Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar!

Sayısalcıysanız Matematik-Fen-Türkçe-Sosyal sıralamasını takip edin.Ben zamanında deneme yanılma yöntemiyle en çok bu sıralamayı beğenmiştim.:) Çok işe yaramıştı ÖSS'de, size de tavsiye ederim.

Ben de Tmci olarak:Mat1-Türkçe-Mat2-Edebiyat-Sos1 yapmıştım,iyiki yapmışım öyle.

Sayısalcıysanız Matematik-Fen-Türkçe-Sosyal sıralamasını takip edin.Ben zamanında deneme yanılma yöntemiyle en çok bu sıralamayı beğenmiştim.:) Çok işe yaramıştı ÖSS'de, size de tavsiye ederim.

sayısalları önce yapıp arka arkaya yaparsak zamanın içine ederiz.. mat-fen arka arkaya çözüldüğü taktirde çok zaman alır ve sosyal boş kalır bu sefer.. sosyal de 1 soru 1 puan kesinlikle yabana atılıcak gibi değil sayısal öğrencisi için..

Türkçe 40 ta 35;Sosyal 40 ta 28;Matematik 40 ta 3 Fen yok

Lys de 80 de 78 le nereye girerim sizce ? :D

Ben Mat-Türkçe-Fen-Sosyal şeklinde çözüyorum. Böylece Mat'tan sonra beyin dinlenmiş oluyor biraz, TR baydıkça da aç bir şekilde Fen'e saldırıyor insan :)

Üniyi dondurduk geldik bakalım ne yapıcaz bu sınvada :)

sayısalcıyım.mat-türkçe-fen-sosyal sırasında çözmeyi planlıyorum tabii çok kazık gelirse atlayabilirim.iyi bir net çıkarmam lazım.hayırlısı olsun inş.töder deki derecemi yapayım yeter.tabii tödere benden iyi olan bir çok insan girmedi ama :D

ygs için elimden geleni yaptığımı düşünüyorum.stres yapmamalıyım.hak ettiğimi istiyorum...

İlk olarak türkçeyi bitirmeyi düşünüyorum sonra 20 dakika mat 1 den kek soruları yapıp sosyalı bitrdikten sonra mat 1 dönüp tamamlarım. :D

Feni salla tmciyim :D

TM'de Fen 1'in katsayısı kaç? :D

tm öğrencisine her fen sorusu 1 puan getiriyor.. ama puan aralığı arttığı için buda az bir puan olarak görülüyor..

sayısal öğrencilerine de ygs1 de fen 3 puan , ygs2 de fen 4 puan getiriyor.. fen full olduğu taktirde ygs1de 120 , ygs2 de 160 puan gelirki bunlar çok yüksek puanlar..

Hadi ya şu sınavı atlatalım sağ salim.

En kolay gözüksede önemli bence.Edebiyat coğrafya 2. bölümden kolay ve rahat geçecek bir test.Bir mat 2 kalıyor ondada herkes iyi olmadığı için bir rahatlık var. :D

Yani sınavın en stresli bölümü yarın olacak.

Hadi ya şu sınavı atlatalım sağ salim.

En kolay gözüksede önemli bence.Edebiyat coğrafya 2. bölümden kolay ve rahat geçecek bir test.Bir mat 2 kalıyor ondada herkes iyi olmadığı için bir rahatlık var. :D

Yani sınavın en stresli bölümü yarın olacak.

Nereye gitmek istiyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt