Yusuf Erdoğan - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Karar verme yetisi çok zayıf bir adam Yusuf, 1461de iken Sabri'yi nasıl maymun ettiğini hatırlıyorum o günden bu yana gelişme göstermedi muhtemelen.

Hoca o maç çok beğenmiş ve istemişti, hala aklında kalmış belliki. Aynı şekilde Alper Potuk'u da alacaktır ona da takıntısı var.

Yasindan daha az beyinli oldugunu dusunuyorum bi kac macini izledim Allah dan bizim topcumuz degil dedim ne pas veriyor yersiz sutlar cekiyo oyun zekasi berbat ofsayte dusup duruyor. Kumeye dusen takimin yedegini aldik

Yasin gibi yerlimiz olmadı kaç yıldır hala Yasinle kıyaslanıyor yav.

Yasin Almanya alt yapılı ve iyi bir oyuncuydu, potansiyelinin altında kaldı genelde, Yusuf'un ondan tek artısı hızı.

Yasin gibi yerlimiz olmadı kaç yıldır hala Yasinle kıyaslanıyor yav.

Yasin Almanya alt yapılı ve iyi bir oyuncuydu, potansiyelinin altında kaldı genelde, Yusuf'un ondan tek artısı hızı.
Yusuf Yasin'dan cok daha hizli oldugunu dusunmuyorum. Yasin'de beyinsizdi ama bu kadar degil arti Yasin'nin gol vurusu vardi, skor yaratabilen bir oyuncuydu hatta yedek icin gayet iyidi. Dedigim gibi Bursaspor'da son donemde hele ilk onbire bile giremiyordu artik. O kadar berbat bir herif yani aldigimiz topcu.

Bu çöpün ötesi Yusuf'u kim izledi de aldı acaba ? Bursa tribünlerinde her maç küfür yiyen bu adamın diğer iki çöp Sinan Gümüş ve Muğdat'tan ne fazlası var ? Klasik Abdürrahim ve Terim transferleri. Bedava diye çer çöp dolduracaklar yine.

Emre Mor’un kiralanmasını tercih ederim, en azından fark yaratabilecek bir potansiyeli var. Feghouli Babel’in olduğu yerde Yusuf’un beyinsiz futbolu tribünleri kanser edecektir zira Bursa tribünleri bile sürekli ıslıklıyordu bu elemanı son haftalarda altyapıdan bir çocuğu oynatmaya başlamışlardı yerine.

Lille Yusuf Yazici'yi istiyor haberine yapilan su yorumu begenmis.En azindan durumunun farkinda diyebiliriz.

848d8d49fd1.jpeg

Üst Alt