Yobo Fenerbahçe'de! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yobo Fenerbahçe'de!

Cevap: Fanatik : Yobo Fenerbahçe'de!

Çok iyi transfer yaptık...

Arkadaşlar ayıp olmuyor mu ?

Burada yanlış birşey mi ettik.

Saygısızlık vs falan ettik mi..

Ya da Gs li gibi görünüp kendi takımımızı övdük mü ya da Gs hakkında alaycı vs yorumlar yaptık mı...

Yapsaydık çoktan Adminler gerekli prosedürleri uygalardı..

Ayıp olacak birşey yokki bu ne yüzsüzlüktür bana bir kişi bir yerde istenmediğimi söylerse arkama bakmadan çeker giderim siz hala ayıp oluyor diye eziklik yapıyorsunuz fblisiniz anladık sizin için normal ama burada bunları çok duyacaksınız herkese cevap yetiştirmeyin açık açık istenmiyorsunuz diyoruz hala buralardasınız , neyse antu sarmıyor değil mi iyice seviyeniz düştü salak saçma yorumlardan siz de usandınız tabi buyrun buyrun toplayın gelin kankilerinizi onlarla da dalga geçeriz siz de malzeme çok :D

Bu arada

Cevap: Yobo Fenerbahçe'de!

Kiralık oyunculara sallama bir gibi alışkanlık Galatasaray taraftarında yoktur.Lifi kopsun da demeyiz, o kadar düşmedik daha.Bilica'dan iyi olduğu kesin.

yobo iyi transfer yaşı var ama bizim insua gibi 1 yıllığına kiralamışlar opsiyonuda varmış

Fenerbahçeli arkadaşlar, siz diğer arkadaşların kusuruna bakmayın, burası antu değil. Burada rakip takım taraftarısınız diye hakaretlere uğramazsınız, en azından forumun genelinde olarak konuşayım. İkili tartışma ve provokatif meselelere girmediğiniz sürece sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Yobo'ya gelince, beğendiğim bir oyuncu kendisi. Lugano'ya uygun bir partner profilinde, Bilica'dan çok daha verimli olacağı kesin. Hayırlı olsun...

ben antuyu da takip ediyorum orda da yazıyorum orda herhangi bir şey denmedi bana bugüne kadar. adamsan adam gibi muamele görürsün.

Geçen sene aşil tendonundan sakatlık yaşamış ve 17 maçta forma giymiş. Çok abartılacak bir transfer değil ama Bilica 'dan iyidir.

Son sezonunda sakatlıkla uğraştı; bunun için kiralık alınması Fenerbahçe adına iyi bir hamledir. Bunun dışında bizim yabancı bir orta saha almazı benziyor bu transfer. Avrupa'da bizim gibi yoklar; 6 yabancı oynatabiliyorlar,bir mevkiden vazgeçmek zorunda kalınıyor.

Cevap: Fanatik : Yobo Fenerbahçe'de!

Türkiye'ye gelmiş en hızlı stoper olur . Lugano kalitesinde ama farklı özelliklerde biri. Oyunu ileride kurmaya çalışırken amacımıza yönelik cuk oturan bir transfer olur. Okey oynarken 7 ile 9 un arasına yerden 8 si çekmek gibi , yolda parasız kalmışken arka cebinizde katlanmış bir 20lik bulmak gibi , eyvah zamanı yetiştiremiycem derken hocanızın sınavı yarım saat saat uzatması gibi birşey olur. Son dönemdeki zenci fantazimize de uyuyor :D .2012 şubattaki afrika kupası zamanı da halı sahaya adam toplar gibi dışarıdan adam toplarız artık .

Yobo oncelikle oyun kurabilen bir stoper degil.Premir Lig seviyesinde kendini ispat etmis bir oyuncudur,iyidir ama oyun kurucu bir stoper degil.Lescott yapiyordu bu isi,sattilar onu.Gecen seneki durumlari ortada.Ama alirlarsa iyi bir transfer olur.

Üst Alt