Yıllarca Şike Muhabbeti Yapıp, Kendi Takımının Şike Yapmasını İsteyen Taraftar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıllarca Şike Muhabbeti Yapıp, Kendi Takımının Şike Yapmasını İsteyen Taraftar

Ne oldu sampiyon bazi konulara yazamiyorusun herhalde. Sakin ol burada tek siyasetimiz GALATASARAY digerini bosver salla gitsin.

Kendisine fikirlerine güveni olmayan kendisi gibi düsünmeyenleri düsman ilan eden korkak insanlardan bahsediyorum, karsit görüse madem saygin yok o zaman acmayin arkadas siyasi baslik..neyse cokda tinnnn .... It Ürür Kervan Yürür...

Kendisine fikirlerine güveni olmayan kendisi gibi düsünmeyenleri düsman ilan eden korkak insanlardan bahsediyorum, karsit görüse madem saygin yok o zaman acmayin arkadas siyasi baslik..neyse cokda tinnnn .... It Ürür Kervan Yürür...
"Kendisi gibi düşünmeyeni düşman ilan eden" cümlesini bir AKP destekçisinden duymak da bayağı gülünçmüş.

tapatalk

Ohhh kavga var toplasin beyler

Qu9iktm.gif

Konuyla alakasiz birsey sorucam ??? Burda kimin hangi basliga yazabilecegine dair neden kisitlama yapiliyor , buna kim karar veriyor , karsit görüs olmasin kendin cal kendin oyna...Burda anamuhalefet görevini yapan sözde moderatörler var o sahislar söylesinde ne isterlerse onu yazalim....
BerkantGokce (@1_melo_1) on Twitter

Şunu da şuraya bırakıyorum ki bu herifin karakterini görün. Aşağılara inince düşmanlık diye ağlayan bu herifim güzel küfürlerini göreceksiniz. :d

tapatalk

Bjk sizin favoriniz olabilir ama pazar gunu saglam gecirecez , size gore fbde favorinizdi ama asalaklar kotu gunumuzde bile yenemediler. Biz rahatiz.

Fener'e yenilmeyeceğimizi yazdığımı o günün maç konularına bakarsanız görebilirsiniz Sayın TT ayrıca Fener'e kupa finalinde de yenileceğimizi düşünmüyorum.

BJK'nin yeneceğini düşünüyorum, bu istekten ziyade his, ayrıca iki takım oyununa bakarsak yenmeleri de doğal. Yenerlerse üzülmem, yenersek de üzülmem (belki dursunlar bu işten pay çıkarır diye üzülebilirim) öyle bir maç

Fener'e yenilmeyeceğimizi yazdığımı o günün maç konularına bakarsanız görebilirsiniz Sayın TT ayrıca Fener'e kupa finalinde de yenileceğimizi düşünmüyorum.

BJK'nin yeneceğini düşünüyorum, bu istekten ziyade his, ayrıca iki takım oyununa bakarsak yenmeleri de doğal. Yenerlerse üzülmem, yenersek de üzülmem (belki dursunlar bu işten pay çıkarır diye üzülebilirim) öyle bir maç

Uzulmezsin ama Bjk yenerse cilginca sevineceginden benim hic suphem yok.

Üst Alt