Yılın futbolcusu Kader Keita! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yılın futbolcusu Kader Keita!

Cevap: Yılın futbolcusu Kader Keita!

olm cidden 2'den fazla mac var la, antalyaspor ve kasimpasa maclari var ki bunalr ligdeki deplasman maclari. icerde de rahat 6-7 mac sayilir. atletico maclari da var tabii, golleri o atmisti

keitayi ilk basta ben de elestiriyodum paslari les diye ama sonra baktim ki adam harbiden o kanadi domine ediyor, ve kanat oyuncusuna gore devamliligi gayet iyi. kazimda o devamlilik yok mesela. kazimin ortalari, paslari falan daha iyi. keitanin yardiriciligi etkinligi. yani ikisi de iyi adam. keitanin oynadigi donemdeki katkisina bakarsan arkasindan aglayabilirsin zira takim cok kisir bir top oynuyordu ve keita yoktan pozisyon var ediyordu.

Zaten bunun fiziki gücüyle alakalı olduğunu sen de kabul ediyorsun gördüğün gibi. Yani ortaları, pasları leş, farkındasın bunun da. Hiç de kansorejen bir şey değilmiş yazdığım. İçerideki maçlar normal, zaten takım olarak içeride genelde çok da kötü değildik, Keita da taraftarı arkasına alıp öldürüyordu rakibi, sol kanatları felç ettiği doğru ama bu onun fiziki gücüyle alakalı, Fenerbahçe maçında ortada yoktu misal. Bahsettiğim bu benim, Keita'yı itin g.tüne sokmadım yani.

Kazım ise bu yıl devamlılık sağlayacaktır bence, ben güveniyorum Kazım'a. Kaldı ki Keita'nın bazı maçlarda hakikaten yerlerde süründüğünü biliyoruz, süreklilik her maç için geçerli değil zaten, bazen yetersiz kalıyordu.

Ankaraspor maçında Keita'yla alakası yoktu olayın, saçmalamayın. Kasımpaşa ve Kayseri neyse, anlarım onları.

Zaten bunun fiziki gücüyle alakalı olduğunu sen de kabul ediyorsun gördüğün gibi. Yani ortaları, pasları leş, farkındasın bunun da. Hiç de kansorejen bir şey değilmiş yazdığım. İçerideki maçlar normal, zaten takım olarak içeride genelde çok da kötü değildik, Keita da taraftarı arkasına alıp öldürüyordu rakibi, sol kanatları felç ettiği doğru ama bu onun fiziki gücüyle alakalı, Fenerbahçe maçında ortada yoktu misal. Bahsettiğim bu benim, Keita'yı itin g.tüne sokmadım yani.

Kazım ise bu yıl devamlılık sağlayacaktır bence, ben güveniyorum Kazım'a. Kaldı ki Keita'nın bazı maçlarda hakikaten yerlerde süründüğünü biliyoruz, süreklilik her maç için geçerli değil zaten, bazen yetersiz kalıyordu.

orda demek istedigim baslarda les geliyordu bitiriciligi sonra zaten duzeldi ve bence kazim kadar olmasa da iyi son hareketleri

tam olarak ne demek istedigini anlayamadim aslinda, abartmayin diyorsun anladik da o sene zaten ovebilecegimiz kac tane topcu vardi ki takimda?

İçerideki Kasımpaşa maçından bahsediyorsan ki o maçta Gio da çok iyiydi tamam da deplasmandaki 3-1'lik maçı Keita falan almadı.

keita falan aldi

orda demek istedigim baslarda les geliyordu bitiriciligi sonra zaten duzeldi ve bence kazim kadar olmasa da iyi son hareketleri

tam olarak ne demek istedigini anlayamadim aslinda, abartmayin diyorsun anladik da o sene zaten ovebilecegimiz kac tane topcu vardi ki takimda?

keita falan aldi

O sene översin ama arkasından ağlanacak kadar iyi değil, bahsettiğim bu. Yani o yıl katkı verdi, evet ama gitti diye de "yhaaa napacağızzz şimdiiii ühüüü:(" demeye gerek yok yani, normal bir winger işte, iyi performans göstermiş olması adamı dünya yıldızı gibi savunmanızı sağlamaz. Ayrıca söylediğim şeylerin de arkasındayım, Keita o tip bir oyuncu ve fizik gücü gerçekten onun kalitesini 2'ye katlıyordu, o fizik gücü olmasa yerlerde sürünür, emin ol.

Valla ben bu sene arkasından ağladım.Yerine sağ kanatta oynayan adamların da ağlanacak performansları var.

Üst Alt