Yıldırım Demirören, Ünal Aysal'ın İddialarını Yalanladı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırım Demirören, Ünal Aysal'ın İddialarını Yalanladı

Aysal doğru söyledi veya yalan söyledi önemli değil. Çıkıp bunları konuşmak bile başlı başlına yeterince saçmayken zamanlaması ile saçmalığı epik bir boyuta taşıdı. YD bir yandan, Dursun bir yandan cevap vermiş, YD konuşur da Dursun da yok saysaydı keşke. Künefe peyniri gibi uzadıkça uzatırlar şimdi.

Aysalin yaptigi yanlisti da , boyle kritik bir donemde td lige gelir gelmez ilk cumlesi "antrenmanda kalmistik" diye aysal a laf cakan terim mi dogru yapti yani ?

yok birbirlerinden farklari iste

sunu ben de bir turlu anlatamadim , Gs yi reddedip gelmese bu dedigine 80% inanc olurdu forumda

simdi ayni kisi ayni gecmis ama td oldu diye bu oran 20% ye indi

her toplum kendi gibileri tepeye cikariyor iste , o insanlar nasil guvenilmez ise biz de bir o kadar cikarci ve riyakariz

dedigine imza atarim .. gidecegi yere karar veren terimin kendisi , kovulmasinda hata aysalinsa milli takima 7 sene imza atmasinda da mi suclu aysal ?

terimin amma destekcisi varmis ya ? 1 ay evvel hemen hic biri yoktu , iyi ki td miz oldu yani , her gercek yok oldu sanki
Terimi ilk satacak olan da bu çakma terimciler işte.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aysalin yaptigi yanlisti da , boyle kritik bir donemde td lige gelir gelmez ilk cumlesi "antrenmanda kalmistik" diye aysal a laf cakan terim mi dogru yapti yani ?

yok birbirlerinden farklari iste

asdasds öyle mi dedi bilmiyordum onu çok aktif takip edemiyorum.

o antreman muhabbetinin zaten suyunu çıkarmıştı devam ediyor demek ki.

bizim millet bayılıyor böyle rövanşist tavırlara, sırf bir gün dönüp laf sokmak için beklemek, tekrar tekrar aynı konuları açıp sataşmak. ulan bitmiş gitmiş işte

Tam bu adamlarin tumunden kurtulacakken tudor secimi yuzunden yine terim e kaldik

o da yine eskileri topladi geldi , yerlicilik de artacak

umalim ki bu kumar tutsun , yoksa gercekten muthis bir kriz olusacak

“Yabancı sınırlamasını kaldırarak ligimizin kalitesini yükseltmek istedik. Ligimizin yayın haklarının böyle değerli olmasında serbest yabancı olmasının payı yok mu? Avrupa’nın üst düzey liglerinde de yabancı serbest. Almanya, İspanya, İtalya, Fransa… Bunların hepsi milli takımlarda dünya şampiyonu. Kulüpleri turnuvalarda final oynuyorlar, kazanıyorlar…

Bu açiklamayi yapan adam yerlici mi sence

Iyi düşün

Yukarida Allah var Terim yerlisevici degildir.

Ama net bir sekilde adam kayiricidir, kayirici demek de cok agir olur aslinda. Ama Selcuk, Balta bunlardan öyle kolay kolay vazgecmez.

Umarim Balta yi solbek oynatmak gibi bir düsünceye kapilmaz. Bir mac iki mac bilemedin üc mac iyi gider belki ama dördüncü macta agzimiza eder Balta. Adam 2011 de sol bek den emekli oldu resmen.

Elinde hiç sol bek yokken Hakan Balta'yı kadroya çağırdığı için bu eleştiriyi yapıyorsunuz. Adam en azından başkana güvenemeyeceğini biliyor ve kendine B planı hazırlıyor.

Baskana biz de guvenmiyoruz ama yine balta yine selcuk , yine hasan sas umit , ayni adamlar ayni yuzler

arasi bozuk olmasa arda da donmustu simdiye

sabriyi gondermezdim diyen de kendisi .. ki sabri ile kalmazdi , semih , olcan , hepsi hala bizdeydi

sizce ?

Yukarida Allah var Terim yerlisevici degildir.

Ama net bir sekilde adam kayiricidir, kayirici demek de cok agir olur aslinda. Ama Selcuk, Balta bunlardan öyle kolay kolay vazgecmez.

Umarim Balta yi solbek oynatmak gibi bir düsünceye kapilmaz. Bir mac iki mac bilemedin üc mac iyi gider belki ama dördüncü macta agzimiza eder Balta. Adam 2011 de sol bek den emekli oldu resmen.

Can üstadım dediğinde haklısın. Ama solda şu an adam yok farkında mısınız? Bir Hakan Balta var elinde ve kullanıyor. Transfer olsa bile bir yedek lazım.

Can üstadım dediğinde haklısın. Ama solda şu an adam yok farkında mısınız? Bir Hakan Balta var elinde ve kullanıyor. Transfer olsa bile bir yedek lazım.

Ya Mustafa Balta yi tanimiyormus ve son yillarda hic izlememis gibi konusuyorsun. Adam ölü ve bitik resmen. Stoper de bile siritiyor beli dönmüyor, kivrak bir kanat oyuncusuna karsi ne yapsin bu adam.

Bak ben Balta yi aslinda seven birisiyim ama olmaz abi olmaz. Sol bek alinmiyorsa mecburen Linnes ile idare edeceksin sezon sonuna kadar baska care yok.

Balta dusmani degilim yerli dusmani da degilim

fakat dogru ya da yanlis olabildigince (selcuk haric) cok kisiyi kapsayan bir yenilenme yapilmis iken baltayi geri cagirmak kimin icine sindi ?

zamaninda sabrinin affedilmesi gibi olmadi mi ?

ayrica istenmeyen yerlilere "gitmeyin tutunun , israrla yapisip kalin , gunun birinde siz de sabri gibi balta gibi takima girersiniz , belli mi olur belki de bir sene daha sozlesme kaparsiniz" mesaji vermez mi

Baskana biz de guvenmiyoruz ama yine balta yine selcuk , yine hasan sas umit , ayni adamlar ayni yuzler

arasi bozuk olmasa arda da donmustu simdiye

sabriyi gondermezdim diyen de kendisi .. ki sabri ile kalmazdi , semih , olcan , hepsi hala bizdeydi

sizce ?

Bu sorunların ortadan kalkması için başta Galatasaray'da olmak üzere genel anlamda Türkiye'deki futbol ahlakının değişmesi gerekir. Abicilik olduğu sürece bunlar olacaktır. Sadece bizde değil bütün kulüplerde bu böyle. Bunu yapmayan bir teknik direktör gösterebilir misiniz? En azından Hamzaoğlu kadar şuursuz bir adam değil Terim.

Selçuk'u yedek oturtacağı zaman tekrar görüşelim.

Bu sorunların ortadan kalkması için başta Galatasaray'da olmak üzere genel anlamda Türkiye'deki futbol ahlakının değişmesi gerekir. Abicilik olduğu sürece bunlar olacaktır. Sadece bizde değil bütün kulüplerde bu böyle. Bunu yapmayan bir teknik direktör gösterebilir misiniz? En azından Hamzaoğlu kadar şuursuz bir adam değil Terim.

Selçuk'u yedek oturtacağı zaman tekrar görüşelim.

Tudor yapti mi ? Her seyini elestirelim ama oyuncuya dayali duzene en buyuk darbeyi vuran adamdir senelerdir yerli ya da yabanci td ler icinde

Yine saçma sapan işler dönüyor
Bu adamın önünü kesmek için önce yabancı sınırı getirirdi sonra Galatasaray dan koparıldı
Oda gidince ilk işi yabancı sınırına ayarı verdi
Lucescu gibi biri olsaydı izlerdiniz tarıklari

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya Mustafa Balta yi tanimiyormus ve son yillarda hic izlememis gibi konusuyorsun. Adam ölü ve bitik resmen. Stoper de bile siritiyor beli dönmüyor, kivrak bir kanat oyuncusuna karsi ne yapsin bu adam.

Bak ben Balta yi aslinda seven birisiyim ama olmaz abi olmaz. Sol bek alinmiyorsa mecburen Linnes ile idare edeceksin sezon sonuna kadar baska care yok.

Abi yok. Elinde adam yok! Ne yapalım! Linnes sakatlandı. Sonra? Adamı antrenmanlara çağırdı diye 11'e alacağını mı düşünüyorsunuz? Geniş düşünün abi. Linnes'in yedeği varsa bile al oturt kenarda. Çıkar antrenmanlara. Zaten elinde. Satamıyorsun. Atamıyorsun. Neden boş boş para ödeyelim?

Yine saçma sapan işler dönüyor
Bu adamın önünü kesmek için önce yabancı sınırı getirirdi sonra Galatasaray dan koparıldı
Oda gidince ilk işi yabancı sınırına ayarı verdi
Lucescu gibi biri olsaydı izlerdiniz tarıklari

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sevgili dostum aysal kovdu de kabulum , ama koparildi diyorsun

reddetseydi demiroreni o zaman ? Kendisi gitti milli takima ... lutfen ercan ama

gitmeseydi o zaman

Üst Alt