Yılın futbolcusu Kader Keita! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yılın futbolcusu Kader Keita!

Cevap: Yılın futbolcusu Kader Keita!

Önce saçmalayıp sonra millete "adam gibi oku" tavrı yapmayın. Ne okuduğumun farkındayım. Ondan öyle söylüyorum zaten.

Saçmaladığımı düşünmüyorum, sen "ADAM gibi oku" o zaman. Hey Allah'ım ya, nelerle uğraşıyoruz. Senden başka ona atlayan yok, demek ki bir tek sen başka taraflardan anlamışsın.

İçerideki Eskişehirspor maçında Nonda'ya yaptığı asisti Türkiye'de baska hangi oyuncu yaptı,yapabilir. Bunun cevabını verin foruma bir daha girmicem.

Çok leş bir tartışma olmuş. Keita gibi onlarca adam bulabiliriz, bu kadar arkasından ağlanmasına gerek yok.

Gitmesi çok çok kötü oldu orası ayrı.

Rezalet bir orta yaptı yine, her zamanki gibi, savunmanın aptallığından gol oldu, çalım iyiydi, o ayrı.

Top hızlı gitti. o toplardan defansın hata yapması çok olası. kendim eski futbolcu olduğum için biliyorum. Keita'nın o çalımı ve topu götürüşünü bu ülkede baska hiç bir futbolcu yapamaz yapacak adamda uzun süre gelmez.

bak canım top hızlı derken 250 km hızdan bahsetmiyorum, zaten orada orta yapmadı pas attı. ve rrakip defansın dengesiz bir anını yakaladı pası atarken. rakip defansta hata yaptı. takdir edilesi bir olay.

O pozisyonda ceza alanına yakın kimse yoktu, pozisyonu 3 saniyede yarattığı için ortayıda mal gibi karşıladılar.

Keita gayet de arkasından ağlanacak futbolcudur iyisini getiremeyeceksen ki getiremeyeceğin apaçık.Keita'nın yapabildiklerini yapabilen az sayıda winger vardır dünyada.Hem o yeteneğe hem de fiziğe sahip olan kaç futbolcu var?Lan adam milli takımında son 10 dk oyuna girip resmen fark yaratıyordu dünya kupasında,az sövmemiştik mal Ericsson'a.

İnan kardeşimiz haklı. İnanmak başarmanın yarısıdır nede olsa. Biz Keita'ya İnanamamışız, yazık oldu. Neyse artık aldatılmış manitanın davası olmaz.

O zaman Rijkaard sandigimdan da malmis. Keita olmasa o sezon 10. olurduk.

NEYSE o degil de Haldun soyle demis bu konuda,

Abdul Kader Keita’nın gönderilmesinin büyük bir kayıp olduğuna işaret eden Üstünel, “Keita’ı transfer ettiğimizde, O. Lyon’un en büyük transferlerinden bir tanesi oldu. O.Lyon, borsaya açılmış olan tek Fransız kulübü; böyle bir kulübün yaptığı transferler pek çok araştırmadan geçiyor. Keita, onların en maliyetli transferiydi. Bu oyuncuyu Galatasaray’a kazandırdığımızda, beklentiler üst düzeydeydi. Bence gittiği güne kadar üst düzey futbol oynadı. Ben görevden alındıktan sonra Rijkaard’ın da raporuyla Keita’yı gönderdiler. Takımın hücum gücünün yüzde 30’dan fazlası Keita tarafından sağlanıyordu. O. Gittikten sonra takımın hücum gücü en az yüzde 30 zayıfladı. Yerini doldurduğumuza inanmıyorum. Galatasaray için büyük kayıp. Yeri hala doldurulamadı” şeklinde konuştu

Baska bildigin varsa paylas renkdas. Haldun'a gore kalsin falan dememis adam. Benim bildigim teknik direktor oyuncunun gitmesi yonunde rapor verirse zaten futbolcunun takimda kalmasinin bir anlami yoktur.

hayıııır forumun kutsalına laf etmee.rijkaaard uluuudur kardeş.

Üst Alt