Yusuf Erdoğan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu zekasiz salagi transfer edenlerin beynine tüküreyim. alt yapida bu mal kadar kanat oyuncusu yok sanki. yunus akgün olsam bende kontrat uzatmam tabiki. menajerimle kulübü yolmaya calisirim. bosu bosuna calisiyor cocuklar.

hahahahaha Yunus Yusuf'un 10 da 1i kadar topçu değil. Hele hele Yusuf'un o yaşlarda yaptıkları ile mukayese edersek ki asla kıyas edemeyiz Yunusa futbolcu diyemeyiz.

Haber dogruysa Sinan Gumus yerine aliniyordur. Normal karsilamak lazim. Ucreti az ve sozlesme suresi kisa olursa sorun gormuyorum.

yusuf'un pek çok maçını izledim.. Şunu kesinlikle söyleyim; Sinan çok daha iyi oyuncu. 5 senedir hiç kendini geliştiremediği kendisine kızıyorum ama Yusuf ile karşılaştırmak bile hata. Sinan en kötü haliyle bile senede 10 gol atar. Hem kanat,hem forvet oynar.

Altyapısı Stutgart her şeyden önce.

yusuf'un pek çok maçını izledim.. Şunu kesinlikle söyleyim; Sinan çok daha iyi oyuncu. 5 senedir hiç kendini geliştiremediği kendisine kızıyorum ama Yusuf ile karşılaştırmak bile hata. Sinan en kötü haliyle bile senede 10 gol atar. Hem kanat,hem forvet oynar.

Altyapısı Stutgart her şeyden önce.
Sinan ama ayrildi gibi geliyor bana, sozlesmesini uzatacagimizi dusunmuyorum o bakimdan yerine yerli rotasyonda bunu almis olabiliriz.

Özellikleri, öne cikan artilari nedir renkdas?

Son sezon performansına göre hiçbir şeyi yok. Hatta gayet beyinsiz oynuyor diyebilirim. Lakin başka konuda da belirttim Yusuf kaosun düzensizliğin olduğu bunalımlı kadrolarda oynadı çok erken yaşta ona rağmen çok başarılı oldu. Ama tabi o başarısız kadrolarda mental olarak gelişemedi yada gelişimi durdu. Yusuf potansiyel olarak hala çıkış yapabilecek yaşta ve bana göre yetenek olarak Yunus'tan çok daha önde.

Edit: 26 yaşındaymış ama genel düşüncem hala aynı

Üst Alt