Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar!

Beyler şuraya yazıp durmayın ya,heyecan katsayım artıyor.:)

Son 20 konu bölümünde görmek istemiyorum!.:)

Yarımağan açıklamıştı 1989'dan beri aralıksız giren var diye. Ne kadar doğru bilmiyorum :D

Sınava girecek olanlar akşam erkenden yatın El Clasico falan önemli değil önemli olan geleceğiniz desem beni kim dinler ki :D Şaka bir yana, maç hastası falasanız benim gibi, yarın sınav var diye izlememezlik etmeyin rüyalarınıza girer sabahı edemezsiniz :)

Sınava girecek olanlar akşam erkenden yatın El Clasico falan önemli değil önemli olan geleceğiniz desem beni kim dinler ki :D Şaka bir yana, maç hastası falasanız benim gibi, yarın sınav var diye izlememezlik etmeyin rüyalarınıza girer sabahı edemezsiniz :)

Valla bizim 'el clasico' dan başka bişey düşünemiyorum şuan. :D

Maçıda izlemiycem.:eek:

Valla bizim 'el clasico' dan başka bişey düşünemiyorum şuan. :D

Maçıda izlemiycem.:eek:

İşte örnek öğrenci :) Tabii ki normal olan bu, tüm geleceğin birkaç sınava bağlı olduğu bir ülkede yaşıyoruz.

Bu arada, sınava girmeden bir uyarı, "maçıda" değil "maçı da" şeklinde yazılacak dahi anlamına geldiği için. Hayır sonra sınavda falan çıkar güme gitmesin :D

İşte örnek öğrenci :) Tabii ki normal olan bu, tüm geleceğin birkaç sınava bağlı olduğu bir ülkede yaşıyoruz.

Bu arada, sınava girmeden bir uyarı, "maçıda" değil "maçı da" şeklinde yazılacak dahi anlamına geldiği için. Hayır sonra sınavda falan çıkar güme gitmesin :D

Doğru. :D

Türkçede 3-4 yanlış yapmama rağmen yazımlarda dikkat etmiyorum türkçeye. :D

YGS'nin gireceği ıı pardon , YGS'ye girecek arkadaşlara her şeyimle başarılar diliyorum

sınav merkezi burdan -marmaris'ten- 1 saat uzaklıkta olduğu için bende izlemiyorum akşam maçı.. malum 6'dan sonra kalkmak lazım..

bu sınavı bugüne koyanın.....

neyse herkese tekrardan başarılar , soruların kolay olması dileğiyle...

son 6 ayda çekilmiş 1 fotoğraf zorunlu yazıyor , bende yok sorun olur mu ?

Önemli değil beyler benim yeni çekilmiş foto mu bile benzetememişlerdi :D çokta önemli değil :D

Sınavı yöneten karı sınavın süresini bile bilmiyordu bana sormuştu :asd:

sorun olursa çok kötü kalırız orda ama ya , nüfus cüzdanındaki foto'da baya bi eski..

bu fotoğtaf meselesi nerden çıktı yav şimdii.akşam akşam stres yaptım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt