Yobo Fenerbahçe'de! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yobo Fenerbahçe'de!

Cevap: Yobo Fenerbahçe'de!

Oha adam 31 yaşında kiralamışlar :D opsiyonuda yok :D

antu'da bi eleman bunu yazmış :D :D

farkinda misiniz bilmiyorum ama West Ham gibi bir klubun elinden

oyuncu aldik...Tesekkurler Yonetim‚ tesekkurler Aykut Kocaman!

Antu´nun toplu gorusu alinmis da transfer yapilmis gibi

bir hissiyat da var icimde: guiza‚ deniz‚ ali‚

onder filan gitsin dedik‚ oldu. Uc zenci dedik o da oldu.

Keske ekstra bir seyler daha isteseymisik yahu.

Kendi adima Elziabeth Hurley´in kizini istiyorum mesela!!!

Hadi yonetim bastir bakalim...

ADAMLAR KENDİLERİNİ WEST HAM'LA BİR TUTUYOR VE YOBO WEST HAM'DANMI GELDİ BUNLARA ???

Evertondan geldi :D

yobo iyidir hoştur da o kadar hızlı değildir:) sakatlanmıştır. Fmde ya da peste hzlı diye reelde de hızlı olacak diye bir şey yok

Gereksiz şeyler konuşulmuş topic boyunca. Bayadır forumdayım ve gayet düzgün muamele görüyorum işin doğrusu. Tabi kendim de Galatasaray forumunda olduğumun bilincindeyim, ona göre yorum yapıyorum. Yalnız bu demek değil ki Galatasaray forumunda olduğumdan ötürü düşüncelerimi söylemiyorum veya şirin görünmeye çalışıyorum. Sadece uygun dille söylüyorum ve problem olmuyor. Arada sataşan da çıkıyor ama o tür mesajları görmezden geliyorum, Fenerbahçeli arkadaşlara da tartışma doğacak yerlerde cevap vermemelerini tavsiye ediyorum. Sonuçta misafiriz burada, bizim alttan almamız daha doğru olur. Neyse 2. yarı başladı bana müsade, Yobo hayırlı olsun.

Hız konusunda serveti 2 ye katlar,fenere faydalı olur ama günü kurtarmak için yapılmış bir transfer,ayrıca emre ya da mehmet topuz sakatlanınca ne yapacaklar çok merak ediyorum.

İyi stoperdir. Bilica gibi dengesiz, Servet gibi ağır değildir. Hızlıdır, tek hamleli değildir. Hayırlısı olsun.

Cevap: Fanatik : Yobo Fenerbahçe'de!

Ayıp olacak birşey yokki bu ne yüzsüzlüktür bana bir kişi bir yerde istenmediğimi söylerse arkama bakmadan çeker giderim siz hala ayıp oluyor diye eziklik yapıyorsunuz fblisiniz anladık sizin için normal ama burada bunları çok duyacaksınız herkese cevap yetiştirmeyin açık açık istenmiyorsunuz diyoruz hala buralardasınız , neyse antu sarmıyor değil mi iyice seviyeniz düştü salak saçma yorumlardan siz de usandınız tabi buyrun buyrun toplayın gelin kankilerinizi onlarla da dalga geçeriz siz de malzeme çok :D

Bu arada

Bu forumun yöneticileri var ve kuralları var. Kurallar dahilinde herkes istediği yorumu yapabiliyor. Babanın forumu değil ki kovabilme hakkın olsun.Senin nasıl hak ve sorumlulukların varsa aynısı bzim için de var. Tuttuğun takımı bildirdiğin dalavere yapmadığın sürece bu forumda barınabiliyorsan kendilerini forum polisi zannedenlerin kendilerince kovmalarına da aldırış etmezsin bu kadar basit. Karşı tarafı tahrik edecek edecek herhangi bir yorum yok en azından bu konu içerisinde . Seviyeden bahsedip karşı tarafı eziklikle itham etmekle de bize seviye dersi verdin. Eksik olma.

Bu forumun yöneticileri var ve kuralları var. Kurallar dahilinde herkes istediği yorumu yapabiliyor. Babanın forumu değil ki kovabilme hakkın olsun.Senin nasıl hak ve sorumlulukların varsa aynısı bzim için de var. Tuttuğun takımı bildirdiğin dalavere yapmadığın sürece bu forumda barınabiliyorsan kendilerini forum polisi zannedenlerin kendilerince kovmalarına da aldırış etmezsin bu kadar basit. Karşı tarafı tahrik edecek edecek herhangi bir yorum yok en azından bu konu içerisinde . Seviyeden bahsedip karşı tarafı eziklikle itham etmekle de bize seviye dersi verdin. Eksik olma.

Eziklik derken tam olarak bundan bahsediyordum işte :eek: Lafımda zaten tam olarak o sınıfa giriyordu boş bir yorum olmuş .İyi forumlar

Gelip burda birde bize fırçamı atıyorsunuz

yok babanızın formu falan,insan biraz hoşgörülü olur.

Üst Alt