Yobo Fenerbahçe'de!


Yobo Fenerbahçe'de!İngiltere Premier Lig takımlarından Everon'da forma giyen savunma oyuncusu Joseph Yobo, artık Fenerbahçe'de.30 yaşındaki Nijeryalı oyuncu Yobo, sezon sonunda satın alma opsiyonu ile beraber 1 yıl kiralık olarak Sarı-Lacivertli takımın formasını giyecek.Aynı zamanda Nijerya Milli Takımı'nın da kaptanlığını yapan Yobo, Everton'dan önce Marsilya ve Standard Liege'de forma giydi.

,

Kaynak : Fanatikedit : bazı zeki arkadaşlar fenerliler gelmiş konu açmış ayağı yapmış lakin forum yavaş olduğu için genelde moderatör arkadaşların açtığı diğer takım transferleri konusunu göremeyince açtım . gscimbom kamuoyuna duyurulur .
 
Cevap: Fanatik : Yobo Fenerbahçe'de!Türkiye'ye gelmiş en hızlı stoper olur . Lugano kalitesinde ama farklı özelliklerde biri. Oyunu ileride kurmaya çalışırken amacımıza yönelik cuk oturan bir transfer olur. Okey oynarken 7 ile 9 un arasına yerden 8 si çekmek gibi , yolda parasız kalmışken arka cebinizde katlanmış bir 20lik bulmak gibi , eyvah zamanı yetiştiremiycem derken hocanızın sınavı yarım saat saat uzatması gibi birşey olur. Son dönemdeki zenci fantazimize de uyuyor :D .2012 şubattaki afrika kupası zamanı da halı sahaya adam toplar gibi dışarıdan adam toplarız artık .
 
Cevap: Fanatik : Yobo Fenerbahçe'de!Bu ne olm Fenerliler basmış burayı :eek:ikramda bulunmak lazım :D357_buyuk.jpg
 
Cevap: Fanatik : Yobo Fenerbahçe'de!Bu Fenerlilerin Galatasaray forumunda yorum yapması nasıl bir fantazidir anlamadım ben.Hep önerdiğim bir futbolcuydu, gelirse Fener'in büyük bir sorunu daha çözülmüş olur zaten dengeli bir kadroları var. Bu transferlere rağmen kadromuz iki takımdan daha iyi seviyede değil, önlibero ve forvet transferi yaparsak eşit seviyeye gelebiliriz.
 
Cevap: Fanatik : Yobo Fenerbahçe'de!Çok iyi transfer yaptık...Arkadaşlar ayıp olmuyor mu ?Burada yanlış birşey mi ettik.Saygısızlık vs falan ettik mi..Ya da Gs li gibi görünüp kendi takımımızı övdük mü ya da Gs hakkında alaycı vs yorumlar yaptık mı...Yapsaydık çoktan Adminler gerekli prosedürleri uygalardı..
 
Cevap: Fanatik : Yobo Fenerbahçe'de!aziz enin adamları ne gezer burda antuları varya 3-5 yaş çoluk çocuk parkı sarmadı galiba?
 
Cevap: Fanatik : Yobo Fenerbahçe'de!Bu Fenerlilerin Galatasaray forumunda yorum yapması nasıl bir fantazidir anlamadım ben.Hep önerdiğim bir futbolcuydu, gelirse Fener'in büyük bir sorunu daha çözülmüş olur zaten dengeli bir kadroları var. Bu transferlere rağmen kadromuz iki takımdan daha iyi seviyede değil, önlibero ve forvet transferi yaparsak eşit seviyeye gelebiliriz.antuda ceza yedim yazamıyorum. Kusura bakmayın . Sevincimi dışa vurmak istemiştim. Amacım rahatsızlık vermek değil. Özür dilerim
 
Cevap: Yobo Fenerbahçe'de!Fenerbahçeli arkadaşlar, siz diğer arkadaşların kusuruna bakmayın, burası antu değil. Burada rakip takım taraftarısınız diye hakaretlere uğramazsınız, en azından forumun genelinde olarak konuşayım. İkili tartışma ve provokatif meselelere girmediğiniz sürece sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.Yobo'ya gelince, beğendiğim bir oyuncu kendisi. Lugano'ya uygun bir partner profilinde, Bilica'dan çok daha verimli olacağı kesin. Hayırlı olsun...
 
Cevap: Yobo Fenerbahçe'de!Robinho'nun Milan'a gelmesinden daha önemli değil tabi ki de bu transfer :) Bu sene çok fena bir hücum hattına sahibiz :) Forza Milan
 
Cevap: Fanatik : Yobo Fenerbahçe'de!antuda ceza yedim yazamıyorum. Kusura bakmayın . Sevincimi dışa vurmak istemiştim. Amacım rahatsızlık vermek değil. Özür dilerimFikirlerinizi bu şekilde düzeyli paylaştığınız sürece bir problem olacağını sanmıyorum, iyi forumlar...Eğer kesinse çok iyi bir transfer, umarım gerçekleşmez.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt