Yönetim İstifa Nöbeti - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim İstifa Nöbeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yönetim transferde yapmasın
Hoca şampiyonluğada oynatamasın
Herşey kabul

ama sözleşmesi biten oyuncularla sözleşme uzatma şerefsizliğini yapıp başımıza 3-5 sene daha bele edenin iki yakası bir araya gelmesin önümüzdeki seneleride çalmayın

13 gün kalmış şurada
bu saatten sonra kim futbolcusunu satar

BvMKSG5IAAAyLdh

mustafa cengiz kendi yönetimini dışardan bir gözle görebilseydi 24 saat istifa diye bağırırdı. akıl tutulması içindeler, ffp bahanesi gözlerine bariyer indirmiş beceriksizlerin.

Yeni yönetim,yeni teknik heyet,yeni antrenman teknikleri,yeni futbolcular ile gelecek sezon tekrar özlenen Galatasaray haline geleceğiz.Bıktım hoca yönetim kavgalarından.Herkes sahaya baksın işini yapsın.

ben kolay kolay yönetim istifa demem ama kadromuz ligin en iyi kadrolarından biri diye açıklama yapmasın allah aşkına

santraforsuzluktan 3 yıldır donk'u oyuna sokup yolluyoruz ileriye. adem gibi bir adamı neden gönderirsiniz he?

gönderdiğiniz klüp 50bin € aldığı adama şimdi 3milyon + pay istiyor. desenize medyada tvde ulan şerefsizler size bedava adam verdik sizi sırtlıyor siz bize bi kıyak yapmıyorsunuz diye?

seçim yapılamadıgı sürece istifa felan olmaz ama mayısta yapılacak seçimde inşallah olur oda ayrı konu ama bu yönetimden herhangi birinin oldu bir liste kazanırsa yazıklar olsun

Fatih terim Bugun istifa etsin kulubun yinetimi boyle istiyorsa boyle olacak yapacak bir sey yok. Yonetimin hocasi gelsin sampiyon yapsin gorelim iyi kadroyu

Aynen Mustafa Başkan bu takım transfer olmadan da şampiyon olur bak şu anda oluyor yakala...

Hayır 3 yıllık yönetiminde kendini övmek adına söylediği tek şey "biz Uefa'ya savunma yaptık" başkanım nasılsın diyene "ceza alacaktık biz Uefa'ya çok güzel savunma yaptık" diyor televizyona çıkıyor "savunmayı biz yaptık" diyor madem böyle Mustafa Başkan bırak görevini hayatının sonuna kadar eşine dostuna anlatırsın bol bol "biliyor musunuz ben Uefa'ya savunma yaptım" diye ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt