Younès Belhanda: "Galatasaray'da boyut değiştirdim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Younès Belhanda: "Galatasaray'da boyut değiştirdim"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türk mutfağı bir harika,en lezzetli etleri burada yedim.Börekler bir harika,kilo konusunda dikkat etmek lazım fakat şu şıralar biraz zayıfladım dolayısı ile yiyebilirim.

Geçmiş olsun, göbek büyütmeye gelmiş. 3'e 5'e bakılmadan yollar ayrılmalı. 1 adet plaket verilebilir.

(!!!!)

Oğlum hakikaten konunun Sneijder ile uzaktan yakından alakası yokken Sneijdere laf atıyorsunuz sonra da millete Sneijder sporlu falan diyorsunuz... İlginç cidden.

Begenirmisin Belhandayi ?

yJvlgxh.gif

Kesinlikle bu nefretin sebebi sadece sportif değil. Başka sebepleri var belli ki.

Bu nefret saçanlar yeri geliyor Emre Belözoğlu'nu bile sayfalarca övüyor savunuyor ama Sneijder'e tahammül edemiyorlar. İlginç.

Herkes eleştirilir burada problem yok ama bazı arkadaşların ki hakikaten normal değil dediğin gibi... Kötü ayrılmış olsa anlayacağım ama herif kapı gibi sözleşmesi olmasına rağmen maddi olarak zorlamadan ayrıldı. Şerefsizlik yapmadı yani kısacası, böyle bir adama öfke duymak cidden ilginç.

Belhandayı tip olarak karaktersiz birine benzetiyordum ancak tam tersiymiş.
İnşallah başarılı bir sezon geçirir ve şampiyonluk yolunda Galatasarayımıza faydalı olur.

Herkes eleştirilir burada problem yok ama bazı arkadaşların ki hakikaten normal değil dediğin gibi... Kötü ayrılmış olsa anlayacağım ama herif kapı gibi sözleşmesi olmasına rağmen maddi olarak zorlamadan ayrıldı. Şerefsizlik yapmadı yani kısacası, böyle bir adama öfke duymak cidden ilginç.
Yaptıkları eleştiri değil. Sneijder'i itibarsızlaştırarak dikkat çekmeye çalışıyorlar. Populist bir tayfa fazla ciddiye almamak lazım.

Transfer dönemi boyunca Sneijder üzerinden belhandanın anasına sövme kıvamında dolananlar şuan Sneijder üzerinden Belhandayı övenlere bok atıyor. Zuhahahahjajauajajejdkksl.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt