Yıllarca Şike Muhabbeti Yapıp, Kendi Takımının Şike Yapmasını İsteyen Taraftar - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıllarca Şike Muhabbeti Yapıp, Kendi Takımının Şike Yapmasını İsteyen Taraftar

Altina yatip, BJK´yi sampiyon yapmak isteyenlerin, Galatasaray´li Aziz Yildirim severler dernegi olarak, duvar gibi karsisindayiz, Mustafa Günel bey.

Gerçek Galatasaraylılar olarak biz gerektiğinde yatmasını da biliriz. Buradan 1 kez daha belirtiyorum, ne olursa olsun Aziz Yıldırım'ı şampiyon yaptırmayacağız, bedeli bjk'ye yatmak olsa dahi.

1579417_h.jpg

SENI Sampiyon YAPTIRMAYACAGIZ !!!

Bugun 6 mayis ,aslinda ozel bir tarih .. evvel zaman icinde baya bir yil once bugun olan bir seyleri hatirliyor musunuz ?

inş. bjkyi yeneriz..fbnın 4. yıldızı takması umrumda bile degil..4. yıldız yarışı gecen seneydi ve biz kazandık...eger bjk bizi yenerse 10 sene konusur kargalar.

Gerçek Galatasaraylılar olarak biz gerektiğinde yatmasını da biliriz. Buradan 1 kez daha belirtiyorum, ne olursa olsun Aziz Yıldırım'ı şampiyon yaptırmayacağız, bedeli bjk'ye yatmak olsa dahi.

Bir yandan Galatasaray´in sike yaptigini ima eden Fikret Orman, diger yandan "siz kimsiniz Galatasaray´i dogruyorsunuz" diyen koskocaman Aziz Baskan. Gercek Galatasaray´liyim diyenin secimi ortadadir. Aziz Baskanin da dedigi gibi, Galatasaray cikip aslanlar gibi oynayacaktir.

Yahu ben kalkip burada neden tanimadigim insanlara yalan soyleyim ? numaram 13089 , eski sutopu oyuncusuyum oradan uyelik aldim , ayrica peder filan da uye, ayrica 13 uncu yilimdayim , fanatik bir adam hic bir zaman olmadim ,fakat ince ince fb dusmaniyimdir , dusmandan kasit mali ekonomik dusman ,butun bu bjk muhabbeti de ona endeksli zaten , surda ts ile bjk yarista olsa 10 da 1 ini yazmazdim bunlarin

bahsettigim gibi yaklasik 5 senedir her divan kuruluna istanbulda oldugum surece katilmaya calisiyorum . bunun disinda da kastamonuspor macindan tut 2000 deki super kupa finaline , sampiyonlar ligi finallerinden konyada milli takim maclarina kadar da futbol seven bir adamim

burasi benim kendimi anlatma yerim degil ,konuyu bosuna mesgul ediyoruz , ama ben takimin sike yapip yapmayabileceginden bahsettim , seyirciden sike olur mu ya ? mantikli olun biraz

olsa olsa fikir farkliligi olur

Madem uye olmussun uyelik gorevlerinide yerine getireceksin cikacaksin o kursuye catir catir konusacaksin. Dursunu basinizdan indirmek icin elinizden gelenin fazlasini yapacaksiniz bak ne guzel ailece uyemissiniz isterseniz yaparsaniz iste yani tabi dursundan bir menfaat elde etmiyorsaniz. Sizlere her kongrede pilav dagitmiyorsa sonra pilavdan olmanizi istemeyiz. :)

Son düzenleme:
G.Sarayda ben ve bizim gibi siradan uyelerin kimseden bir menfaati olmaz, bize tek baskan adayi cikarsa ya kongreye gitmeyiz ya da gider ona oy atariz ,kimsenin de bastan nasil performans sergileyecegini bilemeyiz.

Diger yandan dursun elinde altin bulmadi , kotuyu daha kotu yapti . futbolu yonetemiyor adam ,kendi de farkinda , fellik fellik transferlerde sacmalamayacak bir sportif as nasil kurulur derdinde su siralar ..

fakat dursunun karsisina bir aday mi cikti ki ? alp yalman soyunmustu gecen secimde , 1 saatte aday olan yarsuvat secildi .. yani ust kademelerde olusan seylere mudahale edemiyoruz,

yildirim_bizi_galatasaray_yenmedi_galatasaraya_biz_yenildik_h39439.jpg

Bize kasten yenilerek, sampiyonluk yolumuzu acan Aziz Baskan ile ödesme vakti gelmistir yine. BJK´ye 5 tane atarak, borcumuzu ödeme vakti gelmistir.

G.Sarayda ben ve bizim gibi siradan uyelerin kimseden bir menfaati olmaz, bize tek baskan adayi cikarsa ya kongreye gitmeyiz ya da gider ona oy atariz ,kimsenin de bastan nasil performans sergileyecegini bilemeyiz.

Diger yandan dursun elinde altin bulmadi , kotuyu daha kotu yapti . futbolu yonetemiyor adam ,kendi de farkinda , fellik fellik transferlerde sacmalamayacak bir sportif as nasil kurulur derdinde su siralar ..

fakat dursunun karsisina bir aday mi cikti ki ? alp yalman soyunmustu gecen secimde , 1 saatte aday olan yarsuvat secildi .. yani ust kademelerde olusan seylere mudahale edemiyoruz,

Diger secimde eger olursa Dursun tekrar basa gecerse o zaman burada tekrar konusuruz.

09.05.2004 yilini unutmadik, ve yine benzer bir tarih. Aslanlar gibi cikip, Trabzonspor´u 4:2 yenerek, sampiyonluk hayallarini yarinlara birakmistik. Bunun mükafatini da bolcana aldik. Tarih tekerrürden ibarettir, bu sefer hedefimiz hamsiler degil, kartaller.

Ezeli rakip, ebedi Dost.

ali_sen_faruk_suren.jpg

Diger secime gerek yok ,yarin istifa edip aday olsa yine o secilir .. seyircinin istegi ile olmuyor bu isler , azizi cok mu seviyor fenerliler ,adam 18 senedir baskan ,kimse yerinden kimildatamiyor , artik kendiyle seyirciyi tehdit noktasina geldi "konusmayin bak gitmem" diyor , yani basiniza bela oldum farkindayim ama gitmem diyor

ahmet dursun seba gitsin dendi , demiroreni teneke ile tff baskani olabilmesi sayesinde gonderebildiler ... sayisiz ornek var ,kongre ekseriyeti boyle dusunuyorsa dursun da devam eder canaydinin 3 kere secilmesi misali ,kalkip burada bana saydirmanin kendini tatminden ote bir anlami olmaz

diger yandan son mali kongrede adami per perisan etti 20-25 konusmaci , "tamam" dedi indi kursuden konu kapandi , ne yapabilirsin ki ? imza toplaniyordu o da fiyasko oldu, kimse ilgilenmedi bile

Diger secime gerek yok ,yarin istifa edip aday olsa yine o secilir .. seyircinin istegi ile olmuyor bu isler , azizi cok mu seviyor fenerliler ,adam 18 senedir baskan ,kimse yerinden kimildatamiyor , artik kendiyle seyirciyi tehdit noktasina geldi "konusmayin bak gitmem" diyor , yani basiniza bela oldum farkindayim ama gitmem diyor

ahmet dursun seba gitsin dendi , demiroreni teneke ile tff baskani olabilmesi sayesinde gonderebildiler ... sayisiz ornek var ,kongre ekseriyeti boyle dusunuyorsa dursun da devam eder canaydinin 3 kere secilmesi misali ,kalkip burada bana saydirmanin kendini tatminden ote bir anlami olmaz

diger yandan son mali kongrede adami per perisan etti 20-25 konusmaci , "tamam" dedi indi kursuden konu kapandi , ne yapabilirsin ki ? imza toplaniyordu o da fiyasko oldu, kimse ilgilenmedi bile

Devam edin o zaman boyle suanki kongre uyelerinden bir cacik olmaz , taraftar o kongreyi basmasini bekleyin o zaman.

o degilde cok pis koyacaz kargalara gibi bir his var icimde.

oyle boyle degil. hani boyle sezonun acisi cikacak style.

tuncay hakikaten mahirin dedigi gibi cabaladim ama seninle duzgunce fikir alis verisi yapilamiyor ,saldirilarini diger arkadaslar uzerinden surdurursun ,ben cekiliyorum ,kavganin tartismanin oldugu yerde yokum , allaha sukur keyfim yerinde ,bozasim da yok

Açıkca söylüyorum bjk'yi yenmek Galatasaray'a ihanettir.. o kuş beyinlilerin iflası demek şampiyonlar ligine gidememeleri..

Üstelik bjk haketti..

Üst Alt