Yusuf Erdoğan - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yusuf erdoğan yeteneksiz değil sadece devamılık sorunu var ve öyle olmasa şu anda farklı bir pozisyon da olabilirdi.

Sinan'i sevmem hatta kesinlikle gitmesini isterim ama bence de Sinan Yusuf dan net daha iyi bir futbolcu. Gerizekali ve tembel oldugunu bir kenara birakirsak zaman zaman önemli goller atti biz de. Ama taraftarlara Suriyeli yakistirmasi yapmasi bardagi tamamen tasirdi.

O günden sonra forma dahi görmemesi gerekiyordu, TT Arena da elinde mikrofonla cikip acik acik taraftarlardan özür dilemedigi ve essekligini kabul etmedigi müddet. Bunun öyle kolay kolay affedilecek bir yani yok.

Yusuf Galatasaray seviyesinde değil kesinlikle ama şu anda elimizde Feghouli var bir tek Yunus 'da şu anda Galatasaray'da oynayabilecek seviyede değil haydi diyelim sol kanada Babel veya Onyekuru geldi elbet yerli bir alternatif bulmamız gerekiyordu. Jimmy maaş yüzünden Töre sakatlık riskinden dolayı vazgeçilince Yusuf'a yöneldik sanırım

STSL seviyesinde kötü bir oyuncu değil yetenekli hızlı bir kanat oyuncusu bu ligde iş yaptı yapar da ama minimal ücretler ile gelip yedek kulübede oturmak şartıyla

Sinan sinan diyenler Sinan aptallıklar yapmasa zaten kalacaktı takımda konu Sinan değil şuan o dava bitti argümanlarınızı doğru seçin.

Trabzon'da isliklandi ve yolladilar, bursa'da da isliklandi, ayni Oguzhan Ozyakup gibi yillardir ayni seviyede, hic uzerine koymadi ama yerli oyunculara ihtiyac oldugu icin bu transferi fazla elestirmiyorum

Sinan futbolculuğu eksik olduğu için mi gidiyor? Ligin ikinci yarısı geçtiği yatış ve Suriyeli muhabbeti sonrası taraftarın antipatisi topladı bu yüzden de ayrılmak zorunda artık.

2.yarisi yatisa gecmedi ki.Cagne ve Mitroglu alindigi icin yedege alindi.2.yari kac mac oynadi ki yatisa gecti diyebiliyorsun?Belhanda da bir taraftarin anasina laf atmisti havalimaninda.Iyi oynamaya baslarsa unutulur.Adem vs. gelecekse Sinan kalsin.

2.yarisi yatisa gecmedi ki.Cagne ve Mitroglu alindigi icin yedege alindi.2.yari kac mac oynadi ki yatisa gecti diyebiliyorsun?Belhanda da bir taraftarin anasina laf atmisti havalimaninda.Iyi oynamaya baslarsa unutulur.Adem vs. gelecekse Sinan kalsin.

Ligin ilk yarısı iyi kötü oynayan adam öyle veya böyle arka planda kaldı. Çıktığı bir kaç maçta da fark koyamadı. Bunun üzerine Suriyeli muhabbeti tuz biber ekti. Herkesin gitsin diye beklediği oyuncu haline geldi. UltrAslan açıklama yayınladı. Daha buralardan Sinan kalacaksa ancak Fatih hoca istediği için olur. Oda mümkün gelmiyor şuan o ortamı sezinlemiyorum. Sinan'ın kalması bana göre mümkün değil artık. Bu yüzden bu noktadan yapılan eleştiri bu Yusuf meselesi özelinde doğru gelmiyor. Yusuf ile Adem arasında çok fark var. Yaş, fiziksel kapasite Yusuf çok önde. Sinan'la aralarında çok net belirgin potansiyel farklar yok. Oyun stilleri farklı, Sprint becerisi olan(yerli oyuncuda nadir bulunur) solak yerli statüsünde oyuncu. Adem kıyası Muğdat ile olabilir daha çok. Ki ben ona da karşıyım muğdat kalsın onun yerine.

Ligin ilk yarısı iyi kötü oynayan adam öyle veya böyle arka planda kaldı. Çıktığı bir kaç maçta da fark koyamadı. Bunun üzerine Suriyeli muhabbeti tuz biber ekti. Herkesin gitsin diye beklediği oyuncu haline geldi. UltrAslan açıklama yayınladı. Daha buralardan Sinan kalacaksa ancak Fatih hoca istediği için olur. Oda mümkün gelmiyor şuan o ortamı sezinlemiyorum. Sinan'ın kalması bana göre mümkün değil artık. Bu yüzden bu noktadan yapılan eleştiri bu Yusuf meselesi özelinde doğru gelmiyor. Yusuf ile Adem arasında çok fark var. Yaş, fiziksel kapasite Yusuf çok önde. Sinan'la aralarında çok net belirgin potansiyel farklar yok. Oyun stilleri farklı, Sprint becerisi olan(yerli oyuncuda nadir bulunur) solak yerli statüsünde oyuncu. Adem kıyası Muğdat ile olabilir daha çok. Ki ben ona da karşıyım muğdat kalsın onun yerine.

Sinan'in gonderilmesinde seninle ayni goruste olacagimizi farz etsek bile yeni yerli transferlerinde çıtayi Sinan olarak belirlemek hakkimiz degil mi?Yusuf da Adem de Turuc de Sinan'dan iyi degil bana gore.

Sinan'in gonderilmesinde seninle ayni goruste olacagimizi farz etsek bile yeni yerli transferlerinde çıtayi Sinan olarak belirlemek hakkimiz degil mi?Yusuf da Adem de Turuc de Sinan'dan iyi degil bana gore.

Şunu da ekliyeyim. Sinan da artık metal yorgunluğu var. Taraftarda oyuncu da burada yoruldu. İki tarafında değişime ihtiyacı var. Kalsa da verim alacağımızı pek sanmıyorum. O yüzden ben gitti gözüyle bakıyorum. Sinan ondan iyidir bundan iyidir başka mevzu hep beraber tartışabiliriz.

Üst Alt