Yıllarca Şike Muhabbeti Yapıp, Kendi Takımının Şike Yapmasını İsteyen Taraftar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıllarca Şike Muhabbeti Yapıp, Kendi Takımının Şike Yapmasını İsteyen Taraftar

siz burada bjk sampiyon olursa sevinecek kisilerin , muhtemel bir super kupada bjk yi destekleyecegini mi dusunuyorsunuz ciddi ciddi ? olay tamamen iki tarzda aciklanabilir

kopruyu gecene kadar ayiya dayi ... yani meali ,fener sampiyon olamayincaya kadar haydi bjk modu

bir de ehveni ser modu , bjk nin sampiyonlugu kotu ama fb nin sampiyonlugu DAHA Da kotu

sahsim adina tek mesele bu

Bjk'ye yatalım diyenler mi yoksa yatmayalım diyenler mi daha fazla acaba, geniş çaplı 1 ankete ihtiyacımız var bu konuyu netleştirmek için

siz burada bjk sampiyon olursa sevinecek kisilerin , muhtemel bir super kupada bjk yi destekleyecegini mi dusunuyorsunuz ciddi ciddi ? olay tamamen iki tarzda aciklanabilir

kopruyu gecene kadar ayiya dayi ... yani meali ,fener sampiyon olamayincaya kadar haydi bjk modu

bir de ehveni ser modu , bjk nin sampiyonlugu kotu ama fb nin sampiyonlugu DAHA Da kotu

sahsim adina tek mesele bu

Sizin gibi kongre uyeleri oldugu surece taraftarlar hep boyle dusunecek , bu taraftarin degil sizin utanciniz.

tuncay benim stilim bu ,baska kongre uyesini baglamaz ,elbette buradaki farkli gorus kongrede de vardir arastirilsa , burada olmasi gereken farkli goruslere saygidir , tekrarliyorum ,bizim burada 100 kisinin 100 u de ne soylerse soylesin ,ayni fikirde bile olsak , icraati yapacak olanlar sahadakiler

ben bizimkiler acik acik sike yapsa ,once bjk nin yolu acildi diye sevinir , sonra ne karaktersiz adamlarsiniz ,isinize sayginiz ahlakiniz kalmamis diye oyuncularimizi siler atarim

seyirci olmanin boyle bir ozgurlugu var cunku biz icraatci degiliz

Sizin gibi kongre uyeleri oldugu surece taraftarlar hep boyle dusunecek , bu taraftarin degil sizin utanciniz.

bu konuda size katılmıyorum ...galatasaray sonuçta sadece bir kulüp değildir bir şirkettir.
dolayısıyla kar - zarar bağlamında düşünmesi de gerekir.
rakibin güçlenmesi senin zayıflaman demektir . olaya duygusal yaklaşıp konuyu dramatize edip taraftar duygusallığıyla bakamayız.

tuncay benim stilim bu ,baska kongre uyesini baglamaz ,elbette buradaki farkli gorus kongrede de vardir arastirilsa , burada olmasi gereken farkli goruslere saygidir , tekrarliyorum ,bizim burada 100 kisinin 100 u de ne soylerse soylesin ,ayni fikirde bile olsak , icraati yapacak olanlar sahadakiler

ben bizimkiler acik acik sike yapsa ,once bjk nin yolu acildi diye sevinir , sonra ne karaktersiz adamlarsiniz ,isinize sayginiz ahlakiniz kalmamis diye oyuncularimizi siler atarim

seyirci olmanin boyle bir ozgurlugu var cunku biz icraatci degiliz

Kongre uyesi olmussun ama senin dusunceni kongrede belirtmeyip gelip forumlarda belirtiyorsan tabikide ise yaramaz. Sahadaki oyuncular olmus agliyanlari yok siz once basinizdaki capsiz Dursunu gonderin. Kongre uyelerinin gorevlerini veya haklarini bilmiyorsunu galiba sen kongrede goruslerinizi bildireceksiniz gelip forumlarda degil. Yapmak isteseydiniz yapardiniz coktan belli ki sizde Dursuncusunuz.

bu konuda size katılmıyorum ...galatasaray sonuçta sadece bir kulüp değildir bir şirkettir.
dolayısıyla kar - zarar bağlamında düşünmesi de gerekir.
rakibin güçlenmesi senin zayıflaman demektir . olaya duygusal yaklaşıp konuyu dramatize edip taraftar duygusallığıyla bakamayız.

Kusmusun yoksa Dursun ile bir kan bagin mi var?

mahir ,tuncay belki kasti o olmadan aslinda dogru bir noktaya da degindi ,gecmeyelim ondan bahsetmeden , bir suru psikolojisine vurgu yapti ,aslinda bunlar bireysellik iceren konular ,ben evdeki insanla bile ters dusebilmeliyim , herkes her konuda ayni dusunmez

ben oyle dusunuyorum diye kongreden veya bir topluluktan biri boyle dusunmeye baslarsa sikinti vardir , benzer sekilde ben baskasi oyle dusunuyor diye ona uyarsam da sikinti vardir

ben bu arkadaslarin fikrini anliyorum , demek istedikleri su aslinda "bugun fb 1 az sampiyonluk alacak ,ki o sampiyonluk da baska bir rakibimize gidecek , bu kadar ufak bir fark icin kalkip tarihimize sikeci lekesi mi surelim" diyorlar .. mantiksiz degil

fakat burada herkes oyuncularin sike yapmayacagini biliyor , ya da en azindan kalkip bjk den para alacagini , veya neyse ne ,olmayacagini biliyoruz

fenere "yatmadik" da ne oldu , 4-0 bitecek macti .. bjk ye kalkip onun iki kati iyi oyun oynamak da baska bir sike o zaman , kastimiz bjk ye gibi bir mana cikar .. takim cikip oynayacak , sonuc ne olur bilinmez , dolayisiyla sike zaten olmayacak

burada hos olmayan tek sey ,bazi uyelerin forumda yenilmemizi isteyenlere karsi tutumlari .bu dusunce ozgurlugune aykiri , tek elestirim ona

Kusmusun yoksa Dursun ile bir kan bagin mi var?

tuncay kusura bakma ama bana yaptigin elestiriden alinti yapmayip bundan yaptim , ozellikle .. bana yaptigin elestirinin mantigi var , ama bu adama kalkip bu yakistirmayi yapman samimi soyluyorum sacmalik

yani bu muhabbet hakkaten baydi .. siz de anlayin artik bunu , her kendi gibi dusunmeyen adama karsi takimi tutuyor muamelesi forumun kalitesini ve sohbet akisini da bozuyor , hakkaten bir gecerliligi olmayan cok soyut ve manasiz bir satasma cinsi bu

tuncay kusura bakma ama bana yaptigin elestiriden alinti yapmayip bundan yaptim , ozellikle .. bana yaptigin elestirinin mantigi var , ama bu adama kalkip bu yakistirmayi yapman samimi soyluyorum sacmalik

yani bu muhabbet hakkaten baydi .. siz de anlayin artik bunu , her kendi gibi dusunmeyen adama karsi takimi tutuyor muamelesi forumun kalitesini ve sohbet akisini da bozuyor , hakkaten bir gecerliligi olmayan cok soyut ve manasiz bir satasma cinsi bu

Sen gercekten kongre uyesimisin sen onu soyle hele?

Ben suphe etmeye basladim kongre uyesi oldugundan suanda :)

Yahu ben kalkip burada neden tanimadigim insanlara yalan soyleyim ? numaram 13089 , eski sutopu oyuncusuyum oradan uyelik aldim , ayrica peder filan da uye, ayrica 13 uncu yilimdayim , fanatik bir adam hic bir zaman olmadim ,fakat ince ince fb dusmaniyimdir , dusmandan kasit mali ekonomik dusman ,butun bu bjk muhabbeti de ona endeksli zaten , surda ts ile bjk yarista olsa 10 da 1 ini yazmazdim bunlarin

bahsettigim gibi yaklasik 5 senedir her divan kuruluna istanbulda oldugum surece katilmaya calisiyorum . bunun disinda da kastamonuspor macindan tut 2000 deki super kupa finaline , sampiyonlar ligi finallerinden konyada milli takim maclarina kadar da futbol seven bir adamim

burasi benim kendimi anlatma yerim degil ,konuyu bosuna mesgul ediyoruz , ama ben takimin sike yapip yapmayabileceginden bahsettim , seyirciden sike olur mu ya ? mantikli olun biraz

olsa olsa fikir farkliligi olur

Üst Alt