# Yiğit İncedemir - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yiğit İncedemir

Cevap: # Yiğit İncedemir

Gayet iyi oynadi bugün. Defansif orta saha olmasina ragmen pas kabiliyetini cok acik bir sekilde belli ediyor. Mustafa Sarp girecegine oyuna Yigit Incedemir girer.

Yiğit transferi 4-4-2 düşünen Galatasaray için çok anlamsız olur.

Eğer gelirse F.Terim'İn de 4-3-3'ten devam edeceğini düşünürüm.

Herşey belirsiz, Yiğit transferine de olumlu bakmıyorum ayrıca.

Yiğit transferi 4-4-2 düşünen Galatasaray için çok anlamsız olur.

Eğer gelirse F.Terim'İn de 4-3-3'ten devam edeceğini düşünürüm.

Herşey belirsiz, Yiğit transferine de olumlu bakmıyorum ayrıca.

Kesinlikle katiliyorum

+ 4-3-3 oynayacaksak bile gitmeyecegini dusunursek Cana + Ceyhun o bolge icin fazla fazla yeter hic olmadi 3. yedek Musa olur bosa para harcamaya gerek yok .

komik işler yiğit incedemir en fazla sarp olur ,belki azıcık iyisi.. yazık koskoca klüp ne hallerde...

Görende Terim hep 4-4-2 oynatıyor sanır. 4-4-2 oynamayacagız ki.

Diger yandan orta sahada defansif pozisyon olarak Mehmet Topal'dan sonra ki en kabiliyetli yerli oyuncu Yigit Incedemir'dir. Hele hele Muntari gibi gereksiz bir adam gelecegine Yigit gelsin. Zira hem daha iyi, hem daha hesaplı, hemde kontenjandan yemez.

Görende Terim hep 4-4-2 oynatıyor sanır. 4-4-2 oynamayacagız ki.

Diger yandan orta sahada defansif pozisyon olarak Mehmet Topal'dan sonra ki en kabiliyetli yerli oyuncu Yigit Incedemir'dir. Hele hele Muntari gibi gereksiz bir adam gelecegine Yigit gelsin. Zira hem daha iyi, hem daha hesaplı, hemde kontenjandan yemez.

muntari ve yiğit incedmeir karşılaştırması ilginc..

bu takım bu taraftarla ,bu yönetimle , bu kafayla ligden düşer malesef...

Üst Alt