# Yiğit İncedemir - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yiğit İncedemir

Cevap: # Yiğit İncedemir

gel yiğidim gel aslanım gel..

yanında gençler birliginden soner'i de al gel 10 sene ortasaha derdimiz kalmasın.

Anadolu'dan transfer yaparken oyuncuyla anlaşmakta ne var ki zaten, Galatasaray'a gelmek istemiyorum diyecek hallleri yok. Sorunlar zaten kulüple yapılan görüşmelerde çıkıyor. :eek:

bence çok iyi bir oyuncu burda yazılanlar kadar kötü değil.milli takıma kadar yükseldi.istenilen murat ceylandan hem fizik hemde teknik olarak önde. iyi bir kesici karakterli bir oyuncu bjk kupa maçında sakatlanıp çıktıktan sonra onun farkı net ortaya çıktı. bence türk olarak alabileceğimiz en iyi ön libero.

beni 11im. zapata çağlar cana servet sabri yiğit yekta bradley culio arda stancu. bu 11 ikinci yarı 5 gol yemez kalan maçlarda

Fizik gücü yüksek ,çok sert oynayan ; defansın önünde görevini iyi yapan bir adam.Alınırsa faydalı olur ama öyle bahsedildiği gibi tekniği iyi falan değil kimse o yönde bir beklenti içine girmesin.

Ceyhun Gülselam var.Cana'nın alternatifi o işte.Sözleşmesi bitiyor ve yenilenmedi.Şimdiden ikna edilmeli.

Üst Alt