Yönetim uyuma, ONUR'u istiyoruz! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim uyuma, ONUR'u istiyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yönetim uyuma ONUR'u istiyoruz!

Ts bu adami bize biraz sor verir adam panter panter milli takimda banko oynamasi lazim

Türk Futbolunun Gelmiş Geçmiş en iyi kalecisi olma yolunda.. Helal olsun mükemmel kaleci duvar ördü valla kaleyi. Bizde oynasın istermiydim Hemde nasıl ama vermezler.Bu adam Avrupanın en büyük takımlarda oynuyacak kapasitede.Helal olsun tekrar AYAKTA ALKIŞLIYORUM SENİ ONUR.

Gelmesin abicim bize gelmesin

yeterki Milli takımımıza yakışan bir kaleci olsun bana yater.

onuru onur olmadan önce alacaktin :)

hep hazira konmak iyi deil :D

herkesten önce kesfedecen madem paran yok :)

Kaleciliğinden önce kişilik bakımından müthiş bir adam. Bu yüzden önünde saygıyla eğiliyorum :tiphat:

Trabzon-Eskişehir maçında yediği gol yüzünden maçtan sonra ağlamış bir adam. Bunu Türkiyede herkes yapamaz. İddası bile yok Trabzonspor takımının o maçta. Kendisi süper bir insan, Trabzonspor'da olsa bile milli takımda sonuna kadar arkasındayım.

Bizim Ufuk'a şans tanımamız lazım. Aykut ile beraber gitmez önümüzdeki sezon. İyi bir yedekten başka bişey değil. Ufuk'a şans verelim, en azından Aykut'a sabrettiğimiz kadar onada sabradelim. Aykut vadesini doldurdu. Ne şans yakaladıysa iyi kullanamadı bence. Yabancı kaleciye kesinlikle karşıyım. Yabancı alınmasın yeterki Aykut'a bile razıyım.

satmazlar ama satacak olsalar vereceksin ne kadar istiyorlarsa bonservisine en az 13-14 yıl kalemiz sağlama alınmış olur ki bu 13-14 yıl da kaleci için ne kadar bonservis öderiz orası da bilinmez

O kadarda Degil:)

Ya Ufuk Ya En az mondi kalitesinde yabancı

Valla bende o kadar renktaş :)

İstemiyorum yabancı kaleci. Mondi kalitesindeki kalecilere zaten 8-10 Milyon çeker klüpler. 5 milyon bile deseler yok arkadaş. Gitsin Orta Saha transferi yapsınlar. Ha klüp yok biz zenginiz ikisinide alırız derse bende önlerinde saygıyla eğilirim tabi. :yenieek:

Valla bende o kadar renktaş :)

İstemiyorum yabancı kaleci. Mondi kalitesindeki kalecilere zaten 8-10 Milyon çeker klüpler. 5 milyon bile deseler yok arkadaş. Gitsin Orta Saha transferi yapsınlar. Ha klüp yok biz zenginiz ikisinide alırız derse bende önlerinde saygıyla eğilirim tabi. :yenieek:

Bunu bi yere daha yazmıstım renktas seneye sol bekte caner kalede aykut ile baslarsak ortasahanın kralını alalım yine aynı terane olur:eek:

5-10 artık orası beni baglamaz fazla yuksekten ucmadan ya iyi yabancı kaleci alınacak bu takıma yada ufuga güvenilecek hatalı gol yesede ufuk yesin arkadas benim aykuta taamülüm yok o krediyi cok önceden yedi

Bunu bi yere daha yazmıstım renktas seneye sol bekte caner kalede aykut ile baslarsak ortasahanın kralını alalım yine aynı terane olur:eek:

5-10 artık orası beni baglamaz fazla yuksekten ucmadan ya iyi yabancı kaleci alınacak bu takıma yada ufuga güvenilecek hatalı gol yesede ufuk yesin arkadas benim aykuta taamülüm yok o krediyi cok önceden yedi

katiliyorum sana renktas

Caner başlığında karalamıştım bişeler. Çok çok eksikleri var. Sol açık olarak bile düşünemiyorum ben kendisini. Berk oynasın bu adamın yerine, daha iyi oynamazsa ben artık Caner hakkında yorum yapmayacağım. İnşallah alınmaz diyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt