Yönetim İstifa Nöbeti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim İstifa Nöbeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray yönetimi kötü olabilir, takım parasız da olabilir ama yöneticisi ve başkanı aciz, Galatasaray ın haklarını iç ve dış düşmanlara karşı savunmayan bir grup olamaz. Tez zamanda bırakın ve o kapıdan içeri tekrar girmeyin.

Özellikle son 2 senedir, sizi hala Galatasaray'ın baş koltuğunda tutan Fatih Terim'i yalnız bırakarak istediğimizi bize verdiğiniz için teşekkürler yönetim. Artık parayla adam tutup twit attırsanız da, kiralık kalemlerinize romanlar yazdırsanız da, koronadan sokağa çıkamasak ta sizi elbet gönderecek bu taraftar. Bütün yönetim kuruluna teşekkür ederek klubün kapısını gösterme günü geldi. Uyan eyyyy yangın tayfa!!!

dransfer dönemi baslamadan bunun böyle olacagini söylemistim burada
is isten gecti beyler
bosuna tepki göstermenize gerek yok artik
sampiyonluk gitti zaten
koca bir sezonu cöp ettiler el birligi ile

neyse yaz döneminde yine dransfere doyacagiz ins
bir transferle apoyu burada yine tanri ilan edeceksiniz nasil olsa :))))

Başkana karşı yine bir kredisi olabilir diyordum geçen sezona kadar ama bu ve emojici Yusuf'u bir daha mümkünse Galatasaray'ın adının olduğu hiçbir yerde görmek istemiyorum.

Yüzemeyen bir hayvan olduğunun farkında olan akrep, bir gün nehrin öte yanına geçmek zorunda kalır. Ne yapacağını düşünürken kıyıda pinekleyen kurbağayı görür.

Akrebin kendisine yanaştırığını fark eden kurbağa korkudan suya atlayıp uzaklaşmaya başlar. Akrep yalvaran bir ses tonuyla sorar:

“Kurbağa kardeş; karşıya geçmem gerek. Beni sırtında taşır mısın?”

Kurbağa büyüyen gözleriyle cevap verir.

“Daha neler? Beni sokup öldürürsün!”

“Olur mu?” der akrep. “O zaman ben de suya batar, boğulur, ölürüm”.

Kurbağa biraz düşünür ve akrebe hak verir. Kıyıya çıkar, onu sırtına alır ve karşı yakaya doğru yüzmeye başlar. Yolun yarısında ensesinde bir sızı hisseder. Vücudu hızla soğumaktadır. Kolları, ayakları hissizleşir. Beraber dibini boylayacakları suya batarken son nefesinde sorar:

“Hani sokmayacaktın akrep kardeş?”

Akrep mahsun, mahçup, çaresiz cevap verir:

“Ne yaparsın kurbağa kardeş; ben akrebim, huyum bu.”

şimdi söyleyin aaa dostlar kurbağa kim, akrep kim ?

Yönetim terim yardımcı hocalar özürlü futbolcular hepsi defolup gidin lanet olsun sizin çekişmelerinize. Lanet olsun sizin futbol mentalitenize. Değirmen gibi herşeyi öğütüyorlar. Millet cebindeki 10 lirayı size emanet ederken hiçbirşey yapmadan bu insanları kanser edenlere hakkımı helal etmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt