Yusuf Yazıcı Lille'e Gidiyor | Transfer Detayları Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Golfcu sureci iyi yonetti.Biz ise rekorlu 2 gol kralini itin seyine sokarak degerini dusurduk.

Gomis'in zam istedigi basina sizdirilip taraftarin onune atildi.Penalti da kacirinca iyice degeri dustu.

Cagne'de ise "Galatasaray transfer yapmak Cagne'yi satmak zorunda" diyen muhabirlere karsi aciklama yapilmadi.

Yoneticiler dandik de olsa satilacak oyunculari allayip pullamali.

19 edecek topçu değil bence milli takımda bile yedek. İyi futbolcu ama kendini geliştirmesi lazım, Lille buna inanıyor demekki.

EBFE7ugXYAAWbcK

Trabzon güç kaybetti Yusuf'un yerini doldurması zor. Yusuf ve Abdülkadir sadece kabiliyetli değil bir de Trabzonspor'un özleri. Yusuf için hayırlı olsun. Özgüveni, yeteneği olan bir oyuncu. Liderlik yapma özelliği de var. Transfer piyasasında saçma sapan adamlara saçma sapan fiyatlar biçiliyor. Yusuf kendini gösterebilirse Lille'de fazla kalmaz.

Türk futbolunda sorgulamak zorunda oldugumuz konu Arsenal neden Pepeye 80 verip Yusufa vermiyor Bu paralar.

Yanlis anlamayin Pepe Yusuf karsilastirmasi yapmiyorum Pepe Yusuftan iyi bir futbolcu evet ama türk kanat futbolcularina bakiyoruz en degerlisi Yusuf Cengizden sonra Cengizler Yusuflar niye 20 M geçmiyor. Çünkü ligimizin pazarlamasi inanilmaz kötü.

Ne zaman ligimizden böyle rakamlara oyuncu satilir ozaman Avrupada basariya ulasiriz.

sağlam saplamış trabzon

şahsen ben yusufa 19milyon + bonus monus vermezdim ama lille iyi para kaldırdı son 2-3 sezondur harcamak istiyolar işte

Zeki gibi çok başarılı olur. Fransa liginin altını üstüne getirip oradan İspanya ya da İtalyaya geçer. Çalışmasına devam ederse milli takım adına da büyük işler yapar.

Çok başarılı olmasını ve gururla bizleri temsil etmesini isterim.

Seviyesini 1-2 tık daha yukarı taşımak ve belki de en üst kulüplerde oynamak adına çok doğru bir tercih yaptı. Zaten Lille kulübünün proje/basamak kulübü olduğu iyi anlatılmış ki, bu kadar ısrarcı davrandı. Çok da mantıklı.

Gidecekti tabi bir sene daha kalınca değeri 50 milyon euro olmayacaktı. Ahmet Ağaolu'nun fiyat artırma çabalarıydı süreç bence. Genç futbolcular için de yol bu yol.Bi an önce çıkmalılar Avrupa arenasına.

Üst Alt