Yönetimimizden Açıklama Geldi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetimimizden Açıklama Geldi

Cevap: Son Dakika | Yönetimimizden Açıklama Geldi

söyliyim sana , Galatasaray kulübü PFDK'ya sevk edilip ceza verilecek

Ben bu işten sıkılmaya başladım.Galatasaray la ilgili her şey iyi güzel eyvallah ama biz lobi yapma,masa başı işlerde yıllardır pasif kalıyoruz.En önemli kısmı es geçiyoruz.Yıllardır göz göre göre şikeler yapıldı,teşvikler verildi,istemediğimiz hakem atamaları aleyhimize cezalar..

Sorum şu..Biz Fenerbahçe nin konumunda olsak küme düşer miydik? Düşünün bunu objektif cevap verin.Yıllarca her türlü pislik alenen Türk futbolunda yapıldı.Şikenin belgelenmesi kötülerin rahatlığından,kendine güvenlerinden kaynaklandı.Sonunda somut deliller bulundu,rezillikler ortaya çıktı..Sonuç?

Ben transferden daha çok lobi faaliyetlerini iyi yapan güçlü,lider,saygı duyulan bir yönetim istiyorum.

Cevap: Yönetimimizden Açıklama Geldi

Muthis aciklama.. Gurur duydum..

Bir defaya mahsus kume dusmeyi kaldiralim ne demek yahu, bu pislikleri yaptiklarinin kaniti.. Ayrica Nalga olayina da laf vurmamiz super oldu.. takipciyiz diye resmi sitelerinde aciklama yapanlara en guzel cevap verildi.. ama onlarda o kapasite yoktur anlayamazlar

Şu son zamanlarda yaşadığımız şeylerden sonra;

İster son sıralara oynayalım,ister Avrupa'yı titretelim farketmez,

Yeterki bizdeki Metin Oktay ruhu ve Galatasaraylılık duruşu kaybolmasın.

Şükürler olsun ki Galatasaraylıyım.

ulan korkuyorum bir yandanda seviniyorum tff ve hakemleri karsimiza almak bu kadar iyi gitmisken ligte bunlar serefsiz hersey beklenir ikinci yari maclarina hakem katliamlarina hazirlili olun

fenerasyon demek ciddi ciddi uefa'nın yaptırımlarını göze almış ne olursa olsun fener düşmesin politikası çizmişler vatan hainleri şerefsiz pislikler.

mehmet+ali+aydinlar

Koş koş açıklama geldi hemen düşünmeden sazan gibi atlayıp aptal aptal cevap ver MMA Dansözü..

gömleğin üstüne forma iyi gitmemiş yanlış mı düşünüyorum arkadaşlar?

Cevap: Son Dakika | Yönetimimizden Açıklama Geldi

Tffnin dusurmemesi daha iyi UEFA el atarsa direk 4.lige gonderir fbyi

Hayir hayir. UEFA el atarsa ki el atacak cunku orda Fener'i CL'ye almamasina vurgu yapmis aciklamada ulke futbolunu tamamen men edecek. Yani acik acik demisler Fener ve maddi kaygi yuzunden Turk futbolunu o kadar yil men ettireceksiniz. Hatta o yuzden de uluslararasi kurum falan demis ( UEFA ) uygun hareket ettiginize dair yazili teminat verin.

UEFA sanirsam da kulupleri sadece Avrupa'dan men eder kume dusurme falan federasyonlarin yetkisinde. Yani UEFA tamamen men edecek Turkiye ve kulupleri bøyle sacma sapan birsey yaparlarsa. O yuzden de bizimkiler ortak hareket ettiginize dair yazili teminat verin diyorlar. Sonucta olan bize de olacak biz de gidemeyecegiz Avrupa'ya falan sampiyon falan olsak da bunlarin yuzunden.

MAA: "Gilitisiriry yinlis yipiyir.Bizi sicliyirik tirih ininde rizil idiyir.Ni vir inlirdi kirli olsa?Tikililim iste kirli kirli.Hiyrit bisiy yini.Ilmiz ki bikidir. Yini sike didigin nidir yuaa. Yipsin iste hirkis.Siki candir, canandir, iyidir yani. Gilitisiriy´i PFDK´ya sivkidiyiriz.Tik sicli Gilitisiriydir.Finirbihci timizdir"

Üst Alt