Yobo Fenerbahçe'de! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yobo Fenerbahçe'de!

Cevap: Yobo Fenerbahçe'de!

Geldi geldi de geç geldiniz yav ama akşam akşam eğlence oldu herifin kuyruk acısına bakar mısın gelip burada bize küfrediyor ben bunu antudan biliyorum işi gücü bize saydırmak heralde mazisinde çok acı çektirmişiz zamanında :D

Bir takımı tutup diğer foruma gidip rakip takıma küfretmek acizlik, eziklik belirtisidir. O şahıs da kendisini ezik olarak görüyormuşki böyle yaptı.

Ha ek olarak Emre Türk, sana aklıma gelen her küfürü ettim adamsan karşıma çıkta misli misli iade et. Ok :)

Çok yararlı transfer oldu onlar için. Savunmaları seviye atlar.

Hala Hücum olarak Türkiye liginde en kaliteli takım olduğumuzu düşünüyorum. Sadece futbolcuların toparlanması ve alışması lazım.Bu 3-4 haftamızı alır. Orta saha olarak Önce Beşiktaş Trabzon Fenerin arkasından geliyoruz. Yapacağımız 1 iyi transferle ve Cana nın formunu yakalamasıyla Feneri Ts yi geçeriz. Beşiktaş bu ligin ötesinde bir orta sahaya sahip zaten. Defans olarak tartışmasız Fenerbahçe. Bu yapılan transferle çok büyük sorunlarını aşmış oldular. Kale konusunda Süper ligde son sıralardayız diyebilirim malesef.

İçimden gelen temenni bu adam inşallah buraya tatile geliyordur...

Arkadaşlar bunu samimiyetle söylüyorum bu adamı niye aldı Fener ? Ne gerek vardı bu adama ? 5 milyn euro alıyormuş bu adam sanırım maaş olarak. 3'ünü Fener verecek, ciddi sakatlık geçirmiş Bilica da varken ne gerek vardı ? Bilica satılsaydı yahu o zaman. Çok yabancı olması kötüdür her zaman. O paraya Türk bir stoper alınsaydı yani o kadar gerekliyse.

Ezik deyince de hakaret zannediyorlar hayır hiçte bile google emmiye ezik yaz ilk çıkan şey ezik fb değilse gel ne dersen de :D

Uğur işte bu yüzden her 4 sene de bir facianın adı değişiyor ya önce denizli sonra trabzon kısmetse diğer şehirler sırayla işte :n: :D

Arkadaşlar bunu samimiyetle söylüyorum bu adamı niye aldı Fener ? Ne gerek vardı bu adama ? 5 milyn euro alıyormuş bu adam sanırım maaş olarak. 3'ünü Fener verecek, ciddi sakatlık geçirmiş Bilica da varken ne gerek vardı ? Bilica satılsaydı yahu o zaman. Çok yabancı olması kötüdür her zaman. O paraya Türk bir stoper alınsaydı yani o kadar gerekliyse.

Ligde güzel bir Türk stoper yok ki .. Bursa da biri var Ömer Erdoğan sanırım ve Trabzon'un iyi defansı var ama onlarda satmaz normal olarak

Sabah İnsua'yı kiraladağımız için dalga geçen antu, kiralık oyuncu yatıp yatıp gidecek diyen antu, kiralık gelen Yobo için keyiften dört köşe olmuş durumda.Şaka gibiler gerçekten, üzülüyorum hallerine.

Ligde güzel bir Türk stoper yok ki .. Bursa da biri var Ömer Erdoğan sanırım ve Trabzon'un iyi defansı var ama onlarda satmaz normal olarak

Var abicim. Serdar Kesimal var, Eren Güngör iyileşmişse o var, Ömer Toprak var Almanya'da. Serdar Taşçı oynamıyor sanırım ona yönelinebilir. 3 yabancı stoper olayı çok saçma değil mi sen düşün ? Kimi yedek bırakırsın ? Dia alınmasaydı o zaman. Bilica kötü tamamda bu adamın kötü olduğunu zaten bir yıldır görüyorsunuz bu zamana kadar daha dengeli bir hamle yapılsaydı o zaman. Boşa para saçmaya devam ediyorsunuz. Ha bir de şunu söyleyeyim Everton birinci stoperini veriyorsa altında bit yeniği arayın adamlar hiç bir oyuncularını satmıyorlar kolay kolay. Neill deme onun durumu malum.

Ben bundan kıllandım valla ya her sene maç sayısı gözle görülür şekilde düşüyor .İlginç geldi ama o formayı üstüne geçirdikten sonra değil yobo daba du , Fred çakmaktaş olsa hayır gelmez

Var abicim. Serdar Kesimal var, Eren Güngör iyileşmişse o var, Ömer Toprak var Almanya'da. Serdar Taşçı oynamıyor sanırım ona yönelinebilir. 3 yabancı stoper olayı çok saçma değil mi sen düşün ? Kimi yedek bırakırsın ? Dia alınmasaydı o zaman. Bilica kötü tamamda bu adamın kötü olduğunu zaten bir yıldır görüyorsunuz bu zamana kadar daha dengeli bir hamle yapılsaydı o zaman. Boşa para saçmaya devam ediyorsunuz. Ha bir de şunu söyleyeyim Everton birinci stoperini veriyorsa altında bit yeniği arayın adamlar hiç bir oyuncularını satmıyorlar kolay kolay. Neill deme onun durumu malum.

Serdar Kesimal'ı tanımıyorum

Eren Güngör ciddi bir sakatlık geçirdi.. ayrıca Andolu takımlarında iyi oynayıpda büyük takıma gelince bir anda duran oyuncular çok var..

Ömer Toprak ve Serdar Taşcı'yı da almak imkaansız bence.. sorun para olmaz adamlar Türkiye'ye gelmek istemezler

belki altında bir bit yeniği vardır olabilir ama sağlık kontrollerinde herşey çıkar heralde.

Serdar Kesimal'ı tanımıyorum

Eren Güngör ciddi bir sakatlık geçirdi.. ayrıca Andolu takımlarında iyi oynayıpda büyük takıma gelince bir anda duran oyuncular çok var..

Ömer Toprak ve Serdar Taşcı'yı da almak imkaansız bence.. sorun para olmaz adamlar Türkiye'ye gelmek istemezler

belki altında bir bit yeniği vardır olabilir ama sağlık kontrollerinde herşey çıkar heralde.

Eren döndü mü ? Ömer'i almak emin ol kolay ve o adamı şu an almadıklarına pişman olacak bizim büyükler :) Serdar zor ama adam oynamıyormuş benim bildiğim o yüzden söyledim. Geçen yıl aşil tendonundan sakatlandı onu biliyorum son durumu hakkında bilgim yok.

Cevap: Fanatik : Yobo Fenerbahçe'de!

Yobo'yu alırlarsa alsınlar çok önemli değil.Uzun boylu olduğu için duran toplarda vurur o kadar.Çok ağır bir oyuncu.

Ne olursa olsun iyi bir futbolcu Yobo.Everton deyince akla ilk gelen isimlerdendi.Neyseki Kiralıkmış.Pek hayrını göremezler inşallah

Cevap: Fanatik : Yobo Fenerbahçe'de!

antuda ceza yedim yazamıyorum. Kusura bakmayın . Sevincimi dışa vurmak istemiştim. Amacım rahatsızlık vermek değil. Özür dilerim

adama bak sevincini dışa vurmak için Galatasaray forumunu mu seçtin? Madem sevincini dışa vurmak istiyorsun Ali sami yen stadında Anadolu takımlarından biriyle oynadığımız bir maça formanı giy gel bakalım ! Belki orada da sevincini dışa vurma imkanı verirler sana. Tamam özgürsünüz ama bir yere kadar.

Üst Alt