. Tamamen amerika ve emperyalizm karşıtı bir hareketti bu. Amerikan askerleri kaçırmalar, israil konsolosunun arabasını yakmalar falan... Ama amerika bunun olmasına izin veremezdi. Vermedi de zaten. Ve dünyada o devir kapandı. Türkiye de en sert şekilde kapanan ülkelerden birisi oldu. Rusya da amerikanın üstünlüğünü ister istemez kabullendi. Keşke böyle bir müdahele olmasaydı insanlar fikirlerini söyleyebilmek için bu kadar mücadele vermeseydi. Komünist olsaydık ya da olmasaydık demiyorum. Ama bunu dürüstçe hiçbir, korku yaşamadan ve etki altında kalmadan seçebilseydik. Bana göre Atatürk'ün rejimi en mükemmeli uygulayabilene. Sonuç olarak; amerikanın bahsettiğin gibi bir tehdit gördüğünü düşünmüyorum. Bunun kırıntısı bile yok çünkü...

Bu videolar falan hikaye beyler. Bu terörü çözmek çok kolay, çok basit bi olay. Fakat bitirtmezler ..

En basit bitirme şeklini ben sunayım size , Eski komutanlar orada görev yapan Subaylar,Astsubaylar,Albaylar hepsi toplanır bir kurul oluşturulur. O kurul arada köprü oluşturup bu iş 1 sene de bitirilir. Bu emekli askerler o bölgeleri avcunun içi gibi bilir.

Amerika şuan bizi kaybetmemek için elinden geleni yapıyor.Farkında değilsiniz bence..

Bakın Türkiye bor madeninin %97'sine sahip. Bor'un ileride benzinin yerine geçeceğini biliyorsunuzdur. Bor dediğimiz şey bir parçası otomobilin 1 yıllık benzin ihtiyacını karşıladığı söyleniyor. Düşünün dışa kapalı olduğumuzu,düşünün tam bağımsız bir devlet olduğumuzu.. Benzin madeni bittiğinde bor madeni yükselecek ve %97'si bizde. Amerika Türkiye'nin gelişmemesi için elinden geleni yapıyor,yapacak.Eğer ki iktidar değişirse, eğer ki

komünizm ülkemize gelirse Türkiye dünyanın en büyük ülkelerinden olacak.
Türkiye'de adamın biri suyla çalışan araba yaptı, adam bi ay içinde suikaste kurban gitti. Kim ? Niye öldürür bi düşünün..

Bu şehit haberleri , bu açılım saçmalıkları devam edecek. En azından bizler de askere gidene kadar devam edecek.Satılmış adamlar başımıza gelecek.Korkuyorum ki ülke, ya iç savaşa sürüklenecek yada çağ dışı bir darbe yaşayacağız.

Komünizm Türkiye için en büyük tehlikelerden biridir.Görüldüğü yerde kafası kesilmelidir​

Mustafa Kemal ATATÜRK​

Bu videolar falan hikaye beyler. Bu terörü çözmek çok kolay, çok basit bi olay. Fakat bitirtmezler ..

En basit bitirme şeklini ben sunayım size , Eski komutanlar orada görev yapan Subaylar,Astsubaylar,Albaylar hepsi toplanır bir kurul oluşturulur. O kurul arada köprü oluşturup bu iş 1 sene de bitirilir. Bu emekli askerler o bölgeleri avcunun içi gibi bilir.

E hem videolar hikaye diyorsun,hem adamın dediklerini diyorsun.Nasıl olacak?

Osman Pamukoğlu adamlığına, dürüstlüğüne, cesaretine güvendiğim biridir. Çok saygı duyduğum kişilerdendir. Umarım bu güzel insan da diğer güzel insanlar gibi siyasette kendini bitirmez. Siyaseten böyle insanlara ihtiyacımız olduğunu iddia etmiyorum yanlış anlamayın, onun siyasi oluşumunu da desteklemiyorum kesinlikle. Sadece demek istediğim en azından yurttaş olarak böyle yurttaşlara ihtiyacımız var gerçekten. Ülkemiz için en güzeli olur inşallah gelecekte..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt