Yusuf Yazıcı Lille'e Gidiyor | Transfer Detayları Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Trabzonspor ile Lille, Yusuf Yazıcı'nın transferi konusunda 19 milyon euro karşılığında anlaşmaya vardı. Milli futbolcu ile Lazio da ilgileniyordu ancak Yusuf tercihini Lille'den yana kullandı. (Sky Italia)

Biz hariç herkes topçu satmayı öğrendi şikeciler hile yapıyor onları saymıyorum Ts, Paşa, Rize , Kayseri , Alanya hepsi iyi satıyor biz paso kazık yiyoruz satarken

Bruma , Telles falan bence daha iyi olabilirdi Burak rahat + 10 olmalıydı

Cavanda , Semih falan onları saymıyorum 2 3 milyon falan onlar

Ozan kendi gitmek istemezse daha iyi fiyata giderdi ona bir şey demiyorum.

Burak'ı yükseliş döneminde göndermedik ama düşüşe geçtiği zaman yolladık, Bruma için de idealdi açıkçası Avrupa'da oynamadan yolladığımızı düşünürsek.

Telles fazla olabilirdi belki.

Bruma , Telles falan bence daha iyi olabilirdi Burak rahat + 10 olmalıydı

Cavanda , Semih falan onları saymıyorum 2 3 milyon falan onlar

Ozan kendi gitmek istemezse daha iyi fiyata giderdi ona bir şey demiyorum.

Bruma son senesi değil miydi ? Biz Akbaba'ya o parayı verdik yangın yeri olmuştu buralar

Telles göndermeye çalıştığımızda bu kadar iyi durumda değildi hatta satıldığında forumun büyük çoğunluğu göbek atıyordu

Ednan döneminde satış konusunda rezildik. Mehmet Topal'ı baya ucuza sattık. Servet'i tam Marsilya alıyordu sorun çıkmıştı..Keita'yı müthiş sezonundan sonra aldığımız fiyata Katar'a sattık.

Arda'ya 20-25 civarı teklifler vardı ama 60'ta gelse satmam falan diyordu Ednan. Sonra en kötü döneminde 12'ye zar zor sattık.

Ednan döneminde satış konusunda rezildik. Mehmet Topal'ı baya ucuza sattık. Servet'i tam Marsilya alıyordu sorun çıkmıştı..Keita'yı müthiş sezonundan sonra aldığımız fiyata Katar'a sattık.

Arda'ya 20-25 civarı teklifler vardı ama 60'ta gelse satmam falan diyordu Ednan. Sonra en kötü döneminde 12'ye zar zor sattık.
adnan polat kendine baskanim demesin zaten

Üst Alt