Yönetimimizden Açıklama Geldi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetimimizden Açıklama Geldi

Cevap: Yönetimimizden Açıklama Geldi

ulan cavcav gelmişin 90 yaşına , defol git lan artık it !

Türk futbolunun içine ettin , defol git artık

Çok kaypak adamsın sen İlhan Cavcav, senin içinde bulunduğun futbola, kulübe, taraftara acıyorum.

bu ite ne oluyor, hep bi feneri savunma pesinde havhav yarsi olan gocunur, kesin bunun da parmagi var bu sike olaylarinda

Adam paraya tapıyor hacı 1 büyük maç az oynarım içeride diye korkuyor fenere futbolcu satamamakan korkuyor.ürk futbolu falan umrnda değil dini imanı para şerefsizin.

Trabzon'un bu kadar sesi çıkmıyor bize kupamızı verin derdindeler gerisi önemli değil Ordu'yu da geç ateş olsa cürmü kadar yer yakar , tek bizim sesimiz çıkıyor koca ülkede tek başımıza yetiyoruz helal olsun

Trabzon'un açıklama yapması lazım , yapmazlarsa onlarda adam değiller samimi değiller demektir

ilhan cavcav : Galatasaray ın verecegı bır oyu var oyu kadar acıklama yapsın???(radyospor) beyler ıcımden cok pıs kaydım yazdım sızde kayın

genclerbilgin 20 milioyn taraftarimi var tum anadolu takimlarin taraftarini topla bizim yarimiz etmez akili olsunlar kimin ile oyunadiklarini bilmiyorlarmi daha adi serefsiz cok zoruma giti bu aciklama

Resmi sayfalarını ‘’sonuna kadar takipçisiyiz’’ diye açanlara, kulübümüz tahriklere rağmen cevap vermemeyi yeğlemiştir.

Yemin ediyorum uzun zamandır içimde kalmıştı evlat acısı gibi koyuyordu.Basında sürekli bunu birisi dile getirecek mi diye bekliyordum ve kendi sitemizden alenen söyledik.Helal olsun bir kere daha Galatasaray'lı olduğum için gurur duyuyorum.

İlhan Cavcav: Dışardan ahkam kesmek kolay. Galatasaray bunu yapıyor.Galatasaray'ın vereceği bir oy var. Oyu kadar açıklama yapsın.

Bunakta konuşmuş.Ulan cürmüm olsan düştüğün yeri yakarsın.

genclerbilgin 20 milioyn taraftarimi var tum anadolu takimlarin taraftarini topla bizim yarimiz etmez akili olsunlar kimin ile oyunadiklarini bilmiyorlarmi daha adi serefsiz cok zoruma giti bu aciklama
bunlara yapıcaksın bıseyler bırdaha almıcaklar GALATASARAYIMIZI agzına srf yoksunları

Bir de şu açıdan bakarsak, Türkçe terk bir açıklama olmuş. Özellikle sonlara doğru birçok saçma hata yapılmış.

Adeta Genel Kurulu, adaleti yerine getirmesi için, dünya hukuk tarihinde konuya taraf olanların oy kullandığı ilk jüri olacak şekilde bir role soyundurmuştur

Sikeciler Sikeciler hakkinda karar mi verecek demek istemisler :) Ben mi yanlis anladim yoksa :)

ilhan cavcav : Galatasaray ın verecegı bır oyu var oyu kadar acıklama yapsın???(radyospor) beyler ıcımden cok pıs kaydım yazdım sızde kayın

topresim.php

Şu anadolu klüplerine asla acımamak lazım. Bundan sonra bizans falan gibi lafları ağızlarına almasınlar. Duruşlarını gördük. Bizans dedikleri İstanbul klüpleri olmasa aç kalacaklar.

Üst Alt