Yusuf Erdoğan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yanlis olsa bile ne kadar zarari olabilirki?

böyle bakarak sürekli gereksiz isimleri topluyoruz. Maliyeti düşük vs. diyerek yanlış hamleyi onaylıyoruz. Geçen sene benzerini Muğdat ve Ömer Bayram içinde demiştim, dehşet bir linç yedim.

Bugün bakınca herkes neden aldık diyor.. Bunlar bizim seviyemizin altında oyuncu. Bursa'da bile tepki yedi. Üstelik tepkiyi yiyince ergen gibi sahadan kaçtı.

ba0a4b57f6a42f262b31158dd4e0ae1e.jpg

Envoyé depuis mon Samsung D500 en utilisant Tapatalk

böyle bakarak sürekli gereksiz isimleri topluyoruz. Maliyeti düşük vs. diyerek yanlış hamleyi onaylıyoruz. Geçen sene benzerini Muğdat ve Ömer Bayram içinde demiştim, dehşet bir linç yedim.

Bugün bakınca herkes neden aldık diyor.. Bunlar bizim seviyemizin altında oyuncu. Bursa'da bile tepki yedi. Üstelik tepkiyi yiyince ergen gibi sahadan kaçtı.
Ömer neysede bence Mugdat gayet iyi bir yedekti...arada böyle topcularda gerekli

Ömer neysede bence Mugdat gayet iyi bir yedekti...arada böyle topcularda gerekli

katılmıyorum. 5-6 maça ancak çıkabildi. Hem kendi için 1 sene kayıp, hem bizim için gereksiz masraf. Her kuruşun hesabının yapıldığı dönemde böyle hamlelere karşıyım.

Yusuf kadar oynayacak altyapıdan oyuncu çıkmıyorsa pes diyorum. Patlayıcılık dışında hiç bir özelliği yok. O özelliği de beyni olmadığı için kullanamıyor yeterince.

Ayrıca Yusuf hep kaosun, düzensizliğin olduğu bunalımlı takımlarda oynadı. Gelişmesi o yüzden durmuştur ama bizde kendini bulacaktır eminim.

Üst Alt