Yıldırım Demirören, Ünal Aysal'ın İddialarını Yalanladı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırım Demirören, Ünal Aysal'ın İddialarını Yalanladı

Tudor yapti mi ? Her seyini elestirelim ama oyuncuya dayali duzene en buyuk darbeyi vuran adamdir senelerdir yerli ya da yabanci td ler icinde

Ben Tudor'un o kararlı duruşunu her zaman tebrik etmişimdir. Ama Terim'in oyuncu kazanma huyunu da takdir etmişimdir. Ben Hakan Balta'yı alıp ilk 11'e koyacağını düşünmüyorum. Tudor'un kadrosunu bozacağını hiç sanmıyorum.

Abi yok. Elinde adam yok! Ne yapalım! Linnes sakatlandı. Sonra? Adamı antrenmanlara çağırdı diye 11'e alacağını mı düşünüyorsunuz? Geniş düşünün abi. Linnes'in yedeği varsa bile al oturt kenarda. Çıkar antrenmanlara. Zaten elinde. Satamıyorsun. Atamıyorsun. Neden boş boş para ödeyelim?

Umarim sen hakli cikarsin ama ben oynatacagini düsünüyorum maalesef.

hoca mevkisi solbek olmayan rierayı bile hakana tercih etti taa kaç sene önce

şimdi hakan baltaylamı oynayacak orda

adam yok işte solbekte yerli tecrübeli eskiden orda oynamış biri diye kadroya dahil etmiş yarım sezon için

Sevgili dostum aysal kovdu de kabulum , ama koparildi diyorsun

reddetseydi demiroreni o zaman ? Kendisi gitti milli takima ... lutfen ercan ama

gitmeseydi o zaman
Cevap çok basit ve bunu bildiğini umuyorum
Ali dürüst ve Apdulrahim liste dışı kaldığında terim ne demişti biliyormusun
Hemde taraftara bizzat kendi ağzıyla

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cevap çok basit ve bunu bildiğini umuyorum
Ali dürüst ve Apdulrahim liste dışı kaldığında terim ne demişti biliyormusun
Hemde taraftara bizzat kendi ağzıyla

Yanlis anladin . Ben Gs den kovulmasi yuzde milyon aysal kabahati oldugunu kabul etsek bile milli takima gidisi , ozellikle de onca sikinti yasadigi demiroren le ittifak kurmasi kendi oz karari degil miydi

degindigim bu

Yanlis anladin . Ben Gs den kovulmasi yuzde milyon aysal kabahati oldugunu kabul etsek bile milli takima gidisi , ozellikle de onca sikinti yasadigi demiroren le ittifak kurmasi kendi oz karari degil miydi

degindigim bu
Bugün gibi hatırlıyorum ben 4 maçlık yardim edeceğim
Galatasaray taraftarı şundan emin olsun 4 ncü yıldızı takmadan gitmeyeceğim
Gitmemek için direneceğim

Bundan sonraki sürece gelelim
Ünal aysal :Bjk maçından sonra duruma bakarız
Bjk maçı galibiyeti sonrası
Ünal aysal :Takımı ve oyuncuları kutluyorum teknik ekibin esamesi yok
Drogba ve sneijder ile prim pazarlığı hocadan habersiz
Eleman konusunu hiç söylemiyorum
Diğer bir husus mancini konusu diyorki 2 gün kala anlaşıldı diyor mancini ile
Peki yazın çarşaf çarşaf mancini haberleri dolaşıyordu basında
Siz aklı selim biri olarak 2 günde mancini gibi birinin geleceğine inanıyormusunuz

Bir başka husus ve attığı yalan akşam çıktı imza attı dedi imza ne zaman atıldı hoca ne zaman kovuldu
Sunuda soyleyim yeri gelmişken prandelli meselesi onun içind e tazminat maddesi yok dedi
Sonuç onada yüklü bir mebla ödedik sulh olmak için

Abi yok. Elinde adam yok! Ne yapalım! Linnes sakatlandı. Sonra? Adamı antrenmanlara çağırdı diye 11'e alacağını mı düşünüyorsunuz? Geniş düşünün abi. Linnes'in yedeği varsa bile al oturt kenarda. Çıkar antrenmanlara. Zaten elinde. Satamıyorsun. Atamıyorsun. Neden boş boş para ödeyelim?

Aynısı De Jong'a da dendi Tarık'a da dendi ne oldu ikisi de yok.

Bugün gibi hatırlıyorum ben 4 maçlık yardim edeceğim
Galatasaray taraftarı şundan emin olsun 4 ncü yıldızı takmadan gitmeyeceğim
Gitmemek için direneceğim

Bundan sonraki sürece gelelim
Ünal aysal :Bjk maçından sonra duruma bakarız
Bjk maçı galibiyeti sonrası
Ünal aysal :Takımı ve oyuncuları kutluyorum teknik ekibin esamesi yok
Drogba ve sneijder ile prim pazarlığı hocadan habersiz
Eleman konusunu hiç söylemiyorum
Diğer bir husus mancini konusu diyorki 2 gün kala anlaşıldı diyor mancini ile
Peki yazın çarşaf çarşaf mancini haberleri dolaşıyordu basında
Siz aklı selim biri olarak 2 günde mancini gibi birinin geleceğine inanıyormusunuz

Bir başka husus ve attığı yalan akşam çıktı imza attı dedi imza ne zaman atıldı hoca ne zaman kovuldu
Sunuda soyleyim yeri gelmişken prandelli meselesi onun içind e tazminat maddesi yok dedi
Sonuç onada yüklü bir mebla ödedik sulh olmak için

Ya bunlar dogru diyorum zaten

neden kanli bicakli gibi aciklamalar yaptigi demirorenle birlesti onu soruyorum , sart miydi

degindigim bu

Türkiye gibi saçma sapan milliyetçiliğin olduğu ülkede milli takımı istemiyorum demek her baba yiğidin harcı değil!

Ayrıca insanları aldığı karardan dolayı eleştirmeyi bir kenara bırakalım. Asla neyin ne olduğunu anlayamayacağımız olaylar zinciri. Biz kimiz ki hüküm veriyoruz. Ortada tarafların açıklamaları var ve o açıklamalar dışında yorum yapmak var olmayan şeyleri -mış gibi demek doğru değil. Şu sohbet bile takıma zarar veriyor. Boş tartışmalar.

Türkiye gibi saçma sapan milliyetçiliğin olduğu ülkede milli takımı istemiyorum demek her baba yiğidin harcı değil!

Ayrıca insanları aldığı karardan dolayı eleştirmeyi bir kenara bırakalım. Asla neyin ne olduğunu anlayamayacağımız olaylar zinciri. Biz kimiz ki hüküm veriyoruz. Ortada tarafların açıklamaları var ve o açıklamalar dışında yorum yapmak var olmayan şeyleri -mış gibi demek doğru değil. Şu sohbet bile takıma zarar veriyor. Boş tartışmalar.

Senol da istendi kibarca reddetti

o da reddetse suclu aysal olarak kalacakti . Zaten ben milli takima gitmesini degil , kendisine onca yapilan haksizligin kaynagi olan kisiyle isbirligini kast ediyorum

atiyorum demirorenin bjk sine antrenor olmasi gibi bir sey , hatta daha beteri

cunku fb , bjk tescilli dusman , demiroren ise o donemki dusmanliklari tff gucu altinda yapti bize , kupa muhabbetini hatirlayin sadece ... konusacagim cok sey var sozlerini hatirlayin

ne oldu o konusulacaklar ?

o da reddetse suclu aysal olarak kalacakti . Zaten ben milli takima gitmesini degil , kendisine onca yapilan haksizligin kaynagi olan kisiyle isbirligini kast ediyorum

cunku fb , bjk tescilli dusman , demiroren ise o donemki dusmanliklari tff gucu altinda yapti bize , kupa muhabbetini hatirlayin sadece ... konusacagim cok sey var sozlerini hatirlayin

Herkesin haklı olduğu bir sohbet içerisindeyiz. Neden? Çünkü erdem sahibi değiliz. Terim'i sütten çıkmış ak kaşık olduğunu savunmuyorum. Haklı olduğu konular da var haksız olduğu konularda. Demirören konusu neden açıldı anlamadım?

Konumuz Aysal'ın çok yersiz açıklamaları ve bir çok konuda olduğu gibi bu konuda da saçmalaması. Aysal'ın dünkü skandal yayınını savunan ayıp etmiş olur!

Şenol bir şey reddetmedi yani botoksluyu savunucam diye olayları çarpıtmayın.Şenola teklif geldiği haberlere düştüğünde 1-2 gün sessiz kaldı.Sonra kulüp açıklama yaptı bırakmayız diye ardından fikret forest çıktı aynısını söyledi.En son şenol çıktı konuştu.Hatta ibrahim seten bile şenol güneş milli takımla anlaştı diye tweet atmıştı.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Savunmuyoruz ki

terimin sirf guncel td miz diye puripaklastirilmasina tepkim var

Araya kendinden yalanlar sıkıştırıp tepkim var deme!
440bf265397c068a648349ccce3ea821.jpg

Vallah Sinan su forumda Aysali savunacak en son adamlar dan biri. Ona Aysali savunmak icin yalan söylüyorsun demek de bayagi komik.

Gercekler aci olur bazen kabullenemez insanlar.

sen bjknin basaksehirin macına gidip rakipler gol atınca burada kendinden geçerken, verilen tepkilere benim anlayısım bu diyosun

fatih hocada milliyetci bir adam,kendine göre prensipleri var, GS dan gönderilence Milli takıma gitti ne var bunda. Milli takım tüpçünün tekelinde mi ayrıca?

sen önce 4 maçlık milli görevden kaçan, ettiği küfürün bile arkasında duramayan, her maç rakip oyunculara ana avrat düz giden efendi filozofu yorumla. Hoca geldiğinden beri bir hazımsızlık olustu bazılarında. Normal karsılyorum onlara göre GS kötü gitmesi lazımki gelip brda besiktas kritikleri yapsınlar, senolu fikreti falan yalasınlar.

Üst Alt