Younès Belhanda: "Galatasaray'da boyut değiştirdim" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Younès Belhanda: "Galatasaray'da boyut değiştirdim"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hadi diyelim Aydın Aslan yıllardır kendini böyle kabullendirmiş. Edilen küfürleri umursamıyor.

Recep biraz daha temkinli bu konuda.

Ama Furkan 'ın şimdi ailesine sövülecekti neredeyse. Adam bunla gurur duyacak utanmasa. Sırf antipatik olup dikkat etmek için milletin ağzına sakız yaptırıyor ailesini.

Aileyi karıştırmak karakterli insanların işi değil. Kolay olmamalı bazı şeyler.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

saçma sapan tartışmalara gerek yok, sneijder katkı sağladı ve zamanı gelince ayrıldı. ben kendisini iyi hatırlayacağım.

belhanda boş yere eleştiriliyor, ben performansından memnunum. derbide gol atacaktır.

Aynen öyle. Herkesin bir zamanı vardır. Doldurduğunda gider. Bu kadar basit. Kimler kimler gitti.

_780x432-eosyu6m5xb.gif

Bu adam 7. boyuta gitmenin bir yolunu bulmuş olmalı.

Biraz insiyatif almaya başladın tebrikler, mental problemlerini de çözersen sana çok iş düşücek yeri geldiğinde

Arkadaslar lutfen kufur etmeyin kufurden cok korkarim nolur sovusmeyin

Tapatalk kullanarak Samsung Galaxy S8+ aracılığıyla gönderildi

sırf sneijdere laf söylemek için burada belhanda için methiye düzenler biraz gidip selçuklada kıyaslasınlarda bu adamı selçuğada gereğini söylesinler.

Hayır Sneijderi ilahlaştırmanın mantığı nedir? Çatır çatır Türkiye'nin en çok kazanan topçusuydu ki bende takımına gerek sahada gerekse ticari anlamda destekleyen taraftarım. Eleştiririm, eleştirmem kimse karıştıracak.Olmayan şeyleri söylemiyoruz sonuçta.
Belhanda sahada çabalarken giydirenler genel itibarı ile aynı kişiler bu sebepledir ki şu anda Nice'in rotasyon oyuncusunun muhabbeti, oyuncumuz hakkında YERSİZ eleştiri yapılan her yerde olacak kimse kusura bakmasın. Objektif yorum yapan başım gözüm üstüne.

Belhanda ne zamanki sezon başlarına arkadaşları ile Florya'da değil ibizada gece kulüplerinde , şahsına ait restorantlarda Acun Ilıcalı gibi şahsiyetlerde hoş sohbetler ile görürsem , ne zaman ki kamplara 10 kilo fazlayla gelip yazın 2 kat kazak giyer 1 ay takıma uyum sağlamaya çalışır, ne zaman ki sahada sadece hakemlerle dalaşmaya çıkar; aynı şeyleri onun için de söyler , eleştiririm.

Kulüp tarihinde eleştiri konusu edilemeyecek futbolcu sayısı iki elin parmaklarını geçmez bunu belirtelim.

Hayır Sneijderi ilahlaştırmanın mantığı nedir? Çatır çatır Türkiye'nin en çok kazanan topçusuydu ki bende takımına gerek sahada gerekse ticari anlamda destekleyen taraftarım. Eleştiririm, eleştirmem kimse karıştıracak.Olmayan şeyleri söylemiyoruz sonuçta.
Belhanda sahada çabalarken giydirenler genel itibarı ile aynı kişiler bu sebepledir ki şu anda Nice'in rotasyon oyuncusunun muhabbeti, oyuncumuz hakkında YERSİZ eleştiri yapılan her yerde olacak kimse kusura bakmasın. Objektif yorum yapan başım gözüm üstüne.

Belhanda ne zamanki sezon başlarına arkadaşları ile Florya'da değil ibizada gece kulüplerinde , şahsına ait restorantlarda Acun Ilıcalı gibi şahsiyetlerde hoş sohbetler ile görürsem , ne zaman ki kamplara 10 kilo fazlayla gelip yazın 2 kat kazak giyer 1 ay takıma uyum sağlamaya çalışır, ne zaman ki sahada sadece hakemlerle dalaşmaya çıkar; aynı şeyleri onun için de söyler , eleştiririm.

Kulüp tarihinde eleştiri konusu edilemeyecek futbolcu sayısı iki elin parmaklarını geçmez bunu belirtelim.

Boldladığım kısma kesinlikle katılıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt